Jump to content
BulForum.com

Изродскоооо


Recommended Posts

Няма да е чудно и двете неща да са ги правили едни и същи хора!!!Ама това последното мноо яко!!!

Мдам сагласен съм с теб но аз си подкрепям идеята за монитор.Даже вече знам как ще изглежда:Иода ще е с нормалния си ръст(5 педи :lol: )в корема му ще е екрана на монитора,в едното му око ще има камера :D :punk ,а във всеки от двата лазерни меча колонки :punk .Само да имаше кой да ми го направи :love :D .А ся кажете не е ли яко тфа :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе и аз съм фен на сагата, ама тоя направо ме хвърли в тъча :)

Наистина идеята е много оригинална и сполучлива.

ЕВАЛА!

Link to comment
Share on other sites

Е тоя пък как е направил точно копие на този кораб незнам :wacko: :wacko: Явно е голям фен на сагата :)

Link to comment
Share on other sites

А т'ва е много зарибено. Обаче трябва доста време да се направи де :). А някои знае ли дали това изпълнява нещата , както във филма :bgrin: (шега)

Link to comment
Share on other sites

мале този меч е як :starwars:

ама работи ли :bgrin:

Ако някой не ми беше казал щях да го помисля за термус :).

Иначе за любителите на Star Wars по Discovery ще дават доколко научно са успяли да направят работите от сагата(мисля че е в неделя ма не помна кога точно).

Link to comment
Share on other sites

Кутията наистина е много хитро и яко измислена и направена .... иначе тоя меч не разбрах кво прави или само си е меч за стената ?!? Вътре има ли некви диоди , неони или пък деазнам свети ли кво прави ?!? аз не могфа да разбера едсин сувенир да стуева 300 и незнам си колко гущера :confused :angry: ;)

Link to comment
Share on other sites

Мухаха. Мечът е зарибявка. Само че знаете ли дали работи - в смисъл , както на филма :) ? Или е просто за окраса :(. Иначе не е от най-евтините де :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...