Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply

Саше като му пращаш, ако не си му пратил, пиши и за мен, ако нямаш нищо против. Аз щях да предложа да е от 3, защото от 5 часа е тегленето за Световното първенство по футбол през 2010.... искаше ми се да го гледам.

Link to comment
Share on other sites

Аз щях да предложа да е от 3, защото от 5 часа е тегленето за Световното първенство по футбол през 2010.... искаше ми се да го гледам.

За Европа започва от 6, така че ще го хванеш споко.. :)

Link to comment
Share on other sites

Търсят се хора за мач довечера от 9 в зала Оптимум до мебелна къща. Който е навит да пише на ЛС.

Link to comment
Share on other sites

Миналия път доста хора казаха че няма да дойдат щото вчера беше 8-и декември. аз все пак съм навит, ама едва ли за 1 час ша се съберат хора :). И все пак някой ако е навит да пише тук :)

Link to comment
Share on other sites

За събота се съмнявам да се организираа и не се знае дали ще има свободни часове в залата...

 

Иначе за неделя от 4 ако си е пак свободно съм навит...и на мен много ми се цъка :)

Link to comment
Share on other sites

Ами основният проблем е организацията - всеки го мързи. И то покрай тия празници още по-зле... :D

 

Иначе утре ще се обадя да питам за неделя да видим какво е положението. Ама кофти се получи с прекъсването покрай 8-ми, щото май ни е изстинало мястото и вече може да идват други редовни в неделя..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...