Jump to content
BulForum.com

Въпросче...? Как да се оборудваме и от къде...?


nba-man

Recommended Posts

ElDiablo има право за палатките от Практикер! Такава палатка става двуслойна срещу 4 лв (толкова струват 12 кв.м. найлон). При цялото ми уважение към марковите и свръхкачествени екипировки, това да се дадат 150 лв за палатка е безсмислен и глупав (като размер) разход.

 

P.S. А специално за спални чували, да са живи и здрави Campus, аз лично бих си взел ето това изделие - http://www.armyshop.dir.bg/_wm/catalog/ite...=14&dflid=3 .

Някак си, като е правено за военни, при това не за армията на Мароко, а за армията на една бая ладна страна, ми се струва, че е по-добро.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Replies 60
  • Created
  • Last Reply

Моля админите да ме извинят за двата поста един след друг, важно е, за това си позволявам тая волност.

Хора, скаути и нескаути! Най-после някой се сети да внесе в България ей това - http://shop.oragie.com/product_info.php?products_id=275

 

Аз вече си поръчах. Съветвам и вас да направите същото!

 

P.S. от 14-и октомври.

Уредът е изпробван! Пали памук буквално с една искра, говоря за сух памук, без нищо. Полят със спирт също пламва веднага. С малко повече драскане запалих салфетка. Успял да запаля дори едно топче прахоляк, който измъкнах изноп едно бюро в офиса. Тъй че за качеството на въпрносното изделие вече мога и лично да гарантирам.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ето ви една оферта, ако някой се заинтересува. Зима иде, заслужава си, пък ко ще и само за града да е - то едно "нормално" яке не е по-евтино.

-------------------------------------------------

И една оферта за раница, която изкочи преди малко -> ТУК

Допълнителна информация

Link to comment
Share on other sites

Докато имам малко свободно време, седя си и се чудя, какво да правя до 15:00ч, реших да споделя няколко интересни неща. По принцип трябваше да ги има в нашия сайт, но недборожелатели решиха, че са ни излишни. Та... малко съвети, събрани от тук-оттам:

 

Как да си изберем РАНИЦА

Как да си изберем СКИ (ако някой го вълнува)

 

И един сйт, който виждам, че е пропуснат в списъка. Носи му се слава, като един от най-евтините в страната. Може да се поръчва онлайн, а доставката е до два-три дена и струва 3лв. (до който и да е град)

ГОРГОНА

Link to comment
Share on other sites

cheese, изработката качествена ли е? Аре като го получиш направи малко тестове и сподели. От доста време си търся, но все са скапани. Каква е дължината също ме интересува!

Link to comment
Share on other sites

Един склад за екипировка - доста евтини неща има - дрехи, раници, обувки, котки, спални чували. Намира се в кв.Лозенец, ул."Кръстьо Сарафов" 26, на ъгъла с ул."Света гора". Партерен етаж!

МНОГО ниски цени!

 

Телефон - 02/866-75-18

GSM - 0888/138-188

 

КАРТА

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Най-накрая намерих магазин за излязло от употреба армейско имущество. Магазинът ес намира на ъгъла на улица "Менделеев" и булевард "Константин Величков". За беда в момента магазинът се инвентаризира и това ще продължи неизвестно до кога. Цените са безумно ниски - например алуминиева манерка струва 60 ст. Предполагам, че магазинът би бил интересен и за мама и тате, защото се продават и всевъзможни вилици, лъжици и прочее.

На който му харесва магазинът, да иде да го види, на който не му харесва, да не ходи!

Ако има наш човек от махалата наоколо, да проверява свършила ли е вече инвентарзацията и работят ли, би било много добре! На мен ми идва далече да ходя да гледам.

Link to comment
Share on other sites

Аз да си кажа, с риск пак да съм погнат :bgrin:

 

Внимавайте с манерките - алуминът старее и се отлага във водата. В скалда на Айвън7 в Пловдив има манерки TCM по 2-3лв. Или поне имаше преди година. Също са с алуминиево покритие, но са нови и евтини, което не пречи да се сменят често! Аз имах 10 такива и ги раздадох - сега съм с 2!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...