Jump to content
BulForum.com

WWW.XERCISES.INFO


batroni

Recommended Posts

Научете се да тренирате правилно и влезте в залата с необходимото самочувствие!

Тук ще откриете снимки с подробно обяснение на упражнения за всяка мускулна група.Инфо за някои от най-популярните суплементи и за полазата или вредата от тях.Тренирайте по програмата на някои от най-големите звезди от света на бодибилдинга.Разгедайте галерията с над 500 "нечовешки" снимки.Още статистика на всички популярни културистични състезания,автобиография на много профи атлети,терминология,калкулатор за изчисляване на телесните мазнини мн. др.

Всичко това ще отркриете само тук www.xercises.info

Link to comment
Share on other sites

Научете се да тренирате правилно и влезте в залата с необходимото самочувствие!

Тук ще откриете снимки с подробно обяснение на упражнения за всяка мускулна група.Инфо за някои от най-популярните суплементи и за полазата или вредата от тях.Тренирайте по програмата на някои от най-големите звезди от света на бодибилдинга.Разгедайте галерията с над 500 "нечовешки" снимки.Още статистика на всички популярни културистични състезания,автобиография на много профи атлети,терминология,калкулатор за изчисляване на телесните мазнини мн. др.

Всичко това ще отркриете само тук www.xercises.info

 

si4ko e xubavo ama tva ne moa da go sxvana ne6to tova e nai-golqmata gre6ka na si4ki na4inae6ti 4e fa6tat nqkvo spisanie vijdam kak trenira roni triceps i re6avat i te da go trenirat taka za da stanat "qki kopeleta" ama v pove4eto slu4ai se ot4aivat i se otkazvat ot bodybuildinga..... zatva ne davaite takiva kompetenti saveti "treniraite po programata na zvezdite"...... :devil :excl:

Link to comment
Share on other sites

@batroni както ти каза zlobil няма най-добра универсална програма, тва за всеки е индивидуално, освен тва в повечето случеи програмите на културистите са тежки и са предвидени за зоб...

А иначе мерси за сайта, готин е :)

Само при мен ли обясненията на упражненията са прецакани нещо - ÑÍÎÂÅÍ ÐÀÁÎÒÅÙ ÌÓÑÊÓË: ãúðäè/äîëíà ÷àñò

Link to comment
Share on other sites

ae saita si go biva,no ima edin deto e dosta po-dobur imam predvid za pokazvaneto na uprajneniqta:)

http://www.bb-team.org/exercise/

Благодаря за мнението ,но с това dosta po-dobur imam predvid za pokazvaneto na uprajneniqta:) не мога да се съглася,поне що се отнася до показването на упражненията :D мисля че не могат да се сравняват.Съгласен съм с това че описанието на самите упражнения е доста по-детайлно,даже ми се струва прекалено детайлно в някои отношения.Според мен нещата трябва да се представят малко по-сбито и по-достъпно, за да да бъдат по-лесни за усвояване,нали.Знаем че тука става въпрос за една цяла наука ,но нека да не плашим начинаещите с толкова много термини и тонове информация,от които реално може да се пресее най-качественото и полезното.

Ще се радвам ако имате някаква критика , съвети ,предложения и т.н. към сайта да споделяте.Благодаря предваритрелно.

 

bgsearchbanner.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ако наистина е направил така , то сигурно е за да не му изостава горната част на тялото...БУахахаха ми нека си прави като е решил

Link to comment
Share on other sites

Автора е включил пул оувър в програмата си за бедра :wtf:

Клек + пулоувър в суперсерия е една прекрасна комбинация която развива отлично както бедрата така и горната част на тялото ,ако още не ви е ясно :клека е едно комплексно упражнение което се отразява както на бедрата така и на гърба,коремните мускули ако щете даже нa ръцете и раменете непряко разбира се.В комбимация със пуловъра ще постигнете едно чудесно натоварване на цялото тяло,включително и една добра тренировка за сърцето,тъй като е натоварването е доста голямо.

Страното е че тази толкова популярна комбинация ви се струва не нещо не наред.Моя съвет е да пробвате ,ако ви стиска разбира се.

:D

bgsearchbanner.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ама той е включил в упражненията за БЕДРА, не казвам че не може да се прави същия ден, просто тва упражнение няма нищо общо с бедрата!!!

Link to comment
Share on other sites

Чак сега забелязах, че е отбелязал, че го прави в супер серия... Ама все пак не го е отбелязал добре, щото го е написал като упражнение за бедра и ако някой начинаещ чете може да си помисли че тва е упражнение за бедра...

Link to comment
Share on other sites

Чак сега забелязах, че е отбелязал, че го прави в супер серия... Ама все пак не го е отбелязал добре, щото го е написал като упражнение за бедра и ако някой начинаещ чете може да си помисли че тва е упражнение за бедра...

eeeeee стига де:D ,то по тази логика някой начинаещ може да си помисли че клека е упражнение за бицепс ... :confused

bgsearchbanner.jpg

Link to comment
Share on other sites

eeeeee стига де:D  ,то по тази логика някой начинаещ може да си помисли че клека е упражнение за бицепс ... :confused

bgsearchbanner.jpg

Ами ако го напише при упражненията за бицепс що да не :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Прекратете спора и се съгласете, че сайта е хубав и си заслужава един оглед независимо колко сте напреднали.(Аз лично незнаех какво правят някои витамини макар и да съм го учил това...)

 

=)

Link to comment
Share on other sites

айде стига де    :blink:

Потренирай още някоя друга годинка и после питай що го е сложил при бедрата пуловъра  :D

Добре разбирачо, като стана професионалист като тебе ще разбера :wacko: Ще чакам да прозра истината и да почна да тренирам по програмата на Арнолд за да "влизам в залата с необходимото самочувствие" и да стана як като него :dry: :thumbs-up:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Абсолютно съм съгласен NEO DDT .... все пак всяко едно упражнение трябва да се обяснява подробно,защото аз като почнах и гледах,че другите прават пул овер ,но изобщо си нямах идея за коя мускулна група е все пак трябва да се мисли за начинаещите

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...