Jump to content
BulForum.com

Англия Премиършип 05/06


veseo

Recommended Posts

Ей, тишина в залата. Забранил съм ви да се карате на основа любими отбори. Като не можете да говорите цивилизовано и искате да се обиждате, има си лични съобщения. Айде вкарвайте малко повече мисъл и по-малко пристрастия да видим, какво ще излезе.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 356
  • Created
  • Last Reply
Повтаря се ве хахахаххах на 23 години веднъж :laughing:  :P на 18 ще ви видим кви сте шампиони...

1977, 1978, 1981, 1984, 2005 :)

Някой не може да смята май :lol: :P

Когато Манчестър Ю. стане пет пъти шампион на Европа, тогава подлагай на съмнение какви сме шампиони ние:angry:

До 18 има време! Първо Ман. Сити ще ви сипат, а след това сме ние :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Арсенал не се борят за титлата в последните 15, а в последните 7-8 години. Направи си сверка, ако искаш, аз помня... Фърги се опитва да направи великата схема с пестенето на силите и това е смисълът на бездействието през първото полувреме. Все пак издънки са възможни. Въпреки това 5 поредни победи без допуснат гол не си е хич зле. Челси наистина са най-коравият отбор и са абсолютен фаворит според мен. Мачкат си наред момчетата - грозна и ефективна игра...просто перфектно. И в това няма никакъв късмет - всичко е предначертано...казва се тактика.

Не мисля,че гола на Креспо в 90 мин. извън наказателното поле е тактика,като се има на предвид,че Уиган изтърваха чисто положение точно преди гола.Или и тва е било предначертано-ония да я прати в небесата сам срещу Чех.

Link to comment
Share on other sites

Гледай пак мача и после ми кажи, че Уигън не бяха опълченците на Шипка през цялото време... Разбира са, че имаха късмет да вкарат накрая, но пък нямаха късмет да вкарат по-рано. Късметът е относителен в случая и никак не е най-важният фактор за успеха на Челси. Толкова по-жалко за мен и за теб...

Link to comment
Share on other sites

Ей, тишина в залата. Забранил съм ви да се карате на основа любими отбори. Като не можете да говорите цивилизовано и искате да се обиждате, има си лични съобщения. Айде вкарвайте малко повече мисъл и по-малко пристрастия да видим, какво ще излезе.

Сорка от мен ама не мисля че трябва да има подигравки по адрес на отбор който е много по титолуван от Ман Юнайтед и настоящ Шампион на Европа.

Link to comment
Share on other sites

Прав си. Не бива. Изобщо нападки от типа "Арсенал са лайнари и са смешници, а Челси са велики" са тъпи и безсмислени. Всеки си има любим отбор и никого не интересува тая му лубофф тук. Събрали сме се да говорим по темата... Благодаря за разбирането.

Link to comment
Share on other sites

Арсенал не се борят за титлата в последните 15, а в последните 7-8 години. Направи си сверка, ако искаш, аз помня... Фърги се опитва да направи великата схема с пестенето на силите и това е смисълът на бездействието през първото полувреме. Все пак издънки са възможни. Въпреки това 5 поредни победи без допуснат гол не си е хич зле. Челси наистина са най-коравият отбор и са абсолютен фаворит според мен. Мачкат си наред момчетата - грозна и ефективна игра...просто перфектно. И в това няма никакъв късмет - всичко е предначертано...казва се тактика.

Ми мен точно тва ме дразни... Футболът е измислен за развлечение и трябва да се наслаждаваш на играта :rolleyes: Кво му е готиното да гледаш цял мач борба в средата на терена и като вкарат гол всички отзад :huh:

Link to comment
Share on other sites

Бе хора кво ви става. Ливърпул в момента са нула. Може би ще станат силни, но за момента са просто в някъв малък възход. Тоя пич изцяло промени отбора, не виждам старите фенове кво толкова се кефите. Тва вече не е Ливърпул ако питате мен...

 

ШЛ тая година нз дали ще излезете от групите. И кво значи по-титуливан? С данни отпреди 30 години ли все ще се гордеете. Манчестър имат колко повече купи в близките 20 години??? Ама никой н се хвали с тях, всеки забравя предишните купи и играе наново все едно пак иска да печели купата за пръв път. Така каза и Фърги на едно интевю...Забравят какво е било миналата година, дали са зели 0, 2 или 5 купи и играят все едно всичко е започнало отначало...

 

И престанете с най-титулуван..Това е силно определение...

Link to comment
Share on other sites

Бе хора кво ви става. Ливърпул в момента са нула. Може би ще станат силни, но за момента са просто в някъв малък възход. Тоя пич изцяло промени отбора, не виждам старите фенове кво толкова се кефите. Тва вече не е Ливърпул ако питате мен...

 

ШЛ тая година нз дали ще излезете от групите. И кво значи по-титуливан? С данни отпреди 30 години ли все ще се гордеете. Манчестър имат колко повече купи в близките 20 години??? Ама никой н се хвали с тях, всеки забравя предишните купи и играе наново все едно пак иска да печели купата за пръв път. Така каза и Гърги на едно интевю...Забравят какво е било миналата година, дали са зели 0, 2 или 5 купи и играят все едно всичко е започнало отначало...

 

И престанете с най-титулуван..Това е силно определение...

 

Определено си прав Напълно подкрепям мнението ти Аз лично се надявам Ман Юнайтед този сезон да направят нещо много значимо

Link to comment
Share on other sites

Тая година Манчестър имат силен състав..като се почне от вратаря, че чак до централния нападател...

затова се надявам да направят нещо по-значимо

Link to comment
Share on other sites

Тая година Манчестър имат силен състав..като се почне от вратаря, че чак до централния нападател...

затова се надявам да направят нещо по-значимо

Дано да направят нещо ;)

Link to comment
Share on other sites

i az sam ot Man Utd ama ne moga da zabravq kakav sram bah minalata godina.Si4kite mi priqteli samo me bazikaha za yjasiq ni season,ama im kazah 4e tazi godina 6te se spravim mnogo po-dobre i silno se nadqvam da e taka :bgrin: .Ina4e tazi godina mai mangizite na Roman pak 6te re6at Premiership ,ama kakvo da se pravi.O4akvam mnogo dobar season ot strana na Tottenham-mnogo simpati4en otbor sa :D

Link to comment
Share on other sites

Арсенал се борят за титлата от 15 години насам и не виждам защо да не с еборят и тази година.

 

 

Ами тази година нещо много измъчено играем :wacko:

 

 

 

А ако Ман Юн продължават да бездействат първото полувреме мисля,че скоро ги очаква първата издънка.А Челси ги преследва уникален късмет,който все някога ще ги напусне

 

 

Еми тука си прав,така си е

Link to comment
Share on other sites

Много странен кръг..2 определено големи изненади-загубата на арсенал и Х-а на ман юнайтед с ман сити.

Иначе мача на Ливърпул с Тотнъм беше много интересен.Много голови положения,2 греди,2 отменени гола но нито един гол за съжаление.Ливърпул играха много добре тактически както играят от началото на сезона в Англия но все още им липсват голове..много им липсват.Дано и това скоро си дойде на мястото :love

Link to comment
Share on other sites

Много странен кръг..2 определено големи изненади-загубата на арсенал и Х-а на ман юнайтед с ман сити.

За Арсенал беше горе - долу изненада, въпреки че отсъстваха "големите" играчи, но Ман Юн винаги са се излагали срещу Сити :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Челси започва да дръпва и то много рано :angry:

Х на Юнайтед го очаквах. Също и този на Ливърпул. Не очаквах Арсенал да загуби, но Боро са непредвидими(бият Бимимгам 3:0, падат от Чарлтън 0:3, сега бият Арсенал :blink: ) :D

Link to comment
Share on other sites

Вчерашния мач м/у Тотнъм и Ливърпул много ми хареса яд ме е само че че Тотнъм не успяха да бият... като цяло те играха по добре :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...