Jump to content
BulForum.com

bezji4na ili opti4na mi6ka


Recommended Posts

  • Replies 75
  • Created
  • Last Reply
Ama vie za kakvi bezji4ni mi6ki govorite
mi bez jica a s oko i bateriite sa v mi6kata kato distancionno za tv 

 

Ami moiata ne e s oko zashtoto e radio, antenata e edin takuw grozen kalup, neshto kato chetwurtina ot elipsa.

 

Gledal sum reklami na wireless mishki koito imat USB cable kum koito se wkluchwat za da se zarejdat i kabela sa wkluchwa tam kadeto na obiknowennite mishki izliza kabela taka che kato ia wkluchish stawa normalna mishka i hem se zarejda hem si ia polzwash.

Drugi puk imat stoika na koiato se postawiat i tam se zarejdat no togawa ne mojesh da ia polzwash.

Moiata niama nishto podobno, tia se otwaria i bateriite se wadiat, zarejdash si gi w kakwoto zariadno imash, ako imash i ako polzwash rechargeable baterii, inache ako iskash moje da polzwash alkalni ili kwito drugi baterii imash ot tozi razmer AAA.

Link to comment
Share on other sites

abe to hubava rabota ama ne e mnogo razumno da dade6 30$ za mi6ka :)

mi niakoi dawat i po 60$ :) - wij MX modelite na Logitech w Reset, na tomshardware imashe review che bili super dori za gaming, s 2 lazera i 800 dpi

 

inache moiate beshe 30 i neshto leva, ot Metro, s dds znachi :(

(po powod dolnia post : predi 2-2,5 godini niakade sum ia kupuwal)

Link to comment
Share on other sites

безжична мишка е много гадно - всеки ден ще я търся къде се е завряла...

най-добре да си е вързана за компютъра

Link to comment
Share on other sites

всеки ден ще я търся къде се е завряла...

T'va mi haresa. :D :D

Taka go kaza vse-edno che mishkata ti e istinska, a ne komputarna :D :D

Kato diado mi deto mu kazah che mishkata se tarkalia po kilima i toi me pogledna meko kazano "stranno". Sigurno si e kazal: toia moia vnuk se e poburkal neshto :D

Link to comment
Share on other sites

LifeFeel e prav. Mnogo lesno moje6 da ia zabuta6 niakade i posle mnogo vreme da ia tursi6 :wir . Osven tova maika ti ako ne iska da izpolzva6 kompa moje mnogo lesno da ia skrie :( (tia i ina4e moje da ia izmakne, no naprimer moiata maika izob6to ne si igrae s takiva raboti, ot koito ne razbira :) ).

Link to comment
Share on other sites

Vuzmojno e, vupreki 4e mislia, 4e xorata, koito ne razbirat izob6to niama da vlizat tam. Osven tova ti ve4e polu4i mnogo mnenia po vaprosa ot xora, koito razbirat :) . I pak kazvam, 4e miastoto no mi6kata si e pred komputara, a ne na niakolko metra ot nego :) .

Link to comment
Share on other sites

bez top4e e po dobre

Az sashto sam na tva mennie. Osobeno ako chovek niama navika da si cisti kilima ot praha (a i ne samo ot praha), to togava dosta burzo se zacapva mehanikata i pochvat problemite. :P

Moiata mishka e s topche, no ne zashtoto go predpochitam, a zashtoto oshte si raboti taia mishka i ne sam se nakanil da ia smenia. Sina mi e s optichna (sas kabel) i ne se e oplakval che ima niakakvi preskachania ili kakvoto i da bilo ot roda. Kogato sedna da rabotia na negovoto PC ne sam imal problemi ili pone ne sam zabeliazal takiva.

Link to comment
Share on other sites

4estno kazano ne se bqx zamislql za tova. Do sega ne mi se be6e nalagalo da q durja na ne6to cvetno, no po povod vaprosa ti re6ix da probvam i priglanciran list varxu bqloto spira6e da se dviji, no kakto ti kazax po-gorena men ne mi se e nalagalo da q slagam na cvetna glancirana xartiq i edva li 6te mi se naloji :D . Vurxu neglanciran bql list varvi savsem normalno. Moqta mi6ka e na 4erna podlojka s beli bukvi v ugula i ne pravi problemi :D . Vurxu buroto su6to varvi normalno :D .

Link to comment
Share on other sites

абе вземи каквато искаш(оптична, безжична с топче,оптична-безжична) обаче като марка ти препоръчвам Logitech.аз имам Logitech WheelPilot - класическа мишка с топче,3 бутона + скрол - к'во да ти кажа: перфектна.може да звучи смешно, но се замърсява много по-малко от други мишки, които съм имал.

Link to comment
Share on other sites

ми да ти кажа не знам к'ви са разликите в цените.аз като си взех моята - както ти казах обикновена - с топче и скрол я взех за около 20 лева, а същата само, че оптичната струваше с 10 лева повече.за качеството може да ти говори това, че много известни фирми за компютри - HP, Компак, Делл и др. доставят компютрите си с мишки Logotech - макар че на самите мишки не пише Logitech, а съответната марка.

Link to comment
Share on other sites

Az imam moqta mi6ka ne ot den ili dva i smeq da kaja, 4e dosega ne mi e pravila nikakvi problemi. Spored men Logitech-a sa tolkova skupi samo ot imeto na markata. Xorata sa 4uvali, 4e Logitech sa dobri i sa si kopuvali ot tqx, no s vremeto sa izlezli i novi vidove mi6ki, koito sa s su6toto ka4estvo, no po-evtini samo i edinstveno, za6toto nqmat tolkova izvestna marka. Naprimer (kakto ve4e sum kazal) Moqta mi6ka ima 5 kop4eta i dva scroll butona i e mnogo udobna za brawzvane v web i struva po-malko ot 20 leva :D .

Link to comment
Share on other sites

И моята е А4tech със топче обикновена но ще си зимам нова и този топик ми помогна доста мисля да си зема оптична но за марка не сам решил :)

Link to comment
Share on other sites

Xorata sa 4uvali, 4e Logitech sa dobri i sa si kopuvali ot tqx, no s vremeto sa izlezli i novi vidove mi6ki, koito sa s su6toto ka4estvo, no po-evtini samo i edinstveno, za6toto nqmat tolkova izvestna marka

ima ne6to takova. estestveno ima i kofti mi6ki no po skoro tva dali edna mi6ka e dobra se dalji na konkretniq model a ne na markata

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...