Jump to content
BulForum.com

Ето къде отиват парите Ви за бензин :-]


Recommended Posts

На последната снимка средното (централното) BMW откъде възнамерява да излезе?

 

Двата Maybach-a и двата Rolls Royse-a като се дръпнат и ще се отвори място. :)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам тавана на първата снимка, май ша е от мойте пари :punk :laughing: Жалко че не си го направих на мойта къща! :P

Link to comment
Share on other sites

Tова е частен дом.

 

Хотела в Дубай (Бурдж Ал Араб) е много по-висок и е 7 звезден. 9 000 на вечер е най-скъпата стая.

Има си и 1-2 преидентски апартамента, за които тези 9 000 долара няма да те оправят.

 

http://www.burj-al-arab.com/

Link to comment
Share on other sites

Aз данеби да имам само 1? в тоя палат ще са и приятелката ми и 2 любовници и вероятността да се засекат ще е доста малка. освен ако и трите не харесат бялата баня със зеления купол отгоре (която аз си харесах).

То в тая къща сигурно има бани с куполи в всички нюанси на зеленото и на всеки цвят изобщо! :blink: Така че пак няма да се засекат! :D

Link to comment
Share on other sites

тия гадни папараци кога са влезли в моята скромна къща на хълма с двете палми отпред е тва е човек неможе да има спокоиствие:)

:ph34r:

Link to comment
Share on other sites

И за какво му е този палат на тоя !@#$%&* ....

Той сигурно през целият си живот няма да може да обиколи палата си ... Какви са тези разхищения на лукс на материали и т.н. Ако беше хотел ОК ама това е просто една простотия, ако тръгне тоя богаташ да обикаля из замъка ще навърти доста километраж  :bgrin: е малко се поонесох с преовеличения  :P  ама такива кат ги видя не мога да ги търпя... не е от завист, защото не ми трябва тая скъпотия... искам най - много някоя 2,3 етажна къщичка краи морето и е достатъчно, а не къща голяма колкото някой малък град...

Да им се чудим на ума на тези мега богаташи, които само хабят парите за глупости, когато някои хора едва вързват двата края...

 

Голяма дума да не казваме - не знаеш какво би си построил ако имаше толкова кинти колкото тея шейхове.Те МЕКО казано не знаят какво да си правят парите,тъй като те не са им изцяло вложени в бизнес и компании,както на повечето американски "мулти"-богаташи.

 

А се видя, че няма да е единствения със 7 звезди, защото се прави още един. също в Дубай

 

Всъщност ще се правят още два засега(официално,със сигурност ще са повече),единият от които ще е доста по-високичък от Burj Al Arab(има и други неща около този хотел,но за тях след време...).Другият ще има директна връзка с Burj Al Arab чрез тунел под водата и т.н.

 

Извинявай ама 6 звездни хотели има  .Един който беше мисля някъде в обединените арабски емирства(има една сцена от След Залеза дето се снима там).Та тоя хотел е супер луксозен,състои се от 2 згради свързани с нещо като тунел(там е най луксозната стая) и той е 6 звезден 

 

За този,който говориш не се сещам,но има и още един точно до Burj Al Arab - Jumeirah Beach(те са верига хотели),който е във формата на разбиваща се вълна(на тази снимка можете да го видите(незнайно защо,са го записали 4-звезден,но аз лично съм го виждал,че е с 6 звезди)).

 

Връщайки се към първия пост,който цитирах,ще спомена,че ВСИЧКИ тези хотели (има още бая,ама да не се овличаме) са собственост на седемте фамилии шейхове,които владеят ОАЕ(те са 7 емирства),така че ....

Link to comment
Share on other sites

Ауе момчета не ми отваря сайта уе :cry

 

Отвори се. Тва не е къща ами бъдещата ми резиденция след 10-20 години... :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...