Jump to content
BulForum.com

bezji4na ili opti4na mi6ka


Recommended Posts

A be da ti kaza chesno ne se seshtam za sluchai niakoi da se e oplakal ot Logitech, nezavisimo ot modela. Prosta sa si hubavi mishkite i cenata im e razumna.  :)

Az se oplakwam !!!

Preskacha. Zabiwa. Malka i neudobna.

Polzwam ia samo kogato mi swurshat bateriite na drugata i posle me boli rukata...

 

A, i cenata niakade okolo 35-37 lv hich ne beshe razumna :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply

Abe microsoft mishka rulez !

wuobshte ne se habete sus tezi logitech...

Polzwal sum wsqkakwi, za men istinskata mishka e microsoft!

Wkushti polzwam takawa:

http://www.microsoft.com/catalog/display.a...d=22&site=11308

lichno si q kupih za 18$ chisto nowa wuw box + warranty

preporuchwam tazi:

http://www.microsoft.com/catalog/display.a...d=22&site=11139

cenata na saita na microsoft e zawishena, wuw bg moje da se nameri za 30-35$

no si struwa

Ot towa koeto sum chuwal wireless mishki wse oshte ne si struwat parite ot strana na kachestwo!

Link to comment
Share on other sites

Az se oplakwam !!!

Preskacha. Zabiwa. Malka i neudobna.

Polzwam ia samo kogato mi swurshat bateriite na drugata i posle me boli rukata...

 

A, i cenata niakade okolo 35-37 lv hich ne beshe razumna :angry1

Пескача ти заради пада. Смени си пада и няма да ти прескача. Препоръчвам ти падояете, дето ги продават в 4К. Какво означава забива. До сега не съм чувал мишка да забива. И като ти е малка си купи Microsoft. А цената й е около 13-14$ ~ 25лв...

Link to comment
Share on other sites

Какво означава забива.

mi kato preskochi i kursora se zabiwa niakade po kraia na ekrana i malki murdania na mishkata ne mogat da go izkarat ot tam, dwiji se wse edno e zalepen za kraia, samo po ruba...

ako si w igra kogato go naprawi tozi nomer efekta e che pogleda ti se zabiwa w tawana i tawana se wurti pred ochite ti s dosta goliama skorost i taka dokato ne ia razmurdash iako za da se "suwzeme" :) mnoo shashawa mishka ei :tongue izpada w isteria i triabwa da ia razdrusash/shamarosash za da doide na sebe si, suwsem kato chowek :lol:

 

predpolagam che s drug pad moje i da se oprawi, no pone zasega ne smiatam da si postawiam za cel w jiwota, udobstwoto i komforta na edin electronen grizach i da mu ugajdam na prishtewkite ;)

Link to comment
Share on other sites

4estno kazano ne se bqx zamislql za tova. Do sega ne mi se be6e nalagalo da q durja na ne6to cvetno, no po povod vaprosa ti re6ix da probvam i priglanciran list varxu bqloto spira6e da se dviji

tva imah predvit 4uval sam 4e ne vinagi lazerite reagirat adekvatno na mnogocvetnite povarhnosti.po vaprosa za microsoft i logitech ne znam koe e po dobre prosto za6toto pone v bulgariq logitech sa po razprostraneni i s microsoft ne sam se sbluskval.

Link to comment
Share on other sites

преди малко прегледах новия каталог на Метро:

 

оптична мишка A4Tech с два скрол-а - 15.90 лв.

оптична безжична мишка (марка - неизвестна) - 59 лв.

безжична клавиатура и мишка A4Tech - 39.90 лв.

 

както са досещате цените са без ДДС

Link to comment
Share on other sites

оптична мишка A4Tech с два скрол-а - 15.90 лв.

Eto tova imam predvid :D . Opti4na, 2 scroll-a i samo za 19,08 leva (smetnax go s DDS-to). Samo 6te ti kaja da tursi6 s 5 Butona (2 standartni, 2 otstrani i ediniq scroll se natiska). Dvata strani4ni moje6 da naglasq6 za kakvato si iska6 funkciq kato nay-4esto izpolzvani sa Back i Forward. Abe s edna duma idealna e za Web. :)

Link to comment
Share on other sites

az imah bezji4na logitech ot holandia si q vzeh za 35 EURO i nakraq padna  v zemqta qko rabi se na4asti i stoi nqma koi da q opravi  :ghost

ей т'ва им е кофтито на безжичните, че не са вързани никъде и бягат

Link to comment
Share on other sites

zemah si opti4na s 5 butona blagodarq za mnooto akuli.topica moje da se zatvarq ve4e

4estito, RED BULL, za novata pridobivka. Xubavo 6te e vse pak da kaje6 kolko struva6e, koq marka e, koy model e i moje bi da dade6 nqkoy link taka, 4e da mojem i ostanalite da q vidim ;) .

Link to comment
Share on other sites

a4 tech za 21 lv.kato se kolebaeh m/u neq i edna logitech oba4e logitecha be6e samo s edin scroll i s 2 kop4eta-struva6e okolo 25lv.ina4e q zeh ot d&e.ne 6toto sa s mnoo izgodni ceni ami 6toto posledniq pat kato pazaruvah ot tam mi dadoha acsesoari det struvat 48$ za 48 lv(po pogre6ka) ta se nadqvah i sq da oburkat ne6to negramotnicite ama ne stana.ina4e mi6kata si e idealna(pone za men).

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...