Jump to content
BulForum.com

Star Wars


Коя е най-яката част на Star Wars?  

180 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Залагам на епизод 6. Някак си с него сагата беше завършена (макар и по холивудски).

Link to comment
Share on other sites

Труден въпрос,всички са перфектни.Аз обаче гласувах за Е1 ,защото след като го гледах се влюбих в сагата.Другата причина-моят любим джедай Куай Гон Джин :bgrin: :punk

Link to comment
Share on other sites

И на мен определено "Империята отвръща на удара" ми хареса най много.За сега де.Все пак да не забравяме,че предстои излизането и на още една част от сагата!! :D :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ами то хубаво беше да изчакаш една-две седмици и тогава да го пуснеш това гласуване, че да може и епизод 3 да присъства.

 

Иначе на мен също най ми харесва "Империята".

Link to comment
Share on other sites

sorry nqma da glasuvam spored men nai dobri za sega sa 4,5,6 novite ne me kefqt za6toto ka4estvoto e po dobro i ne se vraza sas starite 4asti zatova 4,5,6 i moje bi 3 no neka da q vidq 6toto nai interesno 6te e preminavaneto na anakin v DARTH VADER tova e ot men nqma da glasuvam

 

blagoradq za vnimanieto !!!

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма верен отговор. Никой фен на сагата не би гласувал със 100% убеденост коя "серия" е по-добра. Би трябвало филма да се разглежда като едно цяло, въпреки, че се прави вече близо 30 години. Или Ви харесва Star Wars, или не. Трети отговор няма.

Link to comment
Share on other sites

Според мен няма верен отговор. Никой фен на сагата не би гласувал със 100% убеденост коя "серия" е по-добра. Би трябвало филма да се разглежда като едно цяло, въпреки, че се прави вече близо 30 години. Или Ви харесва Star Wars, или не. Трети отговор няма.

Докато четях по-горните мнения си мислех как точно да оформя моето, докато това не съвпада почти напълно с това, което мислех аз да напиша.Не мисля, че има друг подобен филм на тази тематика, за който да е писано, говорено, спекулирано толкова много.Да не говорим за комерсиалната старана! B) Започва, свършва и пак става актуален след доста дълъг период от време...Май няма друг филм с такава събда.

Link to comment
Share on other sites

Star Wars е сага, и по някакъв уникален начин всеки един филм може да се разглежда като самостоятелен, но когато са заедно образуват едно неделимо цяло. Не мога да кажа кой ми харесва най-много, защото съм влюбен във всеки един епизод.

На феновете бих препоръчал да гледат също

Ewok Adventure: Caravan of Courage и Ewoks II: Battle for Endor

Link to comment
Share on other sites

Според мен "Инперията Отвръща на Удара " е най-добрата част

И моята най-любима част е "иНперията отвръща на удара" Всички части са хубави, даже много хубави, но тази е още по-хубава! :punk

Link to comment
Share on other sites

:allien Понеже съм джедай, няма как да не гласувам за сагата като цяло, а ако трябва да избирам м/у сериите... като ефекти - Епизод 3 (снощи го гледах), като история/сценарий- Епизод 5.

Link to comment
Share on other sites

част пета :"imperiqta отвръща на удара "

 

и "нова надежда" (IV) е готин но за мен в петата част е най - важната

от нея се зарибих

Link to comment
Share on other sites

IV : щото беше първата. То това с филмите е като със секса - първия път е най-хубаво. :D

Link to comment
Share on other sites

Колебая се между Episode IV и V,но сякаш "Империята отвръща на ударът" е малко по-добър.Иначе категорично мога да кажа,че Episode II e най-слаб.

Link to comment
Share on other sites

Никога не са ми харесвали такъв тип филми

Първо се научи да пишиш. После се научи да мислиш. След това прочети правилата. После разбери какво е флоод. И най - накрая пиши по темата.

Link to comment
Share on other sites

Сега след ЕПИЗОД ІІІ вече картината се подреди и нещата си дойдоха на мястото. Наистина, Лукас свърза двете трилогии в едно цяло по удивителен начин. А сега очаквам с нетърпение сериалите! :D

Новите 3d серии на Clone Wars идват догодина!

Link to comment
Share on other sites

Първо се научи да пишиш. После се научи да мислиш. След това прочети правилата. После разбери какво е флоод. И най - накрая пиши по темата.

1-во пишИш се пише със "е"

2-ро къде в правилата пише че трябва да нареждаш така някой,който е на друго мнение ?

3-то а ти по темата ли пишеш :confused

 

 

и се пак стар уарс рулз :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...