Jump to content
BulForum.com

най-антипатичен драскач


Кой ви е най-антипатичен от хората, които пишат тук:  

10 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

В тон, с останалите постове из форума...

жалко, че има възможност само за 10 кандидата :/

останалите, които не са вписани, моля да ме извинят, че не съм ги побрал crazy.gif

Link to comment
Share on other sites

колебая се между двама, но тъй като единия се проявява по-рядко, макар и по-просташки и "драскачески", ще гласувам за другия - който редовно присъства с безсмислените си постове.

Link to comment
Share on other sites

Много са и за това давам null vote. Иначе в случая weasel води класацията след като вижда тези теми на къде се развиват и въпреки това създава нова такава.

Link to comment
Share on other sites

@weasel,thank you man!!!че ме включи!!!поне и аз да имам реален шанс да спечеля някаква надпревара в този форум. :punk

Чудих се за кой да гласувам,но реших,че моят човек е WooX.

 

p.s.Не си включил правилните 10.Пропусна важни хора като GeorgiK i the`Scorpion.

Link to comment
Share on other sites

Стига вече с тези хейтърски теми бре хора. Само се чудите как да се заядете и да пишете глупости... да не говорим че е против правилата.

 

Обичайте се !! Съберете се всички, вижте се.. изпиите по една бира и обсъдете нещата като нормални хора вместо да си избивате комплексите тука във форума.. всички до един!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...