Jump to content
BulForum.com

Да убием Crazy Frog


Friedrich

Recommended Posts

ШШШшшшшш как я скопих от отма :) или кат и нацелиш каската :) много радва ;) имам един приятел дет много я мрази ся ща се разпука от кеф :)

Link to comment
Share on other sites

Много яко! :P Особено когато последния удар се вкара отдясно как се разпарчетосва! :punk

Или пък да я забиеш в тавана и да капе кръв! :devil

 

Жалко че не можеш да го млатиш и когато вече си го проснал на земята! :(

Link to comment
Share on other sites

Най-сетне нещо anti-crazyfrog. Мислех че съм единствения който се дразни от тази глупост.

ХАХХАхаааааааааа, напълни ми се душицата като я пребих като куче глупавата жаба :punk :pirate :excl:

Link to comment
Share on other sites

Супер яко. Намери се най-накрая начин да й се е*е майката на тая жабица гнусна, дето и пее в оная песен ужасна. Густо майна.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Aхаха. Разкъртих я тая жаба. Само един път успя да стигн до 103 и после все някъде към 80 - 90 закарваше. :D

Link to comment
Share on other sites

Eee tva sus prebivaneto ne mi trugva ne6to :( kak da go podkaram? Dava mi ne6to si Something Wrong i na nqkaf mu kapat ligi ot ustata i sled tva siv ekran samo :( Kajete kvo da pravq 6tot iskam i azz da i razbiq mutrata na taq gnusna jaba :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Умрях от кеф. Даже клипчето, в което оня тип преоблечен като мечка му разцепва главата, си го сложих на телефона :D :) .

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...