Jump to content
BulForum.com

Seria A Сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

това за посредствения футбол е много глупаво и не на място. Милан има Кака, Индзаги, Джилардино, Пирло, Зеедорф - всики от тях са от световна класа!

lol ok....чакай ти го обесня по друг начин. Махни Роналдиньо от Барселона и да видим в коя дивизия точно ще изпаднат. С Шева нещата са същите. Емблемата на Милан да иде в Лондон при чичко паричко...явно управата на милан нещо са настъпали котката по упашката, честно казнао ми е трудно да приема факта Шевченко да НЕ играе в Милано.

е и?един играч не прави отбора.

ок ще видим като почне новия сезон...а за ювентус не бързай толкова

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

super tupo mnoo kofti mi e za 6ef4enko :) lubimiq mi napadatel i spored men naj-dobirq v sveta poslednite 5 godini da ne kaja 7 i da se mahne ne mgoa da go razbera en izglejda na 4ovek na koito mu puka za parite ako e ne6to s an4eloti an4eloti trqbva da si hodi.!

Link to comment
Share on other sites

явно управата на милан нещо са настъпали котката по упашката, честно казнао ми е трудно да приема факта Шевченко да НЕ играе в Милано.

 

Можеш да погледнеш официалния сайт, където неведнъж се повтаря, че не караници с управата е причината за напускането. Не че ще го повярваш ти де ;)

 

Да видим кой ще вземем за заместник на Шева, ако изобщо вземем. Аз лично залагам на Иван Саморано (ако изобщо се състезава още) - мое вече за нищо да не става, но е на нужните години. Идеален за нас... росонерите.

Link to comment
Share on other sites

всичко е заради жена му. Искала да живее в Лондон и децата им да говорят на английски

My wife has nothing to do with this.

:lol:

Можеш да погледнеш официалния сайт, където неведнъж се повтаря, че не караници с управата е причината за напускането. Не че ще го повярваш ти де ;)

Ти какво искаш да напишат в официалния сайт? Че Шевченко и Галиани са нареждали на майка ли и не могат да са дишат с милан вече??? Много ясно, че ще скълъпят някоя сладка историика. Очевидно работата е дебела, защото губят и двете страни. Милан губят най-емблематичния си играч, лидер и гол майстор. В същото време пък Шева утива да стане няква измивка в измислен отбор с пари, без традиции и история. Руснака ще му налива по 11 милиона евро на година, а Шевчо ще го дава футболист....Как го изпуснахте това момче..незнам, обаче ще съжелявате. Поне да беше утишъл в Ман Ю или Ливърпул или Реал...бе нямам думи. Като фен на Юве харесвах двама души от отбора ви, които го правиха симпатичен: Андрий Шевченко и Мануел Руи Коща. Ся останаха некви телета като Сержиньо и дърта пенсионерска защита. 2-ра поредна година без трофей ма иначе на Реал ги броите кой колко....смешна работа.

Link to comment
Share on other sites

"Напускам поради семейни причини, благодаря на ръководството за това, което ми даде. Не е проблем между мен и ръководството. Въпросът не опира и до поради финансови причини".

"Това е победа на английския език срещу италианския. Галиани визира причината за напускане на украинския голмайстор, е че Шева иска да научи английски език, след като жена му Кристен е американка и синът му Джордан вече говори майчиния език. Самият Шева все още не може да комуникира с него. Освен това съпругата му е бременна за втори път.

:excl:

Link to comment
Share on other sites

На всички миланисти, които злобно се надавят Ювентус да бъде отстранен от Серия А заявявам с угромно удоволствие - Андрий Шевченко напусна Милан! Добре дошли в посредствения свят на футбола. Без franchise player какъвто е Шева, Интер и Рома ще дръпнат напред.
lol ok....чакай ти го обесня по друг начин...явно управата на милан нещо са настъпали котката по упашката, честно казнао ми е трудно да приема факта Шевченко да НЕ играе в Милано.

Чета ти поустовете и се чудя - "възможно ли е да има толкова прост човек на този малък свят" ?

Може да ми сложат warn за тези думи, но ти се ебаваш със сърцата на хората, което ме прави длъжен да ти го кажа.

Незнам колко Угромно ти е удоволствието, но от него се разбира що за човек си.

 

Само това исках да кажа, благодаря за вниманието.

 

 

Mod. note: +20%

Link to comment
Share on other sites

Поне да беше утишъл в Ман Ю или Ливърпул или Реал...бе нямам думи.

 

Е, като напуска Милан поне да отиде в отбор, където ще се бори за титли - закво в някой от тия трите :D

Link to comment
Share on other sites

Чета ти поустовете и се чудя - "възможно ли е да има толкова прост човек на този малък свят" ?

Може да ми сложат warn за тези думи, но ти се ебаваш със сърцата на хората, което ме прави длъжен да ти го кажа.

Незнам колко Угромно ти е удоволствието, но от него се разбира що за човек си.

 

Само това исках да кажа, благодаря за вниманието.

И с мойто "сърце" се ебават като почнете ми говорите за реал ама не съм седнал да слагам етикети нали!!!!?. Това какъв човек въм си е моя работа...твойте размисли слабо ме интересуват и дано получиш уорн пък дано се научиш как се говори интелигентно във форуми.

 

Е, като напуска Милан поне да отиде в отбор, където ще се бори за титли - закво в някой от тия трите :D

ъъъъъъъъъъ...ми защото са грандове с традиции за разлика от...

Link to comment
Share on other sites

То и Реймс е с традиции, и Нотингам Форест... да вземе да иде там, кво се занимава с разни шампиони ся :P

Link to comment
Share on other sites

:excl:

дрън дрън.всичко го прави за пари.не можеше ли да си вземе учител по английски.то като играе в англия се едно в мачовете си говорат някви неща освен дай,тегли и тем подобни.поредния играч който се продаде.така ги мраза вече челси

Link to comment
Share on other sites

Е, като напуска Милан поне да отиде в отбор, където ще се бори за титли - закво в някой от тия трите :D

хахахаахах, тва ми хареса много :beerchug

имам чувство, че направихте огромна грешка, като оставихте шевченко, ама решение на ръководството. и малко да полюбопитствам говори ли се за евентуален заместник или не?

Link to comment
Share on other sites

хахахаахах, тва ми хареса много :beerchug

имам чувство, че направихте огромна грешка, като оставихте шевченко, ама решение на ръководството. и малко да полюбопитствам говори ли се за евентуален заместник или не?

Решението не е на ръководството, а на самият Шевченко...или по-скоро на съпругата му.

 

HBK, Ди Канио е много млад, не е за нас. Носят се слухове, че Анчелоти мисли над оферта за пра-дядото на Теди Шерингам...

Link to comment
Share on other sites

Мда, някой от тия ще е като следваме принципа на Анчелоти за трансферите :lol:

 

А сериозно - няма кой да вземем за готов заместник :\ Само Анри и Ето'о са на неговата класа, но и двамата не се очертава да дойдат (освен минимален шанс за Ето'о ако му е писнало от расизма в Испания). Говори се за Карлос Тевез от Коринтианс, а също толкова вероятен трансфер е този на Креспо, като част от пакета за Шева, заедно с Уилям Галас. Защо не - изборът пада между млада надежда, която може изобщо и да не изгрее (като Фернандо Торес) и застаряващ посредствен нападател. ЯкУ.

 

Където и да отиде Шева - пожелавам му успех. Достатъчно е дал на отбора, има право на разнообразие в последните 3-4-5 години от кариерата си.

Link to comment
Share on other sites

Cтана ясно, че до 25 юли властите в Италия трябва да обявят кои са наказаните отбори в във връзка със скандала за манипулиране на футболни мачове. Това разкри специалният комисар Гуидо Роси, на когото беше поверена Италианската футболна федерация след разкритите неуредици. Роси дори предложи броят на отборите в шампионата на Серия "А" да бъде редуциран до 18, както беше до преди две години. Има идея също така Серия "В" да бъде намалена от 22 отбора на 20. Вчера лично новият шеф на Комисията по морала към Италианската футболна федерация Франческо Саверио Борели заяви пред националното радио, че на 10 юли ще бъдат обявени първите наказания. След това обаче ще бъдат разгледани евентуалните жалби на потърпевшите клубове. Така всичко ще стане ясно със сигурност до 25 юли. По този начин ще се знае кои тимове от Ботуша ще участват в европейските турнири през следващия сезон. Почти сигурно е, че титлата на Ювентус от сезона 2004/2005 година няма да бъде връчена на втория в класирането, който и отбор да е това. Остава обаче голяма въпросителна относно тазгодишния триумф в шампионата на "бианконерите". Юве е отборът, който ще понесе най-големите наказания, твърдят специалистите. Останалите три заподозрени клуба - Милан, Лацио и Фиорентина, ще бъдат разследвани или като жертви на "системата Моджи", или като активна страна в скандалите.

Link to comment
Share on other sites

Шева вече е на 30 години,7 сезона влачеше милан на гърба си,нормално е да прави каквото си иска.Кат хващахте едвам едвам 4-то място в серия А Шева ставаше голмайстор на първенството.Мразя начина му на игра,но признавам,че е голям.

Та всеки фен на милан трябва да му е благодарен за всичко и да приеме решението му.

Link to comment
Share on other sites

Шева вече е на 30 години,7 сезона влачеше милан на гърба си

Мен затова мен ме е яд най-много. Бъдещете е пред него, ето вижте Били Костакурта на 37 вече е зрял. Трябва бързо да се намери някой заместник, може би Марко ван Бастен - струвами се, че вече му е отшумяла контузията.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...