Jump to content
BulForum.com

Star Wars


Коя е най-яката част на Star Wars?  

180 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

К'во да кажа?Не съм гледал всички епизоди и ся като гледах 3-ката ми беше малко тъпо...Иначе филма си го бива :wacko:

Link to comment
Share on other sites

obiuan da ne izdava kniga?

 

Episode 1 i osobeno 2 sa ebasi bozata. 3 me iznenada priqtno (osobeno do sredata kadeto ima6e pove4e melenica vav freespace) 4,5,6 sa qsni

7 6te vidim

Link to comment
Share on other sites

До сега гледах 3-та и 4-та серия една след друга. Значи мога да кажа, че през тези близо 30 години са станали огромни промени в техниката. В четвъртия епизот ако забелязвате, когато се бият Вейдър и Оби-Уан-чо , държат мечовете все едно са някакви 4-5 годишни бебета , а не "учители-джадаи". Просто целият филм (4-тия) е нищо в сравнение с 3-тия , говора за техника ...

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Ако някой тръгне да гледа всички епизоди от кой трябва да започне. От първи или от четвърти. Доста често се чуда по тоя въпрос. Какво мислите вие

Link to comment
Share on other sites

EPISODE I

EPISODE II

Clone Wars

EPISODE III

EPISODE IV

EPISODE V

EPISODE VI

 

Ewoks

Droids

Ewoks: Caravan of Courage

Ewoks: Battle for Endor

Link to comment
Share on other sites

Ако някой тръгне да гледа всички епизоди от кой трябва да започне. От първи или от четвърти. Доста често се чуда по тоя въпрос. Какво мислите вие

На-добре от четвърти, от който де факто започва снимането на поредицата ;)

Link to comment
Share on other sites

Кажете как са подредени по:

Излизане и последователност на историята

 

То по последователност на действието са:1,2,3,4,5,6 а по излизането им 4,5,6,1,2,3 нали???

НАйстина как е по-добре да се гледат,защото мисля да го направа тва.

 

офф:600 поста!!!

Link to comment
Share on other sites

Първо трябва да се гледат 4,5 и 6, след това - 1,2,3. Нищо, че това не е хронологичният ред. ;)

Старите епизоди са правени преди повече от 25 години и макар че са по-хубави от новите, ако се гледат първо новите, то старите ще изглеждат скучни. Не за това, че няма толкова ефикти в тях, а за това, че основните сюжетни моменти се разкрити в епиозод 1,2 и 3.

Spoilers

Например кулминацията на епизод 5 е момента, в който Дарт Вейдър казва на Люк, че е негов баща. Това се явява огромна изненада за зрителите, но човек е гледал първо новите епизоди това е нещо, което вече знае. Същото е за епизод 6, където се разбира, че Люк и Лея са брат и сестра...Spolers

 

 

Затова първо трябва да изпита удоволстието от старите класически епизоди, а след това да се види как и защо се е стигнало до това, което виждаме в тях :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Еми като е супер тъп, к'во правиш тука "James Bond" - умнико... Всеки си има някаква мания и е фен на нещо, ама какво да ти обяснявам - в тъмнина ще си живееш...

 

За мен най-добър е Епизод 3, тъй като Лукас го е направил като трагедия, която се явява като мост към епичните 4-ти, 5-ти и 6-ти епизоди... В Епизод 3-ти зрителя става съпричастен на Анакин и на борбата вътре в него - от една страна е Светлата страна на Силата и неговия учител и най-добър приятел, Оби Уан, а от друга - втората жена, която обича повече от всичко на този (онзи) свят и не иска да я загуби както по-рано е загубил майка си... Аз самият изживях филма по уникален начин - до последно се надявах, че Анакин няма да премине към Тъмната страна, въпреки че много добре знаех, че ще се превърне в Дарт Вейдър... По това съдя колко добре е направен филма... И цялата тази драма се извършва на фона на битката между Старата Република и Отцепниците, Оби Уан срещу Гривиъс, Учителят Йода срещу Императора, уукитата срещу сепаратистите на Кашийк... Страхотен епос! Просто няма две мнения по въпроса!

Link to comment
Share on other sites

Еми като е супер тъп, к'во правиш тука "James Bond" - умнико... Всеки си има някаква мания и е фен на нещо, ама какво да ти обяснявам - в тъмнина ще си живееш...

Не си ме разбрал имах предвид че само факта че уби нея е тъп. Ако смятах че МВ е тъп нямаше да я погледна тази тема. Също така не е нужно да нападаш като стършел всеки, който не е съгласен с теб.

И от къде по дяволите знаеш дали аз харесвам "Lamer Bond"? :sick

Link to comment
Share on other sites

Не я уби Лукас... Клонингите я убиха, гадовете недни! Абе Палпатин е виновен за всичко :angry1

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Стар Wars е наи-епичната , вдъхновяваща епоха , създавана някога. трябва да се гледа . III епизод е наи-епичен и драматичен. никой себеуваважаващ се фен го е гледал. наистина парво трябва да се гледат 4,5,6 а после 1,2,3 за да се разбере красотата на сериите

 

 

STAR WARS ROOOOOOOOOLS :punk :punk :punk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Няма да останете въобще разочаравани ако прочетете книгите където действието продължава след последният епизод (завръщането на джедаите) :punk :punk :punk .

Link to comment
Share on other sites

Не си ме разбрал имах предвид че само факта че уби нея е тъп. Ако смятах че МВ е тъп нямаше да я погледна тази тема. Също така не е нужно да нападаш като стършел всеки, който не е съгласен с теб.

И от къде по дяволите знаеш дали аз харесвам "Lamer Bond"? :sick

 

Ох, Mulder, не на теб съм го написал т'ва, а на ония "James Bond" по-нагоре, дето не му е мястото тука... Споко!

Link to comment
Share on other sites

На вниманието на почитателите на Сагата, стартира фенското он-лайн списание "Холокрон", посветено изцяло на "Междузвездни Войни"

 

http://ezine.starwarsbg.org/

 

В броя:

Fan Art от Darth Thyn - заслужава си да се види!

интервю с Христо Коцев от Artline

новини за предстоящия филм Fanboys

обширни статии за Екзар Кун и светлинните мечове

новини и слухове около предстоящия Тв сериал

фен-фикшън

числото 1138

и др.

 

Ако има мераклии да участват с нещо в списанието - фен арт, статии, разкази, интервюта... - всякакви предложения са добре дошли.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...