Jump to content
BulForum.com

Mosh, Pogo and violence


xsakex

Recommended Posts

Братмито - хабсилютно прав! На много от концертите хора от групите са казвали на микрофона "тук не сме дошли да се бием а да се кефим" и помня случай как имаше некакви "метъли" на концерт на Cabani, дето си изядоха тукатите задето много се блъскат и ритат другите. Няма концерт дето да е минал без да има някои изкаран от пита задето се блъска. И който не е влзиал в пит да не дъвче като стара бабка политика!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 50
  • Created
  • Last Reply

Ех пого пого... беше яко навремето ..вече не ме привлича... друго си е мошинга :tongue :punk

А за тоя рънър кво въобще се опитвате да го светнете !? :confused То се вижда че въобще не може да приеме че може да има друга гледна точка. И мен не ме кефят чалгаджииските гюбеци ;) на тях къв им е смисъла. !? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Поне не може да ти избият някой зъб.

 

Иначе и аз едно време се кефех на Нирвана... ;)

 

Ех пого пого... беше яко навремето ..вече не ме привлича... друго си е мошинга  :tongue  :punk

Кога, когато беше на 10 ли? ;)

Link to comment
Share on other sites

Хмм, да толкова и си се кефал като гледам какви коментари праскаш! Колкото повечето пубертети, дето се кефат на кфото е модерно.

Ами кефел се е ! Има ли значка? Ми че аз за сефте влезнах в пого бях на 10 наистина! Тогава не знаех, че е пого, ама беше много забавно отстрани, но като влезнах не ми беше вече забавно!

Но правте разлика между пого и мош пит.

Мош пит съм убеден, че малко хора от форума знаят какво е, а другите коментират по фантазия.

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, ти се кефиш на нещо, което го каресваш... А мен погото ми харесваше и му се кефих, но някои неща се изживяват и така. ;)

Link to comment
Share on other sites

Виж сега, ти се кефиш на нещо, което го каресваш... А мен погото ми харесваше и му се кефих, но някои неща се изживяват и така. ;)

 

... и рано или късно всички стигаме до чалгата ...

 

"Живота ти е поп-фолк" B)

Link to comment
Share on other sites

А мен погото ми харесваше и му се кефих, но някои неща се изживяват и така. ;)

"Кога, когато беше на 10 ли?". :lol:

Немога да разбера фразата "някои неща се изживяват".Това си е отричане на всичко което си бил преди и ако сега погото не те кефи,та даже си яростен простивник щом толкова спориш,значи че никога не си му се кефил истински и само си позирал или си бил повлиян от конформизъм,но и в двата случая не си се кефил истински.Когато правиш и вярваш в нещо,то остава за цял живот и неможеш да кажеш,че нещо е тъпо само защото вече не го правиш.Вярно,хората се променят но не стават други хора.В годините на гимназията всеки се вписва няква група-метали,пънкари,чалгари,зубари.....но е крайно тъпо и тва е нещо което силно ненавиждам,да кажеш след 10 години колко съм бил тъп щом съм бил такъв,колко тъпо съм се обличал....Така все едно си хвърлил всичките тея години на вятъра.И преди да кажеш колко съм бил тъп че съм правил еди кво си,първо си спомни че и тогава и сега си един и същи човек и ако тогава си бил тъп то сега си 3 пъти по-тъп,щом отричаш 1/4 от живота си.Тва си е лично мое мнение.И да,аз съм тъп пубер който още нищо не е видял от света,но все пак точно в тея години хората си градат ценности,идеали и принципи.А за мен човешкият нрав е съвкупност от точно тези неща.

Яко офтопик ама не са здържах. :)

Link to comment
Share on other sites

Първо си мислех да ти отговоря, но после ти видях нобора...

Хмм на набор ли ще се обиждаме.....

Това че съм на 16 не означава,че нямам мнение.Ако искаш да ме затапиш- давай.Това,че съм по-малък от теб съвсем не означава че не съм равен на теб или нещо такова.И аз като всеки човек дишам,храня се,мисля,чувствам,живея и по нищо не се различавам от другите хора на земята.сега ще кажеш че не съм ти на годините и на акъла.И какво от това.Моята теория е че колкото повече човек остарява,толкова по-глупав става.И ако трябва да сме честни искам да се върна в годините в които бях на 7.Тогава всички сме едни и същи.Няма големи,няма малки,няма гъзари,няма метъли,няма пънкари,няма цигани,няма негри.....всички сме еднакви,всички ходим задружно,никой никой не мрази,и никой неотбягва другия защото е еди какъв си.И оп ставаме на по 13-14.Разделяме се на групички,мразим се взаимно,бием се дори,отчуждаваме се и то само заради това че другия е различен и има различно възприемане на света около себе си.И това ако не е деградация аз не знам какво е.Но света е един и същ.Мога да твърдя че всички хора сме еднакви,но се възприемаме различно.Така че като обиждаш мен че съм малък,като не ми отговаряш(защото аз така го приемам) обиждаш себе си.Така че давай кажи си мнението.Аз уважам меннието на всеки дори и да не съвпада с моето,защото това е ЛИЧНО мнение.Но не очаквай да се съглася с него. :)

Link to comment
Share on other sites

Явно е така.Момчето си играе да ти обясни нещо,а ти годините.Ако можеш да кажеш нещо-кажи го,не използвай само годините,щото в случая ти се излагаш

Link to comment
Share on other sites

Не искам повече да говоря по тая тема, защото очевидно хората го приемат твърде навътре. Ако продължавам да отговарям, ще продължават и заяжданията...пийс...

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
WooW mai sam obarkal foruma ili Ne v momenta spq ! :)

Май да.И не спиш в момента,а спамиш и пишеш глупости.Ако си беше направил труда да прочетеш темата можеше и все пак да добиеш представа какво ни харесва в това да се "бутаме". :excl:

Link to comment
Share on other sites

WooW mai sam obarkal foruma ili Ne v momenta spq ! :)

nz kvo vi prai gusto da se blaskate ! zemete po edna buhalka i se blaskaite s neq .... moje da vi haresa xi xi

 

Що ли и аз мисля така. Тва пого ми мого ли е айде да не казвам...............цензура. :angry:

Link to comment
Share on other sites

zemete po edna buhalka i se blaskaite s neq .... moje da vi haresa xi xi

Само ела и почваме :angry: бухалка нямам,но имам един метър подцинкована тръба смятам, че ще ти хареса :ph34r:

Като не разбирате от нещо, не го коментирайте :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Само ела и почваме :angry: бухалка нямам,но имам един метър подцинкована тръба смятам, че ще ти хареса :ph34r:

Като не разбирате от нещо, не го коментирайте :angry1

 

eiii golemi biq4i ei ! az si dadoh mnenieto kato ne ti iznasq znae6 kvo da prai6 ! az pak i bez traba moga da se opraa !

Link to comment
Share on other sites

Мисля, че има разлика между "не разбирам" и "неудобрявам".

А правите ли връзката между двете?Жокер: "неудобрявам,защото не разбирам".

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...