Jump to content
BulForum.com

Без коментар


Recommended Posts

кое ти е болна тема?наркотиците или нещо друго?

Link to comment
Share on other sites

Наркотиците... Всичко свързано с тях... Живях шест месеца със зависим... Ако не си минал през това, няма да знаеш какво е...

Иначе - заблуди относно наркотиците и най-вече хероина - с лопата да ги ринеш...

живя или познаваше???защото-разликата е голяма.

иначе заблуди относно наркотиците и най-вече хероина-не с лопата,ами със самосвал да ги ринеш

Link to comment
Share on other sites

Наистина е много болна тема за всички ни.Няма значение дали познаваш или си живял с накрозависим.За сажеление това е проблема на 21 век.И за още по голямо сажеление парите(а за сажеление и живота :cry на тези хора :cry :cry ) в повечето случей отиват при терористи като Осама Бин Ладен,а с тези пари се купуват оръжея,с оръжията се убиват хора.И така се получава един огромен омагиосан кръг който може да спре само ако саответните власти не са така подкупни ами започнат да работят здраво и да спрът внасянето на дрога в българия и ваобще целия свят.Както вече казах темата е наистина много болна и аз съм информиран защото майка ми и баща ми почти всеки ден разговарят с мен и ми обясняват,че това не е правилно,и че трябва да избирам приятелския си кръг,и аз съм обеден че всички родители(или в по-голямата си част)говорят на тази тема с децата си но за съжаления някой деца не се вслушват в съветите на родителите си и виждате ефекта.Толкова от мен по тази тема :cry :cry :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Чакай малко бе,как свърза наркоманите с Осама?Внимавай да не ги свържеш и с НЛО картела,щото ще стане страшно.По въпроса за наркозависимите-понеже имам преки наблюдения върху мои познати,които са такива...не съжалявам огромна част от тях.Жалко е само,че има такива,които искат да спрат,но никой не им помага,а да спреш сам е почти невъзможно.А за останалите,които нямат грам желание да приключат с друсането-не ми пука.Може да ви звучи гадно,но хора,които сами не искат да си помогнат съм ги отписал отдавна

Link to comment
Share on other sites

Чакай малко бе,как свърза наркоманите с Осама?Внимавай да не ги свържеш и с НЛО картела,щото ще стане страшно.По въпроса за наркозависимите-понеже имам преки наблюдения върху мои познати,които са такива...не съжалявам огромна част от тях.Жалко е само,че има такива,които искат да спрат,но никой не им помага,а да спреш сам е почти невъзможно.А за останалите,които нямат грам желание да приключат с друсането-не ми пука.Може да ви звучи гадно,но хора,които сами не искат да си помогнат съм ги отписал отдавна

Добре де сагласен сам с теб НО парите които има Осама да не би да падат от небето.Напълно съм сигурен(а и не само аз),че 70% от доходите му идват от наркотици.Само се замисли и ще стигнеш до моя извод.

Link to comment
Share on other sites

i az sam imal priqteli narkomani pod4ertavam IMAL za6toto tova ve4e ne sa xora bqxa mi edin ot nai-dobrite priqteli navsqkade zaedno i za 1 malak period ot vreme se promenixa korenno i sam gi otpisal ot vsqkade abe narkoman li e ne e 4ovek moje da zvu4i malko grubo ama izvineniq ima xilqdi . to ako misli6 malko s glavata si takava prostotiq nqma da napravi6 nikoga kato gi gledam po diskoteki ili po ulicite napravo gi sajalqvam tova sa xora koito nqmat gram mozak v glavata i ne mislqt za posledicite to4no moje bi poradi tova se svarzva vednaga narkoman-utrepka za koeto donqkade sam saglasen prosto za6toto probva li vednaj moje da se otkaje posle neznam si kvo le4eniq rano ili kasno vsi4ki pak se vra6tat nqma biv6 narkoman i biv6a prostituka tva e jalkata istina

Link to comment
Share on other sites

А за останалите,които нямат грам желание да приключат с друсането-не ми пука.Може да ви звучи гадно,но хора,които сами не искат да си помогнат съм ги отписал отдавна

 

Подкрепям :punk

Link to comment
Share on other sites

.А за останалите,които нямат грам желание да приключат с друсането-не ми пука.Може да ви звучи гадно,но хора,които сами не искат да си помогнат съм ги отписал отдавна

 

abe donqkade i az moje da napravq nqkav kompromis kogato stava duma za blizak 4ovek koito iska da se otkaje....makar 4e tova edva li 6te stane ama vse pak principno sam saglasen

 

edit: samo na men li ne mi otvarq kartinkata ot linka gore ?!

Link to comment
Share on other sites

Каквито и заблуди да има относно хероина.. пак не виждам причина за да го използвам :D

 

Все пак подкрепям идеята всеки да се образова и да понаучи малко за тях. Знанието е полезно нещо понякога.

http://alien.dowling.edu/~aph3x/data/afx1/shtz/druginfo.html

Link to comment
Share on other sites

zlobil, хероинозависими по дискотеките трудно ще намериш... Пхахаха... Съжалявам, напушва ме смях от това твърдение.

Родителският контрол е до време, asd, това трябва да ти е пределно ясно...

И идва време, когато си да речем 15-16-17 годишен и се самозаблуждаваш, че си достатъчно силен и изграден като личност и можеш да друсаш, без да се закачиш... И си поставяш някакви илюзорни граници... Да, ама не... В момента, в който си го кажеш, вече си абстинентен и просто си търсиш оправдание, за да го правиш.

az sam imal priqteli narkomani pod4ertavam IMAL za6toto tova ve4e ne sa xora bqxa mi edin ot nai-dobrite priqteli navsqkade zaedno i za 1 malak period ot vreme se promenixa korenno i sam gi otpisal ot vsqkade abe narkoman li e ne e 4ovek moje da zvu4i malko grubo ama izvineniq ima xilqdi .

Учудвам се как говориш за своите приятели, странно отношение към хора, които квалифицираш като такива...

Хех... Както казах по-горе - предразсъдъци и грешна информация за зависимите и хероина - с лопата да ринеш...

Хайде да се разберем нещо - не говорете за неща, с които не сте се сблъскали от първо лице... Истината е доста далече от това, което четете по вестниците и гледате в предавания като "Искрено и лично", където Качаклиев говори за лекуване на наркомани...

Повечето хора започват да друсат хероин в момент, когато все още не са се утвърдили като личности, за това може да се каже, че техният характер се изгражда около тая им зависимост... Никак не е лесно, повярвайте, а що се отнася до преодоляването на зависимостта - мислите ли, че, преживявайки физическата абстиненция, се оттървавате от психическата?

Спирането на хероина е дълъг процес... И доста по-сложен и трудоемък, отколкото си мислите.

Link to comment
Share on other sites

zlobil, хероинозависими по дискотеките трудно ще намериш... Пхахаха... Съжалявам, напушва ме смях от това твърдение.

Родителският контрол е до време, asd, това трябва да ти е пределно ясно...

И идва време, когато си да речем 15-16-17 годишен и се самозаблуждаваш, че си достатъчно силен и изграден като личност и можеш да друсаш, без да се закачиш... И си поставяш някакви илюзорни граници... Да, ама не... В момента, в който си го кажеш, вече си абстинентен и просто си търсиш оправдание, за да го правиш.

 

Учудвам се как говориш за своите приятели, странно отношение към хора, които квалифицираш като такива...

Хех... Както казах по-горе - предразсъдъци и грешна информация за зависимите и хероина - с лопата да ринеш...

Хайде да се разберем нещо - не говорете за неща, с които не сте се сблъскали от първо лице... Истината е доста далече от това, което четете по вестниците и гледате в предавания като "Искрено и лично", където Качаклиев говори за лекуване на наркомани...

Повечето хора започват да друсат хероин в момент, когато все още не са се утвърдили като личности, за това може да се каже, че техният характер се изгражда около тая им зависимост... Никак не е лесно, повярвайте, а що се отнася до преодоляването на зависимостта - мислите ли, че, преживявайки физическата абстиненция, се оттървавате от психическата?

Спирането на хероина е дълъг процес... И доста по-сложен и трудоемък, отколкото си мислите.

 

6tom kazva6.....

1. ne sam kazal kvi sa nadrusanite v diskotekite ti sam re6i 4e sam kazal xeroinozavisimi ili govorim samo za xeroin ?! me svetni kade sam go napisal 4e ne moga da go vida ne6to 4etete xubavo i togava pi6ete...i se SMEITE

2.kazal IMAL SAM t.e. ve4e ne sa mi takiva... se6ta6 li se ima razlika .... tova 4e si jivql s takav ne ti dava pravoto ti da si nai-golemiq razbira4 po temata vseki 4ovek pone vednaj se s zblaskval s takova ne6to.....zatva ne misla 4e ti si praviq v slu4aq vseki si ima razli4no mnenie ti kvoto i da mi napi6e6 nqma da promeni6 predstavata mi za narkomanite !!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

А за останалите,които нямат грам желание да приключат с друсането-не ми пука.Може да ви звучи гадно,но хора,които сами не искат да си помогнат съм ги отписал отдавна

Съгласен съм с теб!!! То по принцип всички преди да станат наркомани са били добри момчета и момичета, ама все пак има някои, които просто не им пука какво ще стане с тях! Защо трябва аз да се тормозя :excl: :confused :excl:

Link to comment
Share on other sites

ami dobre 6te se postaraq da se obra6tam v jenski rod . tova dali ti xaresva otno6enieto mi kam eks priqtelite mi ili ne si e li4no tvoi problem izob6to ne me interesuva ti kak go vazpriema6. na men sa6to ne mi xaresva otno6enieto ti kam narkomanite ama si mal4a....samo i samo da ne podklajdam oganq na sporovete

Link to comment
Share on other sites

Narkomaniqta e smurtonosna,po4tineizle4ima bolest!Kazvam PO4TIneizle4ima,za6toto le4enie ima,no predpolaga edna golqma sumi4ka pari,volq,zdravi nervi i vse ne6ta,koito nqmame v izli6uk,za sujalenie!Az ne sum jivqla s zavisim,no predi godini kmpaniqta mi be6e po4ti izcqlo ot zavisimi(kak sum se opazila)I ne e priqtno da 4ete6 nekrolozite na tezi hora po stulbovete-pove4eto po4inaha RIP...Po princip otno6enieto kum narkomanite mi e lo6o-za6toto vapreki 4e znaqt kakvi posledici ima te si zabivat iglite ili tam kvoto pravqt(neznam vsu6tnost,6toto bqgam ot takiva ne6ta)No tova stava prekaleno golqm problem,na koito ne moje samo da mahne6 s ruka i da kaje6 "ujas,ujas",za6toto decata ni nqkoi den 6te sa izpraveni pred su6tiq problem.......

P.S.NE OPITVAI ZA DA NE TI HARESA!!!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Да... И всеки ден, предполагам, четеш, че тютюнопушенето убива... Но като гледам никой не оплюва пушачите.

Хора, стегнете се, наркоманите са хора с проблеми... И никой не им помага особено, обяснявайки им ежедневно какви боклуци са. Просто не сте се сблъсквали с психиката на зависимия...

Колкото за лекуване... Не обичам тая дума. Няма излекувани наркомани, има спрели наркомани...

Колкото до лечението в клиниките - просто поредният начин за изстискване на пари от отчаяните родители. В клиниката на Пещерско шосе се внася хероин преспокойно. Как ще коментирате? :huh:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...