Jump to content
BulForum.com

Warez Football


VooDooMaN

Recommended Posts

Като гледам не си мн по възрастен от мен така че и ти се включваш в числото на подрастващите.И ние не играем само наборе4а а има 2-3 по на 20 и другите са 90-89-88 набор.И ние не играем сяка събот или неделя а секи ден.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.7k
  • Created
  • Last Reply
Абе елате в понеделник в 4х-то да ритаме.3-4 отбора по 6-7 човека 6те стане яко.

 

ти игра ли тази неделя? 27ми октомври?

Link to comment
Share on other sites

Остави го...тва е няккава нова "звезда",която не е за нас...

 

Иначе,заради непридвидимия спам пак ще напиша

 

Неделя от 15,00 на Гребната

 

Plovdiv_Stadium.jpg

Link to comment
Share on other sites

Абе днеска и аз ще идвам и ще стане мач :) :) . Само да си дойда на въпроса относно мястото където ще играем ако може да не е кочината, в която всеки път играем

Link to comment
Share on other sites

Абе днеска и аз ще идвам и ще стане мач :) :) . Само да си дойда на въпроса относно мястото където ще играем ако може да не е кочината, в която всеки път играем

Аз лично съм навит за гумата..

Link to comment
Share on other sites

Нека го напиша като хората, че рез, си е оставил ръцете... :D

 

Залата на Стад е запазена за 4 часа днес. Доколкото разбрах търсим все още около 2 човека. Ако някой е навит, да прати едно ЛС на рез и да се стяга да рита днес. :)

Link to comment
Share on other sites

Аз няма да мога да дойда, понеже имам работа... напоследък така се получава, че неделите не са ми свободни или са свободни по-късно от мача :(

Link to comment
Share on other sites

Там съм :punk

 

Рез,имам готовност да доведа пак двете момчета от миналия път,ако не сти излезе бройката,само кажи ;)

викни ги ама трябват още хора

Link to comment
Share on other sites

някой може ли да ми даде телефона на залата (СТАД) ?

Ако питаш за неделя,споко.ще се запази и няма да има недоразумения като миналия път,нали се говори с пазача ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...