Jump to content
BulForum.com

Seria A Сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply

Фаворитите отнова са Юве, Милан и Интер. Надявам се синьо-черните да продължат в същия дух, с който играят от края на миналата година. Бая народ навзеха Дано не разочароват и тази година.

 

Да знаете коя телевизия ще излъчва мачове от Италия тази година и по колко на седмица?

Link to comment
Share on other sites

Според мен Интер отново няма да спечелят скудетото....а основните противници ще са както винаги Милан и Ювентус тая година шансовете са доста изравнени :) не трябва също да отписваме отбори като Удинезе Сампдория и Палермо мисля че те ще водят отново водеща роля в първенството :)

 

Моя фоворит е Ювентус ! :punk

 

Edit : първия кръг е наи трудно да се правят прогнози няма да се изненадам ако станат някои сензации :P

Link to comment
Share on other sites

А бе за фаворите ще говоря след втория кръг, само малко ме е яд че любимият ми Лацио и тази година ще се бори за да не изпадне :(

 

pravo.gif

Link to comment
Share on other sites

Иска ми се Милан да спечели титлата. Селекцията, която направихме е добра. И Интер и Ювентус ще са сериозни конлкуренти. Както винаги първенството ще е много интересно.

Link to comment
Share on other sites

Малиии тоя Adriano полудя. Не е зле хеттрик като за начало. Евала на Асколи, че не се дадоха на Милан. За сега 3 за Адриано и 1 за Шева. Дано бразилеца да не се контузи както миналия сезон и да стане голмайстор в Италия.

Link to comment
Share on other sites

Ужасен стадион на Асколи .. на такава наводнена нива футбол не се играе. Но все пак евала на Асколи, че играха нелошо .. Ако довечера и Юве се издънят стартираме наравно ;)

Link to comment
Share on other sites

Те и Милан трябвало да бият Асколи,ама футболистите им къде са били

 

Успявал ли си да говориш за Милан без да се заядеш?

Link to comment
Share on other sites

Нали терена е еднакъв и за двата отбора не може да става дума за никакви оправдания според мен. Просто въпрос на къБмет.

Link to comment
Share on other sites

Нали терена е еднакъв и за двата отбора не може да става дума за никакви оправдания според мен. Просто въпрос на късмет.

 

Аз не се оправдавам за това, че не победихме, а че и двата отбора нямаха възможност да покажат какво могат. Целия мач беше една голяма цапаница, нали го гледах.

Link to comment
Share on other sites

Така е ако беше нормален терен за игра резултата можеше да е съвсем друг. Но сега вече нищо не може да се промени, пък и не ми се вярва тоя двубой да е от голямо значение още е съвсем в началото.

Link to comment
Share on other sites

опа аре да не е трета. Преди 2 години Милан стана шампион. И ти казвам като не си сигурен в нещо не го пиши

Казвам,че сега тръгват към третата ,не ,че са спечелили 3.Като гледам и ти не си сигурен какво пишеш,така че не виждам защо аз да не пиша каквото си искам

Link to comment
Share on other sites

Казвам,че сега тръгват към третата ,не ,че са спечелили 3.Като гледам и ти не си сигурен какво пишеш,така че не виждам защо аз да не пиша каквото си искам

абе ти можеш ли да брош. Сега Ювентус са с една титла поред и ако спечелят ще бъде втора, а не трета. Така че не виждам в какво не съм сигурен. Преди 2 години е сезона 2003/2004, тъй като вече започна сезон 2005/2006. А Ювентус станаха шампиони миналия сезон 2004/2005

Link to comment
Share on other sites

абе ти можеш ли да брош. Сега Ювентус са с една титла поред и ако спечелят ще бъде втора, а не трета. Така че не виждам в какво не съм сигурен. Преди 2 години е сезона 2003/2004, тъй като вече започна сезон 2005/2006. А Ювентус станаха шампиони миналия сезон 2004/2005

Пича според мен има предвид, че Юве ще са шампиони тази и следващата година, което няма да стане :devil

Link to comment
Share on other sites

Нищо такова няма предвид. Каза тръгват към трета титла, а не към втора. То по тая логика мога да кажа Милан тръгват към 10-та поредна, щото мисля че ще станат шампиони 10 поредни години. Много е несериозно. А и спори отгоре на това, вместо да каже да сгрешил съм

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...