Jump to content
BulForum.com

Конкурса на dir.bg: Мис Лято


Recommended Posts

нека да не е перфектна не е лоша мадамата , то има поговорка хубавите ябалки ги ядът прасетата :) (да не се обиди някой ей без лоши чувства ) нека да са и малки циците и т.н. аз нека с нея да си правя моабета и други работи пак другите нака си търсяп перфектната мадама дето да си има всичко , аз предпочитам "истенски" жени а не някаква надута ******* :bgrin: дето освен за ******* за друга не става

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 62
  • Created
  • Last Reply
Безмислен спор, женката е супер яка, а щом и двамата се наричате пубери, вижте си в профилите кога сте родени и в тълковния речник какво е значението на тая дума и ще установите, че и двамата сте такива.

Ооооооо бате, извинявай! :angry1

 

Едит: аре стига със СПАМ-а. На Джозо му харесват пички от Столипиново, на мен - не.

Предложението на Hard ми допада, особено второто. :)

Link to comment
Share on other sites

Безмислен спор, женката е супер яка, а щом и двамата се наричате пубери, вижте си в профилите кога сте родени и в тълковния речник какво е значението на тая дума и ще установите, че и двамата сте такива.

 

Добре бе бате щом казваш и аз съм пубер на 19 годинки пък ти на 15 не си сигурно ;)

 

 

Ооооооо бате, извинявай! :angry1

 

Едит: аре стига със СПАМ-а. На Джозо му харесват пички от Столипиново, на мен - не.

Предложението на Hard ми допада, особено второто.  :)

 

 

Е сега ми е много интересно ти пък от де разбра че тая е от Столипиново?? :confused :confused :confused Да не би случайно да го прочете в инфото и??Ай земи се здържаш с някви определения кви обичам и кви не !!!! :angry: :angry1 :angry:

Link to comment
Share on other sites

f242610972da.jpg

Столипиново ли??? :angry1

Предпочитам естествено момиче,без много грим!!!А не някоя "яка пичка",която не дава да я барнеш,за да не и падне оформлението!!!

Link to comment
Share on other sites

Аве....я се стегнете малко, а? :angry: Осъзнайте колко нелеп е спора и се нахокайте сами.

 

Та...Анастасия Неделчева е новото момиче на седмицата.

 

Новите участнички отново не блестят с нещо особенно.

На мен лично ми харесва Мая Николова.

Също ми е сипматична и Десислава Арнаудова, но не колкото Мая. :rolleyes:

Ако откриете други симпатични, свиркайте. ;)

Link to comment
Share on other sites

Абсолютно нищо хубвао няма тази седмица!! :angry: Всичко е отврат :sick

Link to comment
Share on other sites

Аве....я се стегнете малко, а? :angry:  Осъзнайте колко нелеп е спора и се нахокайте сами.

 

Та...Анастасия Неделчева е новото момиче на седмицата.

 

Новите участнички отново не блестят с нещо особенно.

На мен лично ми харесва Мая Николова.

Също ми е сипматична и Десислава Арнаудова, но не колкото Мая.  :rolleyes:

Ако откриете други симпатични, свиркайте.  ;)

Мисля, че тази е по-готина и от двете ти любимки. :P

Link to comment
Share on other sites

нека да не е перфектна не е лоша мадамата , то има поговорка хубавите ябалки ги ядът прасетата :)  (да не се обиди някой ей без лоши чувства ) нека да са и малки циците и т.н. аз нека с нея да си правя моабета и  други работи пак другите нака си търсяп перфектната мадама дето да си има всичко , аз предпочитам "истенски" жени а не някаква надута *******  :bgrin: дето освен за ******* за друга не става

 

Как пък я усети по 2-3 снимки че става за мохабет само ти си знаеш...

Аз поддържам тезата че е селско девойче...

 

А Майчето е супер....

Link to comment
Share on other sites

Пълна скръб са новите момичета.Мая може би е най-добреТази Деси Арнаудова-уплаших се като я видях бе,бахти ужасната усмивка,бахти веждите,поне да си ги беше оскубала по-правилно като иска да участва в такъв конкурс.А онази фаворитка на jozo-трагедия бе,ми тя от картофената нива ли е?Толкова селско изпълнение не бях виждал.А Васко каза най-верните работи ;)

Link to comment
Share on other sites

jozo-трагедия бе,ми тя от картофената нива ли е?

 

Ами момичето ми допада и явно не само на мен! ;) Все пак въпрос на вкус в крайна сметка!!Както пък на мен не ми харесват някой от другите момичета и ми се стръват взети от картофенара нива ;)

Link to comment
Share on other sites

Днес е краен срок за приемане на снимки за конкурса. Това е положението...хубави, грозни...каквито има. Така че, дами, ако желаете, може да се задействате. ;)
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Известно е и последното момиче на седмицата Катерина Куманова.

Сега остава да се определи коя ще е Мис Лято от всички тези кандидатки. Повечето не бяха най-добрите, за съответните седмици, но все пак хората го определят. И така...Коя ще е крайната победителка? ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...