Jump to content
BulForum.com

Seria A Сезон 05/06


veseo

Recommended Posts

Цитирам написаното в един друг форум за титлата на Интер:"Иванчо(Интер) иска хамбургера на Драганчо.Драганчо изяжда хамбургера , поврьща го и чак тогава го дава на Иванчо.Както се казва да му е вкусно... " :lol:

мда, не е като да си уреждаш титлите :pirate

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 558
  • Created
  • Last Reply
мда, не е като да си уреждаш титлите :pirate

 

Не е като да избутат няколко отбора (не 1) преди теб и да стигнат най-накрая до теб, като краен вариант ;) И ми е интересно какво ще стане с титлата за 2004/2005, за която няма обвинения към Милан, а те бяха втори след Ювентус. Нещо се мълчи за неща, които биха облагодетелствали "уреждачите на мачове" :)

Link to comment
Share on other sites

Не е като да избутат няколко отбора (не 1) преди теб и да стигнат най-накрая до теб, като краен вариант ;) И ми е интересно какво ще стане с титлата за 2004/2005, за която няма обвинения към Милан, а те бяха втори след Ювентус. Нещо се мълчи за неща, които биха облагодетелствали "уреждачите на мачове" :)

Пич, аз не се хваля с тая титла или пък да се чувствам някъв супер горд. ама да ви уличат в машинации и уреждане на мачове и да продължавате да се биете в гърдите колко сте велики (за феновете на 2-та отбора става въпрос-милан и ювентус) е тва вече на нищо не прилича. митака е единсвеният фен на милан, който гледа реално на нещата и евала му правя, че говори без фенски пристрастияю. поне можете да се засрамите малко, а не да продължавате да плюете!

Link to comment
Share on other sites

Пич, аз не се хваля с тая титла или пък да се чувствам някъв супер горд. ама да ви уличат в машинации и уреждане на мачове и да продължавате да се биете в гърдите колко сте велики (за феновете на 2-та отбора става въпрос-милан и ювентус) е тва вече на нищо не прилича. митака е единсвеният фен на милан, който гледа реално на нещата и евала му правя, че говори без фенски пристрастияю. поне можете да се засрамите малко, а не да продължавате да плюете!

Какво да не се бия в гърдите. Реално Милан са съдени за 2 мача, от които и двата мача, че са дали, а не, че са купили, а и ако не се лъжа и двата бяха за по-миналата година. Пък и да са ги купили...голям праз. ТИ наясно ли си, че разликата беше 12 точки. Как може да наградат отбор, който изостава с 12 точки от втория в класирането :angry: :angry: :angry: Това е гавра!

Аз го казах в един друг форум и тук ще го кажа....сега да покажете титлата на феновете в Милано, да си зашиете емблемата за шампиони, да коронясате Манчини, защото скоро няма да имате възможност!

Link to comment
Share on other sites

Какво да не се бия в гърдите. Реално Милан са съдени за 2 мача, от които и двата мача, че са дали, а не, че са купили, а и ако не се лъжа и двата бяха за по-миналата година. Пък и да са ги купили...голям праз. ТИ наясно ли си, че разликата беше 12 точки. Как може да наградат отбор, който изостава с 12 точки от втория в класирането :angry: :angry: :angry: Това е гавра!

Аз го казах в един друг форум и тук ще го кажа....сега да покажете титлата на феновете в Милано, да си зашиете емблемата за шампиони, да коронясате Манчини, защото скоро няма да имате възможност!

в случая няма такова нещо като повече или по-малко виновен - или си виновен, или не си. или си купувал мачове, или не. какво е това "ама само 1-2-3-5 мача сме купили"?! и пак ще го кажа - не се радвам за титлата на интер, радвам се, че моят отбор е чист и мога да бъда горд, че не е замесен в скандала и не стана за смях пред цял свят!

Link to comment
Share on other sites

митака е единсвеният фен на милан, който гледа реално на нещата и евала му правя, че говори без фенски пристрастияю.

 

Само дето отдавна не съм го виждал да се радва на победа :P Той сам си каза, че отдавна е зарязал италианския футбол, защо тогава да не говори "без фенски пристрастия"? Все едно ти да признаеш, че съдията откровено ви подпря на 1/2 срещу (корумпирания) Милан и че сте нищо особено, когато не играе Роналдиньо. Доста по-трудно отколкото аз да го призная, който само симпатизирам на отбора, а не съм едва ли не фанатичен фен ;)

 

Пак питам - защо титлата от миналия сезон, която по право се полага на Милан (няма улики срещу нас за тогава) не се прави нищо с нея? Там на Удинезе да я дадат, кво като са на 24 точки зад шампиона ;)

 

Ако сме виновни - срам ме е от президента ни и всички замесени в скандала. Факт е, обаче, че не мога да проумея какво сме купили, след като две години подред сме без трофей? Толкова ли е зле Силвио, че и с подкупи да не може да върже титла...

Link to comment
Share on other sites

в случая няма такова нещо като повече или по-малко виновен - или си виновен, или не си. или си купувал мачове, или не. какво е това "ама само 1-2-3-5 мача сме купили"?! и пак ще го кажа - не се радвам за титлата на интер, радвам се, че моят отбор е чист и мога да бъда горд, че не е замесен в скандала и не стана за смях пред цял свят!

абе братле...veseo го каза. Срещу МИЛАН НЯМА УЛИКИ за тоя сезон, а за по-предния.

Link to comment
Share on other sites

Медиасет удари рамо на Ювентус

 

 

Каналът, собственост на президента на Милан Силвио Берлускони, ще продължи да излъчва мачовете на "бианконерите" и в Серия "Б" през 2006/07 година. Парите по този договор са едно от най-важните финансови пера на "Старата госпожа".

 

http://topsport.ibox.bg/news/id_52515647

 

Добре че е бат Силвио, та да им помогне... в последната година на два пъти забелязвам, че помага повече на Юве отколкото на нас?! Първо им подари Абиати под наем, защото сме им били контузили ние Буфон, ся директно им сипва пари...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Туристическа агенция “Галера” и acmilan-bg.com организират екскурзия за мача Цървена Звезда- Милан.

 

Вариант 1:

Еднодневна екскурзия

Цена на пътуването: 75 лв.

Цена на билета: не е ясна.

Тръгване на 22.08.2006 окоо 6:00 сутринта, прибиране след мача.

 

Вариант 2:

Двудневна екскурзия

Цена на пътуването: 75лв.

Нощувка в Белград: 50 лв.

Цена на билета: не е ясна

Тръгване на 22.08.2006 около 6:00 сутринта, нощувка в хотел и прибиране на другия ден.

 

Забележка:

Екскурзията ще е само една и ще се предпочете вариантът, който предпочетат повечето желаещи. Записване от 07.08 до 15.08 или до запълване на автобуса. Екскурзията ще се реализира при минимум 30 записани. Цената на билетите за мача ще стане ясна тази седмица. Те ще бъдат за сектора на Милан

 

Нека желаещите да изпратят e-mail на info@acmilan-bg.com с предпочитания вариант, както и с номер на мобилен или домашен телефон.

 

 

Поздрави,

Александър Сергеев

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...