Jump to content
BulForum.com

FA CUP Final


sincity

Кой ще вземе Купата на Англия?  

46 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Аз гледах мача по лайвскор.ком и по специално по онлайн залозите :)

Ясно ми беше, че МанЮ мачкат, тъй като по едно време коефициентът на Арсенал стана 6,30.

Е, в крайна сметка дузпите са непредвидимо нещо. Радвам се за победата, все пак не останахме трофилес този сезон. Догодина повече. Дано ;)

Link to comment
Share on other sites

То аз едва не се разревах вчера вечерта, като разбрах, та те ли... Между другото ако искате, мога да ви намеря мача...но се съмнявам... Феновете на Юнайтед не искат да видят, как губят купата, а тези на Арсенал едва ли искат да видят, как ги мачкат цял мач и накрая печелят незаслужено и ще предпочетат да си се радват просто на спечеления трофей...

Link to comment
Share on other sites

как ги мачкат цял мач и накрая печелят незаслужено и ще предпочетат да си се радват просто на спечеления трофей...

За добро или за лошо футболът е игра, в която победител не винаги е този, който играе по-добре и по-красиво.

С помощта на здрав дух, както казва Венгер, и много късмет, Арсенал спечелиха и толкова.

Нека да припомня един мач между Арсенал и Маню, в който се стигна до продължения, Бергкамп изпусна дузпа и в следващия момент Гигс вкара изродски гол след като мина 100 човека. Е, честно ли беше тогава?

Link to comment
Share on other sites

За добро или за лошо футболът е игра, в която победител не винаги е този, който играе по-добре и по-красиво.

С помощта на здрав дух, както казва Венгер, и много късмет, Арсенал спечелиха и толкова.

Нека да припомня един мач между Арсенал и Маню, в който се стигна до продължения, Бергкамп изпусна дузпа и в следващия момент Гигс вкара изродски гол след като мина 100 човека. Е, честно ли беше тогава?

 

Ох колко беше честно само през 99та на полуфинала.... Какво нечестно има в това да спасиш дузпа в последната минута и да вкараш в продълженията при положение, че играеш с човек по-малко? И какво е нечестното в това при положение, че отборите играят равностойно. Защото в случая тая година хич нямаше равностойност за разлика от 99та. За същата година и финала на Шампионската съм съгласен. Там имахме ужасно много късмет, защото макар и да нападахме много повече Байерн имаха две греди и още някое и друго добро положение, а ние освен горе-долу толкова положения имахме един чист отменен гол. Те горе долу две греди и чист отменен гол да кажем са равни, ама както и да го гледаме два гола в продължението си е късмет... Абе трайте си там, стискайте купата и не се жалвайте. Ако искате да си раменим позициите. Аз искам FA Cup, вие си вземете добрата игра...

Link to comment
Share on other sites

Резултатът е по-важен - винаги. Никой не помни красивата игра, но резултатите се помнят. Смятам, че най-красивото нещо във футбола и който е вкарал повече, значи е играл по-красиво...малко е относително разбира се. Който е играл с мен, знае - победата преди всичко.

Link to comment
Share on other sites

Ман Юн 2 мача имаха късмет,Арсенал ги надигражаха и накрая нищо.Мисля че Венгер е взел своите поуки.И кво стана пак с великите Юнайтед наи накрая успяха да бият арсенал този сезон и резултат отново няма.Просто трябва да се примирят че от 5 години са по-слабия отбор и мисля че поне за още 5 ще е така.Арсенал когата играят своята игра и са във форма няма кои да ги спре.Жалко ,че има непостоянство ,което ги преследва през определен период.

КУПА НА АНГЛИЯ-АРСЕНАЛ

 

2.АРСЕНАЛ

3.МАН ЮН

Нека всички фенове на Юнаитед да замълчат

Link to comment
Share on other sites

Ман Юн 2 мача имаха късмет,Арсенал ги надигражаха и накрая нищо.Мисля че Венгер е взел своите поуки.И кво стана пак с великите Юнайтед наи накрая успяха да бият арсенал този сезон и резултат отново няма.Просто трябва да се примирят че от 5 години са по-слабия отбор и мисля че поне за още 5 ще е така.Арсенал когата играят своята игра и са във форма няма кои да ги спре.Жалко ,че има непостоянство ,което ги преследва през определен период.

КУПА НА АНГЛИЯ-АРСЕНАЛ

 

2.АРСЕНАЛ

3.МАН ЮН

Нека всички фенове на Юнаитед да замълчат

говориш пълни глупости

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...