Jump to content
BulForum.com

KoRn в България


afx

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Хайде, че не остана време! Дайте да видим кои ще ходим и да организираме нещо! ;)

 

Edit: " На 8 септември меломаните ще чуят и съвсем нови песни от предстоящ диск. Той ще бъде истинска сензация, защото негов продуцент ще бъде Тери Дейт, работил с метъл величията "Пантера" и "Соулфлай". Концертът у нас е част от голямото европейско турне." Източник: Стандарт.

+ Съпорт: DREADLOCKZ (????) Източник:СМЕ.

Link to comment
Share on other sites

Уф билетите в Пловдив са свършили...някой ще ходи ли до софия по-рано за да ми вземе няколко?...ще има награда :P

Link to comment
Share on other sites

Dami i gospoda.. az sum v sofiq... :) Twa e super gaden grad i ni6to ne moje da se pravi... Are da se razbirame ne6to 4e mi pisna da trupna v o4akvane :)

Ще ти звънна като пристигна! Това ще е вечерта на концерта.

Link to comment
Share on other sites

БИлетите в рокшопа на Отец Паисий са свършили. Някой знае ли дали на друго място продават и дали изобщо има в България останали. Дали имат някакви резервни в София? Някой също ако иска да продаде. Давам 35лв

Link to comment
Share on other sites

БИлетите в рокшопа на Отец Паисий са свършили. Някой знае ли дали на друго място продават и дали изобщо има в България останали. Дали имат някакви резервни в София? Някой също ако иска да продаде. Давам 35лв

Доколкото чух (САМО СЛУХ!) са останали само 150 билета в София. Мен обаче много ме съмнява да свършат. Аз ще си купя на 8ми от София.

Link to comment
Share on other sites

в Пловдив нали в 2 магазина се продаваха, и двата ли проверихте ?

имаше телефони дадени, може да се обадите и да питате за да не се разкарвате

Link to comment
Share on other sites

в Пловдив нали в 2 магазина се продаваха, и двата ли проверихте ?

имаше телефони дадени, може да се обадите и да питате за да не се разкарвате

Билети в единия няма от седмица и повече, в другия не проверих тогава, но и да е имало - вече няма :) Преди малко се обадих на един приятел от София и той каза, че преди 2 дена е купувал билет и е нямало проблеми с бройките.

 

Редакция: няма и в двата магазина в Пловдив

Link to comment
Share on other sites

Setliste:

01. Intro (I've Seen it All)

02. Here to Stay

03. Twist

04. Got the Life

05. A.D.I.D.A.S.

06. Dirty

07. Twizted Transistor

08. Falling Away from Me

09. Did my Time

10. Shoots and Ladders / One

11. Freak on a Leash

12. Faget

1. 4U

14. Another Brick in the Wall

 

Encore:

15. Blind

16. Somebody Someone

17. Hypocrites

18. Y'all Want a Single

Link to comment
Share on other sites

Концерта беше перфектен от страна на музикантите. Обаче озвучаването беше под всякаква критика...

 

rubber_head, не ме разбирай погрешно, и аз се размазах, и паднах повече пъти, и виках, и скачах и... та това си бяха Корн. Ама... Звукът си беше бозица.

Link to comment
Share on other sites

Ами накратко казано - Концерта беше много здрав!

Самия факт че след толкова години доживяхме да дойдат в България, си е уникално само по себе си. Според мен а и според доста хора с които разговарях преди и след концерта, мнението е че самите Корн изглеждаха сякаш не са очаквали подобно посрещане в родна България.

За щастие бяха приятно изненадани от пълната зала и експлозивната публика, която не се спря и за миг да скача, скандиря името на групата или да пее текстовете на песните им.

Впечатление направи изпълнението им на Another brick in the wall на Пинк Флойд както и фрагмент One на Металика.

Действително от звука можеше да се иска още, защото определено вокалите глъхнеха и браждеха на моменти, но пък баса беше на ниво, вероятно акустиката на Фестивална не позволява много по-добър звук. За сметка на това атмосферата компенсираше и всичко беше наред.

Погото, за щастие, не беше от най-бруталните на които съм присъствал и това ме радваше, защото си останах със здрави зъби и без синини, само със силна умора на мускулите и определено силна дехидратация, корегирана с около 1,5литра вода след концерта.

На мен, а вероятно и на хилядите други фенове им се стори малко кратък концерта, но пък това говори че сме си изкарали екстра, а както знаем хубавите неща свършват бързо!

Надяваме се заради доброто посрещане и прекрасната атмосфера, Корн да ни удостоят с честта да дойдат отново след време.

За мен лично преживяването беше много, много яко.

Това е, който не успя да дойде наистина има за какво да съжалява!

:punk

Link to comment
Share on other sites

Наистина уникален концерт , както казахте озвучаването не беше много на ниво , но въпреки това мисля че се справиха добре ..бях приятно изненадан от доброто пого което се получи , поне там кадето бях..нямаше кой знае какви проблеми всички се кефиха и никой не се правеше на "голяма работа" ..малко влизането беше проблем , но има ли значение , всичко си заслужаваше до последния лев , удар и тн :D

Link to comment
Share on other sites

Това е, който не успя да дойде наистина има за какво да съжалява!

:cry Мхммм... като мен например :cry :cry

 

Снощи бях депресиран докъм 03:30..

 

За щастие поне днес си взех изпита, заради който пропуснах това уникално събитие..

 

Радвам се че сте си прекарали добре. :)

Link to comment
Share on other sites

Искам едно уточнение да направя: днес говорех и с други хора- звукът в задния край на залата е бил хубав!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...