Jump to content
BulForum.com

FA CUP Final


sincity

Кой ще вземе Купата на Англия?  

46 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Какви са ви очакванията за това кой ще вдигне най-старият трофей в света тази година?

Арсенал са без Анри, а Ман Ю само без Габриел Хайнце!

Може и продължения и дузпи да има евентуално:)

Очаквам драма, тъй като това е единственият шанс за трофей и за двата отбора този сезон :P

Link to comment
Share on other sites

Сложи едно Юнайтед зад Манчестър, че феновете на Сити ще те обезглавят... Гласувах по фенство за МанЮ. То не може да се каже трезво, кой от двата отбора е по-силен. Общо взето са изравнени силите. Между другото и Гари Невил няма да играе...

Link to comment
Share on other sites

Сложи едно Юнайтед зад Манчестър, че феновете на Сити ще те обезглавят... Гласувах по фенство за МанЮ. То не може да се каже трезво, кой от двата отбора е по-силен. Общо взето са изравнени силите. Между другото и Гари Невил няма да играе...

Аз съм си вкъщи, чакам ги да дойдат :P

Г.Невил е под въпрос, но може да играе утре.

Link to comment
Share on other sites

Какви са ви очакванията за това кой ще вдигне най-старият трофей в света тази година?

Арсенал са без Анри, а Ман Ю само без Габриел Хайнце!

Може и продължения и дузпи да има евентуално:)

Очаквам драма, тъй като това е единственият шанс за трофей и за двата отбора този сезон :P

Ами минлата година Манчестър биха на полуфинал а сега на финал и така .... ;) Липсата на Анри ще се усети

Link to comment
Share on other sites

В момента, пък и по принцип по-симпатични са ми манчестър. И за двата отбора този мач ще е много важен, защото имаха слаб сезон.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм за Арсенал и се надявам да победят. Страшно много мразя МанЮ и дано да паднат , не заслужават титла ! :devil

Link to comment
Share on other sites

Гледай Sky Sports или DSF, ако имаш декодер. Аз нямам, ама пак гледам...след малко ще се изчезвам и като за малко е приемливо...

Сетих се за една неприятна възможност - напоследък се насъбраха много победи на Юнайтед - миналогодишния полуфинал, два пъти тая година за първенство, един път за купата на лигата...само за Къмюнити спечелиха Арсенал... Та такива поредици обикновено не държат толкова дълго време...това ме притеснява.

Link to comment
Share on other sites

Стигнахме до продължения на мача:)

Link to comment
Share on other sites

айде честитоооооооооооооооооо, днеска бахти якия ден дето ми е :bgrin:

 

Pen. Arsenal * [0 - 0] Manchester U.

penalty shoot-out[5 - 4]

Link to comment
Share on other sites

Пол Сколс грозника изпусна втората дузпа...Арсенал спасиха сезона и сладко отмъщение за Венгер над Алекс. Следващите на опашката са абонатите Челси за Community Shield.

Link to comment
Share on other sites

По това, което казват всички гледали мача, и това, което аз гледах макар и кодирано през първото полувреме, Юнайтед играха много по-добре и имаха много положения, отменен гол (доколкото видях справедливо), две греди и още какво ли не. И накрая....дузпи. Честито на Арсенал разбира се, но е ми е накриво, защото тия два последни сезона станаха много зле - две трети места (ние такова нещо като трето място в Премиършип не познаваме), две отпадания на осминафинал още в Шампионската...миналата година поне взехме FA Cup... Дано да успее да го изгради малко по-бързо тоя отбор, че настана тежко. И да видим кучето Глейзър, какво ще реши да направи.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...