Jump to content
BulForum.com

Локо ПД


VeSo

Recommended Posts

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Марица в А хахаха добре казано.По темата тоя свестник Марица започва да ми прилича на някоя Жалта напаст(за жалтите вестници говоря).Макар че ми се иска локото да е в Б не виждам как някой като жоро илиев който смучи кат огромен тлъст комар от отбора да отиде в Черноморец който впрочем са пътници за В група.

 

 

 

До ся търсих да намера В група ама неще да ми отвори тоя сайт там си пише и последния път който проверих Марица беше на 2 място ама нямаше шансове да се класира за Б група.Bulgarian-football.com е сайта ама не го отваря нещо му правят затова не ви давам линк.

Link to comment
Share on other sites

Това не съм го писал аз...само го копирах...такава ми е информацията!

Явно информацията ти е грешна :D

Link to comment
Share on other sites

Неска ми казват вече двама човека, че Георги Илиев се маха от Локото. Верно ли е тва или не? Ако може дайте повече инфо :) Ако е верно Пловдив пак ще е Жълто-черен  :D

 

Само това намерих засега

Симпатичният тим на Етър (ВТ) си осигури спокойствие кръг преди края, надделявайки като гост над Черноморец (Бургас) с 4:1.Така бургазлии достигнаха върха на падението и заминаха към В групите.Дано слуховете че един президент на измислен отбор от Пловдив ще се мести там,защото имат здрав спортен комплекс и апетитни морски бази се окажат вярни и моряците да не се мотаят на селските игрища.

Не е вярно, разбира се. Вие слушате разни слухове или официални изявления от ОФИЦИАЛНИЯ сайт на Локо ПД? Ако чуете интервюто на Емил Наков ... ще ви стане ясно, че това са глупости.

 

И се чудя пак защо Ботев феновете не се занимават със себе си, а със толкова "неистинския" отбор, който на моменти сякаш ги вълнува повече от "своят собствен".

Link to comment
Share on other sites

И се чудя пак защо Ботев феновете не се занимават със себе си, а със толкова "неистинския" отбор, който на моменти сякаш ги вълнува повече от "своят собствен".

Е това засяга цял Пловдив! Няма Локо, няма пловдивско дерби ;)

Link to comment
Share on other sites

Е това засяга цял Пловдив! Няма Локо, няма пловдивско дерби ;)

 

Абсолютно :punk

За това е хубаво ,че Ботев се докопа до 'А' .

Ама има доста негативизам в доста изказвания :angry:

Link to comment
Share on other sites

Е това засяга цял Пловдив! Няма Локо, няма пловдивско дерби ;)

От тая гледна точка да. Но в такива теми, особено повдигнати от фенове на Ботев се подклажда омраза, обиди, търкания и накрая темите се затварят заради простотиите на феновете, който вместо да правят сериозни дискусии говорят врели некипели и чисти глупости и обиди.

Link to comment
Share on other sites

Е това засяга цял Пловдив! Няма Локо, няма пловдивско дерби ;)

 

Що бе, Маричката като влезе в А група ще има :P Само че ще са смислени, колкото смислено е и сегашното дерби, поне откъм резултат

Link to comment
Share on other sites

От тая гледна точка да. Но в такива теми, особено повдигнати от фенове на Ботев се подклажда омраза, обиди, търкания и накрая темите се затварят заради простотиите на феновете, който вместо да правят сериозни дискусии говорят врели некипели и чисти глупости и обиди.

 

 

 

Да сме се обидили?Не!Да сме се здърпали?Не!Има ли омраза?Да! :D Ама не я показваме все още.За жалост наистина всяка тема касаеща Пловдивски футбол или най-вече Ботев и локото завършва със затваряне на темата и warn повярвайте знам от личен опит.Ама засега няма скарвания затова темата да си върви.....

 

Извинявам се за оff topic-a впрочем ето ви линк да разберете как стоят нещата с марица нали по-горе се интересувахте...............В група

Link to comment
Share on other sites

Ако Илиев купи Черноморец и се премести в Бургас - е това ще е един логичен завършек на всички розови сънища за Локо. А нима е реално някакъв друг изход:

1. Квото се изпра през Локото - се изпра

2. Икономически Пловдив не може да издържа повече от един отбор в "А" група - този отбор няма как да е Локо /познайте кой ще е/.

3. Страшно се радвам, че преди години се провали далаверата това да се случи с Ботев.

4. И най-накрая - Локо са били винаги посредствен отбор, без традиция - явно това се разбра и в престъпния свят.

Link to comment
Share on other sites

2. Икономически Пловдив не може да издържа повече от един отбор в "А" група - този отбор няма как да е Локо /познайте кой ще е/.

3. Страшно се радвам, че преди години се провали далаверата това да се случи с Ботев.

4. И най-накрая - Локо са били винаги посредствен отбор, без традиция - явно това се разбра и в престъпния свят.

 

2. То пък Ботев(вероятно за тях говориш?) колко ще е отбор от А група, напраов думи нямам ;) Освен ако не дойде нормален президент, не целящ да разпродаде младите надежди на отбора за жълти стотинки

3. И аз се радвам :) Разисквал съм го много пъти, няма да се повтарям

4. Незнам доколко Черноморец са отбор с традиция ;) Но пък по морето се перат повече пари .. възможно е да има нещо смислено в това "преместване"

Link to comment
Share on other sites

2. То пък Ботев(вероятно за тях говориш?) колко ще е отбор от А група, напраов думи нямам ;) Освен ако не дойде нормален президент, не целящ да разпродаде младите надежди на отбора за жълти стотинки

тука си много прав :angry1 надявам се селския да не разпродаде момчетата на Левски, Цска, etc... Имаме млад отбор, повечето момчета са проектонационали, и ако ги задържим ни чака много добро бъдеще според мен. За следващия сезон трябва да се взенат още 2-3ма опитни футболисти като, Коце Видолов и Лилчо за да може да не изпаднем и да се обиграват младите :rolleyes: ще видим селския кво ще направи :D

Link to comment
Share on other sites

Аз пък попаднах на слух че Жоро Илиев щял да купува Левски, а тогава ша има дербита Локо - Спартак хахахахахаххахахахаха

Link to comment
Share on other sites

Аз пък попаднах на слух че Жоро Илиев щял да купува Левски, а тогава ша има дербита Локо - Спартак хахахахахаххахахахаха

ше купи той, Челси.... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Фенклубът на Локомотив изпращат официално писмо до шефчето си, с надеждата да му се примолят да остане в отбора. Такова гъзоблизане не бях виждал преди да прочета писмото :D

 

http://sport.netinfo.bg/?tid=40&oid=734322

 

Само ме разби следния цитат:

 

Като хора ръководещи най-стария фен клуб в България

 

Не че нещо ама .. доста ме съмнява фенклубът на Локо да е най-стария в БГ :)

Link to comment
Share on other sites

Не че нещо ама .. доста ме съмнява фенклубът на Локо да е най-стария в БГ :)

Ами ако се сещаш за фенклуб, създаден преди 1988 година, съмненията ти ще са основателни.

Link to comment
Share on other sites

По всичко личи ,че Локо ПД ще се върне там ,където му е мястото-във втория ешелон на България(Б група) :punk

 

Съгласен!

 

По тая логика , Ботев въобще не трябва да излиза. ;)

 

Трябва всички Пловдивски отбори да са в 'А' . Тея надути шопи....

 

На Ботев мястото си му е в А ( тая година пак ще мачкаме :D ). Тва беше началото на края за Локо. Още една-две години ще са в А и след тва ще изпаднат като Ботев едно време.

Link to comment
Share on other sites

Тва беше началото на края за Локо. Още една-две години ще са в А и след тва ще изпаднат като Ботев едно време.

Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже! :lol:

 

Колкото до влизането на Ботев в А-група, пожелавам им това да не бъде поредният асансьор. :)

Link to comment
Share on other sites

Боже, колко мъка има по тоя свят, Боже! :lol:

 

Колкото до влизането на Ботев в А-група, пожелавам им това да не бъде поредният асансьор. :)

Остави си ги. Сега ги боли и за това, че президента им ходи да гледа "неистинските" отбори (Локо ПД - ЦСКА) вместо невероятния Ботев...

Link to comment
Share on other sites

Остави си ги. Сега ги боли и за това, че президента им ходи да гледа "неистинските" отбори (Локо ПД - ЦСКА) вместо невероятния Ботев...

 

По-скоро ни боли, че никой не го е гръмнал още ;)

 

Какво се утешавате един друг и прехвърляте темата към вечния спор Ботев-Локо? Нали темата е за бъдещето на вашия отбор, а

Тва беше началото на края за Локо. Още една-две години ще са в А и след тва ще изпаднат като Ботев едно време.

 

не виждам с какво предизвиква такава реакция. Ако Жорката Илиев смени пак отборите и се премести в Бургас, какво мислиш, че ще стане с Локомотив ? Дали пък няма съдбата ви да е същата като на Велбъжд - В група ? Като не ви отърва темата, затворете я, ако не, нека обсъждаме нормално. Поне докато се решат нещата

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...