Jump to content
BulForum.com

las vegas


Recommended Posts

Las Vegas-mi edin ot lubimite seriali,ne znam 6to-malko e naglasen i si4ko e dosta luskavo,no vse pak go gledam sus super interes i kef!a vie gledate li go i kvo vi e mnenieto kato cqlo?

kazvaite koi vi kefi na-mnogo(pri vas 6a sa jenkite ama kazvaite) :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Тъй като отдавна се отказах да гледам телевизия не гио бях гледал...ама по едно време всички взеха да викат че било много готино сериалчето и аз реших да си дръпна 1 епизод от 1 сезон от Арената....и си го дръпнах:) филмчето е много готино ама.....в арената след този епизод има направо от 2 сезон:/.....по ДЦ++ ненамерих нищо даже в хъба на дата.бг имаше някакви далечни епизоди от тоя който съм гледал:/ та някой ако има идея откъде да си ги дръпна ако не всичките то поне повечето да каже плс:/

Link to comment
Share on other sites

и аз го гледах по едно време, но взех да го пропускам. започнах да гледам CSI, но пък то свърши и започнаха да ги повтарят.

Link to comment
Share on other sites

Сериала е мноо як :punk изпуснал съм само един епизод... А за тези които са изпуснали първия сезон всяка събота от 18:00 дават сериите от първия сезон, утре ще дават 5-тия епизод...

Link to comment
Share on other sites

Без да ми се сърдите,щото гледам,че всичките сте фенове,ама тоя сериал е голяма боза!Аман от американски сериали,в които всичките герои са 100% пичове,всичките мадами могат да отидат на "Мис Вселена" и всички винага успяват в точния момент да вкарат най-точния и затапващ лаф!Освен това всеки сериал след "Спешно Отделение" е все по-бегло копие...Иначе става за зяпане "Лас Вегас",ама само,ако няма какво друго да правя.

Link to comment
Share on other sites

и аз се размазвам като го гледам :) супер як филм :) направо е на второ място след ПРИЯТЕЛИ :) мноого е готин :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...