Jump to content
BulForum.com

Moto GP


Recommended Posts

Не съм много запознат в момента с най-големия клас при моторите ама винаги ме е кефил Макс Биаджи Но успехите на Роси са невероятни Той една година кара и на следващата става световен шампион Така е от както е започнал при 125 кубиковите машини

Link to comment
Share on other sites

Moto GP е с пъти по-интересно от ф1!Много по-напрегнато е и те задържа пред екрана особено когато Роси и Гибернау се дебнат.

Link to comment
Share on other sites

Майк Дуан беше най-добрият и такъв ще си остане :punk , въпреки че и Роси не е за изхвърляне де :rolleyes:

Незнам кой бил най-добър, но Доктора неска ги разби!!! :) :) До калкото си спомням и вчера! :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали сте чули ама Роси беше седнал във ферарито на Шуми имали нещо такова и май бече сприаган за негов заместник :sayjin

Link to comment
Share on other sites

Не знам дали сте чули ама Роси беше седнал във ферарито на Шуми имали нещо такова и май бече сприаган за негов заместник :sayjin

 

Нямаш си представа колко си прав. Даже на Фиорано, където Шумахер е провел най-много тестове пред живота си, където е почитан като бог, един човек, който за първи път сяда в такава кола даде 2 секудни по-слабо време и то за 10ина обиколки. Ами ако беше въртял цял ден??? рекордите на Пилето сигурно щяха да са в историята. Направете си сметката какъв пилот е Шумахер!

Link to comment
Share on other sites

Нямаш си представа колко си прав. Даже на Фиорано, където Шумахер е провел най-много тестове пред живота си, където е почитан като бог, един човек, който за първи път сяда в такава кола даде 2 секудни по-слабо време и то за 10ина обиколки. Ами ако беше въртял цял ден??? рекордите на Пилето сигурно щяха да са в историята. Направете си сметката какъв пилот е Шумахер!

Ми ако беше седнал зад волана на макларън или мерцедес (кажете вече как да пишем де :bgrin: ) сигурно тяхните рекорди щеше да ги бие още така да се каже във формиращата обиколка :P - Направете си сметка ТЕ какви ШОФЬОРИ са :devil :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Тва последното мнение много ме кефи И лепер все пak и Роси и Шуми са състезатели и слкоростите с които се движат са сходни

И да ти кажа тва не е рали в което 2 сек да са нищо тук 2 сек са цяла вечност

Link to comment
Share on other sites

Ми ако беше седнал зад волана на макларън или мерцедес (кажете вече как да пишем де :bgrin: ) сигурно тяхните рекорди щеше да ги бие още така да се каже във формиращата обиколка  :P  - Направете си сметка ТЕ какви ШОФЬОРИ са  :devil  :bgrin:

 

Ами Макларън е шасито, а Мерцедес е двигателя. Ако ти е трудно мога и да ти го нарисувам, ама сигурно няма да има файда. Да не говорим, че дори не се доближаваш като идея до това, което имам предвид, но нищо. Простено ти е.... :zzz

Link to comment
Share on other sites

Напоследък се появи една ъпсурдна новина че Роси и Шуми може да карат в един Ф1 отбор,което си е пълна глупост.

Иначе по темата последнтото състезание отново даде пример как можеш да се кефиш на гонитбата между двама големи пилоти : Роси и Гибернау.

Link to comment
Share on other sites

Топика наистина е само за Moto GP. Спирам да говоря за Ф1 тук. Има си тема, която е най-одачно да се казва Ферари срещу всички останали :angry: .

 

Напоследък се появи една ъпсурдна новина че Роси и Шуми може да карат в един Ф1 отбор,което си е пълна глупост.

Иначе по темата последнтото състезание отново даде пример как можеш да се кефиш на гонитбата между двама големи пилоти : Роси и Гибернау.

 

Виш прав си. Тва е Апсурдна новина и не е преложима просто на практика. За интересно състезание бих определил първия кръг от шампионата. Между другото Марко Меландри ме изненада много приятно този сезон и се надявам след 2-3 състезания да наблюдаваме трима пилоти в борба за победите.

Link to comment
Share on other sites

аз пък малко съм им изгубил нишката ама кво стана с моето момче МАКС БИАДЖИ

До колкото си спомням на теринеровките в събота (14 Май) падна доста сериозно - направо се преби и в състезанието участваше на силни болкооспокояващи, и беше четвърти, докато изненадата този сезон - Марко Меландри не го изпревари 3-4 об. преди края.

Така в крайна сметка завърши ГП на Франция на пистата Льо Ман на 5-та позиция. :)

 

Роси РУЛЗЗЗ :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Тази писта е много яка А на старт-финалната права такива скорости се развиват че не е истина Дано Биаджи се представи добре

Link to comment
Share on other sites

Тази писта е много яка А на старт-финалната права такива скорости се развиват че не е истина Дано Биаджи се представи добре

Ще ги видим и Биаджи и Дуън... оп :) :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

недей така мен Биаджи ме кефи още от времето когато Дуън се състезаваше а и преди си мислия чв Биаджи караше мотор който имаше спонсорите на Ферари и беше червен още една причина за която ме кефеше Това не значи че сега съм за Капироси Чека и Дукати Кефи ме също и Роси но по малко Доктора има страхотно чувство за хумор

Link to comment
Share on other sites

DON_CHEFO вземи се откажи от Биаджи. :bgrin: Пича за нищо не става.

 

С това си изказване евил разбирам защо си за Ферари :punk

Link to comment
Share on other sites

Jozo всеки си има право на избор Аз вече съм казал що ме кефи Биаджи а освен това той е един от най-добрите състезатели в клас до 250 кубика но в кралския клас нещо куца Надявам се разбра че не съм от Ферари само заради победите

Link to comment
Share on other sites

Не знам ама за тва което чух направо изтръпвам 358 км/н е най-висиката развивана скорост в клас МОТО GP с мотор на ДУКАТИ и май Лорис Капироси я беше развил СТРАХОВИТО А

Link to comment
Share on other sites

Не знам ама за тва което чух направо изтръпвам 358 км/н е най-висиката развивана скорост в клас МОТО GP с мотор на ДУКАТИ и май Лорис Капироси я беше развил СТРАХОВИТО А

Аха, а какво ще кажеш за падането на Шиния Накано Мугело`04. На края на старт-финалната права спука предна гума със скорост над 310 км/ч :blink: :huh: :wacko: :sick . Гледката не беше никак хубава... :sick, но за радост се размина без никакви сериозни травми и този сезон пак се състезава. :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...