Jump to content
BulForum.com

бягането по гребната база


Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply
Не тичам, но чат пат в неделя карам колело. :punk

Просто великолепно.Иначе може да се преумориш :woot , но щом е чат пат бива :punk

Уф сега разбрах че си 43 кг и наистина колелото явно ти е достатъчно и да ти е кеф най важно :)

Link to comment
Share on other sites

ех,хора браво на вас!аз кво да кажа,като ми е на 2 метра от нас и така да не ми се ходи да тичам по тая гребна...........

само за разходки я ползвам :tongue

и аз съм така , като минеш моста и си право там, може и с колело но съм ходила само 3 пъти това лято :blush: иначе много често ходя ;) , но няма с кого да бягам за съжаление така че само се мотам :(

Link to comment
Share on other sites

и аз съм така , като минеш моста и си право там, може и с колело но съм ходила само 3 пъти това лято  :blush: иначе много често ходя  ;) , но няма с кого да бягам за съжаление така че само се мотам  :(

е аз се наканих и си бегам редовно!ама аз пък не мога да бягам с друг,само сама :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

кат ва чете човек тука и си мисли че на гребната не остава място от тичащи жени. а то кат идеш само мъжове сме там излъгани от разни фарелки да тичат. я аз да си тичам с кучето по полето около вас пък вий си се въртете на гребната щом ви е кеф.

Link to comment
Share on other sites

кат ва чете човек тука и си мисли че на гребната не остава място от тичащи жени. а то кат идеш само мъжове сме там излъгани от разни фарелки да тичат. я аз да си тичам с кучето по полето около вас пък вий си се въртете на гребната щом ви е кеф.

още по-добре като са мъжките доста повече! :P

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

как ви се струват 14Км на ден .Сега 3,4 пъти седмично.Иначе съм го правил половин година evryday :)

Рекорд ми е: някъде към 26км може и повечко :)

Link to comment
Share on other sites

как ви се струват 14Км на ден .Сега 3,4 пъти седмично.Иначе съм го правил половин година evryday :)

Рекорд ми е: някъде към 26км може и повечко :)

Супер си ,продължавай

:punk

Аз не мога повече от 5 км за 21 до 24 минути тва е ;)

Link to comment
Share on other sites

Айде да не спорим, потърсете мнението на лекари, терапевти и учени и ще ви кажат, че ходенето е по-полезно :)

Извинявам се, сгреших

Link to comment
Share on other sites

как ви се струват 14Км на ден .Сега 3,4 пъти седмично.Иначе съм го правил половин година evryday :)

Рекорд ми е: някъде към 26км може и повечко :)

 

LoL ти си бати беглеца :P Аз на 1 км така се задъхвам че 5 минути не мога да си нормализирам пулса и дишането... :wacko:

Link to comment
Share on other sites

как ви се струват 14Км на ден .Сега 3,4 пъти седмично.Иначе съм го правил половин година evryday :)

Рекорд ми е: някъде към 26км може и повечко :)

 

Не е кой знае какво,има фенове,които бягат целогодишно по 2 обиколки.И то с доста високо темпо.

Това си е нещо нормално за трениран организъм,даже той ( организмът ) си го иска това бягане.

Браво на всички бягащи,продължавайте в същия дух.

Link to comment
Share on other sites

Ако искате да се съберем който има мерак и да заложим по някой лев например на 5 км.?

Така ще видим реално кой кво може и ще се разбере истината за кво говорим тук, а не само празни приказки във форума ;)

Link to comment
Share on other sites

Ако искате да се съберем който има мерак и да заложим по някой лев например на 5 км.?

аз ще заложа, че не мога да ги избягам

 

иначе обичам да бягам, но в по-малки дистанции - 1км например и не за време

Link to comment
Share on other sites

И аз почнах да тичкам по Гребната това лято :lol: В началото не можех да изтичам и 1 км,ама кам края на лятото правех вече 3,3 км.Сега пак съм си по9свалил постижението ,но поизтървах месец-два.И то съм бягал по 1,максимум 2 пъти на седмица. :blink: Та не естра6но,просто се иска малко постоянство B)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

А има ли някой, който и сега ходи да бяга там? Така като си зависи само от мен и нещо май мързелът почва да ме съветва, а не искам да излизам от форма.

Link to comment
Share on other sites

Ми след като спрях да тренирам, ходих да тичам известно време, обаче мързелът е голяма работа... като няма кой да те ръчка да ходиш е по-трудно да се навиеш.Сега съм решил да си взема разни тежести да дигам в нас и сигурно пак ще започна да ходя да бягам... :)

Link to comment
Share on other sites

А има ли някой, който и сега ходи да бяга там? Така като си зависи само от мен и нещо май мързелът почва да ме съветва, а не искам да излизам от форма.

Има да аз хода,ама не всеки ден.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

абе хора как бягате в тоя студ???напира ме и мен отвътре да си изкарам яда,оба4е в тоя хладилник :wacko:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...