Jump to content
BulForum.com

Moto GP


Recommended Posts

Да и тва го видях и ми призля тоя пич как е цял още Ами сега Тони Елиъс май беше заменен заради падане но не съм сигурен

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
С това си изказване евил разбирам защо си за Ферари  :punk

Пробем??? :confused

 

ЕДИТ: Ако си мислиш, че съм Ферарист само заради победите :wir :wacko: :sick :angry1 :angry: :pirate :angry1 :angry1

1 Когато Роси загуби и спечели Гибернау пак съм за доктора. :)

off/ 2 Ако този сезон загубим титлата пак ще съм си за Скудерията. :)

off/ 3 В момента Петер не побеждава и к`во да викам СИТРОЕН рулззззз??????? :)

 

Роси си ме кефи щото е много готин пич не някъв сухар като Гибернау или Биаджи, или Кени Робъртс и т.н. Сега също много ме радва Марко Меландри, най-вече защото имат добро държание с публиката за разлика от другите.

Поради същите причини съм и фен на Ферари!

 

off/ Да не говоря за ЧЕЛСИ.

Link to comment
Share on other sites

Не се джавкайте за глупости Роси си е Роси и Биаджи си е Биаджи аз май съм казвал що ме кефи но нищо ще се повторя Преди в 250 или 500 кубика не помня точно биаджи караше мотор който имаше цвета и спонсорите на Ферари главно за тва съм от него но си ме кефи и ездата му

Link to comment
Share on other sites

Радвам се :)  Ама прочети пост-а след като го ЕДИТ-нах :)

 

Прочетох го :) Ами какво мога да кажа освен че Роси ме кефи и мен :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Може да се повторя ама ДОКТОРА ги скъса неска! Браво и на Себастиян Порто. Много хубави победи. Роси - 5 поредна и 6 тази година. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Е и Ники Хейдън взе победа, браво напълно заслужена, след като водеше през цялата дистанция. Втори е Колин Едуардс, а трети Валентино Роси. Много добро представяне и за доктора при условие, че кара за пръв път на тази писта. :)

Link to comment
Share on other sites

Ami istoriqta na Vallentino Rossi zaprili4a na istoriqta na Michael Shucmacher minalata godina - izprevarva vseki bez, zna4enie dali startira ot pole ili ot nqkoq po zadna poziciq - pe4eli . GO ROSSI!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

На тази пистичка според мен няма кой друг да победи освен РОСИ но аз все пак се надявам за БИАДЖИ

Пистата приляга повече на Хондите, но и Ямаха не са слаби (в ръцете на Валентино). Все пак ако има някаква конкуренция ще е или от страна на Сете Гибернау или от страна на Марко Меландри. ;)

Link to comment
Share on other sites

Пистата приляга повече на Хондите, но и Ямаха не са слаби (в ръцете на Валентино). Все пак ако има някаква конкуренция ще е или от страна на Сете Гибернау или от страна на Марко Меландри.  ;)

 

Naprao i Gibernao go izkliu4vai. Naposleduk dosta zapadna, no i az bih zapadnal ako se sustezavah s Rossi. No v melandri se vijda novoizgrqva6ta zvezda :rolleyes: abe da se nadqvame 4e sustezaniqta 6te stanat malko po interesni :unsure:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

Днес от 15:00 часа по Евроспорт - свободни тренировки.

Утре: от 13:00 часа - 125сс, 14:00 часа 250сс, 15:00 часа Мото ГП - кволификации

В Неделя съответно 12:00 часа - 125сс, 13:30 часа - 250сс , 15:00 часа - Мото ГП часа състезание.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...