Jump to content
BulForum.com

Локо ПД


VeSo

Recommended Posts

Неска ми казват вече двама човека, че Георги Илиев се маха от Локото. Верно ли е тва или не? Ако може дайте повече инфо :) Ако е верно Пловдив пак ще е Жълто-черен :D

 

Само това намерих засега

Симпатичният тим на Етър (ВТ) си осигури спокойствие кръг преди края, надделявайки като гост над Черноморец (Бургас) с 4:1.Така бургазлии достигнаха върха на падението и заминаха към В групите.Дано слуховете че един президент на измислен отбор от Пловдив ще се мести там,защото имат здрав спортен комплекс и апетитни морски бази се окажат вярни и моряците да не се мотаят на селските игрища.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 59
  • Created
  • Last Reply

Ся пак ще почнат хейтърите от двата отбора с благите слова.

По темата: Най-вероятно е слух, но все някога ще стане. Вечни хора няма.

Link to comment
Share on other sites

Да има такъв слух, но не за президента, а за халфа Георги Илиев. Доколкото знам е в конфликт с Ераносян и е възможно да го продадат на ЦСКА или в Турция.

Link to comment
Share on other sites

Да има такъв слух, но не за президента, а за халфа Георги Илиев. Доколкото знам е в конфликт с Ераносян и е възможно да го продадат на ЦСКА или в Турция.

Мен ми казаха за президента Георги Илиев щял да ходи в Бургас, причината била лиценза на стадиона(Бедрок), но така ми кзаха, затова питам ако някой има повече информация да казва :devil

Link to comment
Share on other sites

Мен ми казаха за президента Георги Илиев щял да ходи в Бургас, причината била лиценза на стадиона(Бедрок), но така ми кзаха, затова питам ако някой има повече информация да казва  :devil

Имаш предвид лиценза на игрището-не на "стадиона",нали :)

Link to comment
Share on other sites

Имаш предвид лиценза на игрището-не на "стадиона",нали :)

И аз незнам така ми го казаха, така ви го казвам :)

Link to comment
Share on other sites

От Ботев съм да си кажа...но цитата, който даваш е от www.botev1912.com.А това е фен сайт на отбора ни..докато не се тиражира официално от медиите си остава чисто и просто спекулация.

Link to comment
Share on other sites

От Ботев съм да си кажа...но цитата, който даваш е от www.botev1912.com.А това е фен сайт на отбора ни..докато не се тиражира официално от медиите си остава чисто и просто спекулация.

Един приятел каза, че го е чел в вестник Марица, а аз не можах да немря друго и затва сложих това :devil

Link to comment
Share on other sites

Значи те са два слуха които са г/д равностойни като възможност:

1.Мога съвсем официално да кажа...че във 7 дни спорт има статия(встникът е пред мен)в която пише че абсолютно желязно отказват лиценз на стадион Локомотив във Пловдив!И Локото ще си играя домакинските мачове или във Смолян че по-близо или в Бургас!!!По този начин отбора ще стане Велбъжд(Кюстендил)--Локо(Пловдив)--...(Бургас)

2.Президента на Локо Пд Георги Илиев не желае да налива толкова много пари в нов стадион и затова предпочита да си купи Черноморец за някакви стотинки с хубавите бази хубавия стадион и най-важното ще има парцели на морето!!!По-този начин Локо Пд ще заиграе във "В" АФГ!

 

ТОВА СА САМО СЛУХОВЕ,БУФЕРИТЕ ДА НЕ СЕ ЗАЯЖДАТ!!!

Link to comment
Share on other sites

2.Президента на Локо Пд Георги Илиев не желае да налива толкова много пари в нов стадион и затова предпочита да си купи Черноморец за някакви стотинки с хубавите бази хубавия стадион и най-важното ще има парцели на морето!!!По-този начин Локо Пд ще заиграе във "В" АФГ!

 

ТОВА СА САМО СЛУХОВЕ,БУФЕРИТЕ ДА НЕ СЕ ЗАЯЖДАТ!!!

Много ми е интересно ако това се окаже вярно как ще реагират буферите.. :) Паметника пред стадиона няма да оцелее задълго :laughing:

Link to comment
Share on other sites

Информацията наистина идва от вестник Марица, но не съм я чел и нищо не мога да потвърдя/отрека. Ще поживеем, ще видим

Link to comment
Share on other sites

Ми нормално , да ви кажа. Пловдивския футбол е в **** :angry1

Жоро Илиев направи някоя друга пачка , сега отива на ново.....

А за стадиона просто съм сигурен ,че е по - добре да си построиш нов, отколкото да оправиш това подобие на стадион.

Но се си мисля ,че докато има такива мръсни печалбари... футбол в БГ няма да има... да се маха и без него ще се играе ( колко добре незнам ).

То не бяха наредби ... то не беше чудо .. та 4:4 с Пирин ( коефициент 9 ) , та 4:1 .... абе не е за говорене :(

Link to comment
Share on other sites

много е вероятно да си замине жоро илиев, защото от една страна общината не му дават стадион "Пловдив", а от друга не му дават и на концесия стадион "Локомотив". Затова и не влага никакви пари да бъде оправен стадиона :) както обичам да казвам, времето ще покаже :D

Link to comment
Share on other sites

Ми нормално , да ви кажа. Пловдивския футбол е в **** :angry1

Жоро Илиев направи някоя друга пачка , сега отива на ново.....

А за стадиона просто съм сигурен ,че е по - добре да си построиш нов, отколкото да оправиш това подобие на стадион.

Но се си мисля ,че докато има такива мръсни печалбари... футбол в БГ няма да има... да се маха и без него ще се играе ( колко добре незнам ).

То не бяха наредби ... то не беше чудо .. та 4:4 с Пирин ( коефициент 9 ) , та 4:1 .... абе не е за говорене :(

Еми, нормално е да са печалбари. Никой няма да иска да си дава парите без възвращаемост.Нима президентите на европейските отбори не са печалбари? Друг въпрос е как са изкарани тия пари, но това аз не мога да го твърдя, защото не съм запознат.
Link to comment
Share on other sites

Не се безпокойте Локомотив ще си играе домакинствата догодина в Пловдив, няма да построят нов сезон, нито Ботев ще модернизира своят. Локото пак ще яде бой в УЕФА (съгурно ще бие в придварителния кръг и после ще отпадне), Ботев отново ще се бори за оцеляване и живота ще си тече... Дано поне догодина Ботев победи поне в едно от пловдивските дербита, че вече ми писна да чакам :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Дано поне догодина Ботев победи поне в едно от пловдивските дербита, че вече ми писна да чакам  :rolleyes:

 

Няма кой да им даде бате, няма кой .. а докато селския е тука, няма и кой да поиска

Link to comment
Share on other sites

Хехе...

Аз да спомена, че...представете си хипотетично, че сега АКО се направят 2 Б групи, черноморец и другите отбори НЕ ИЗПАДАТ. Така...ако Жоро Илиев купи Черноморец, те се минават в А група, а Локото заминават там, където бяха като се rename-наха от Велбъжд, а именно в една от Б групите. И играят с Марица :rolleyes: [/off] Дано Марица влезне в Б група, те...май вече влезнаха даже [off]

Ама каквото и да си говорим тук, то ще се види какво ще стане. Аз лично неискам да изпадат Локото, въпреки, че не ги обичам много много.

То и от 3-4 години Гриша Ганчев ще купува Ботев, през месец го чета по вестниците...ама в крайна сметка всичко това са глупости според мен.

Link to comment
Share on other sites

Хехе...

Аз да спомена, че...представете си хипотетично, че сега АКО се направят 2 Б групи, черноморец и другите отбори НЕ ИЗПАДАТ. Така...ако Жоро Илиев купи Черноморец, те се минават в А група, а Локото заминават там, където бяха като се rename-наха от Велбъжд, а именно в една от Б групите. И играят с Марица :rolleyes:  [/off] Дано Марица влезне в Б група, те...май вече влезнаха даже [off]

Ама каквото и да си говорим тук, то ще се види какво ще стане. Аз лично неискам да изпадат Локото, въпреки, че не ги обичам много много.

То и от 3-4 години Гриша Ганчев ще купува Ботев, през месец го чета по вестниците...ама в крайна сметка всичко това са глупости според мен.

 

off : Маричката с в А да ! :bgrin:

on : Еми дано не е само тъп слух ...

Link to comment
Share on other sites

Марица в А?

хахахааххахахахаа

ИЗТОК

Несебър (Несебър)

Спартак (Варна)

Светкавица (Търговище)

Добруджа (Добрич)

Шумен 2001 (Шумен)

Поморие (Поморие)

Хасково (Хасково)

АКБ Миньор (Раднево)

Спартак (Пловдив)

Марица 1921 (Пловдив)

Сливен 2000 (Сливен)

Лудогорец 2003 (Разград)

ФК Дунав (Русе)

Калиакра (Калиакра)

(ако някой се откаже от участие - Черноморец (Бяла) 100% ще го замести)

 

ЗАПАД

Родопа (Смолян)

Спартак (Плевен)

Рилски спортист (Самоков)

Миньор (Бобов дол)

Конелиано (Герман)

Етър 1924 (Велико Търново)

Миньор (Перник)

Хебър (Пазарджик)

Пирин (Гоце Делчев)

Монтана (Монтана)

Янтра (Габрово)

Балкан (Ботевград)

Сливнишки герой (Сливница)

Локомотив (Мездра)

 

Това ще са новите "Б" групи 99%!

Link to comment
Share on other sites

По всичко личи ,че Локо ПД ще се върне там ,където му е мястото-във втория ешелон на България(Б група) :punk

 

По тая логика , Ботев въобще не трябва да излиза. ;)

 

Трябва всички Пловдивски отбори да са в 'А' . Тея надути шопи....

Link to comment
Share on other sites

айде нема да поствам че некой ще вземе се убиди като кажа че мястото на локо е в Б :)

 

промених си мнението ще го поста :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...