Jump to content
BulForum.com

Познайте случката


Recommended Posts

То си личи. Не е нужно от кръвни проби. :) Приятелите ти да те изнесат в коридора и да не се събудиш. :laughing: Е гати майтапа. Сгиурно вече го знаят цялото общежитие. :D

Link to comment
Share on other sites

dobre taka ve4e sum suglasnA s teb!stiga da ne si go pital i toi da ti e otgovoril taka hurkaiki si na du6eka otvun(6oto nqma da se broi :P )

m/u drugoto vie vsi4ki v tiq smahnati ob6tejitiq ste 4ao s glavite(osobeno 4 ti blok-lazqt mi zdravo po nervite)!

Link to comment
Share on other sites

Пича се е накопал здраво и му се е спяло, ама съквъртирантИтИ са копунясвали до сутринта и си е казал "ВЪН ЕМ ПО-ТИХО, ЕМ ПО-ЛАД".... :bgrin: :bgrin: ЛАД (хладно). :)

Link to comment
Share on other sites

dobre taka ve4e sum suglasnA s teb!stiga da ne si go pital i toi da ti e otgovoril taka hurkaiki si na du6eka otvun(6oto nqma da se broi :P )

m/u drugoto vie vsi4ki v tiq smahnati ob6tejitiq ste 4ao s glavite(osobeno 4 ti blok-lazqt mi zdravo po nervite)!

Попитах го на следващия ден, когато беше трезвен и каза, че не ни се сърди :P .

В четвърти блок са добре, радвай се че не живееш срещу втори блок. Ако искаш да видиш какъв е живота и каква е обстановката заповядай във първи блок, ще разбереш, че не всички сме "чао с главите".

п.п. Кирил и Методий създали слвянската писменост. Имаме си българска азбука, ИЗПОЛЗВАЙ Я, МОЛЯ ТЕ !!!!!!

Link to comment
Share on other sites

е добре де хубаво ще я ползвам мирясай :D и все пак няма как да живея с/у 2ри блок щото е по средата ;) остава ми само 4ти-и повярвай ми зле са! :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Момчето помолило приятелите си (чужденци) да му дадат ключ за стаята за да ползва компютъра докато стопаните ги няма. Аз бях ходил със една колежка да пия бира и след вората бира малко започна да ме хваща :) Тогава с колежката се прибрахме. В общежитието се натъкнах на това момче(от снимката) и част от неговата компания и им предложих да се напием и те с радост приеха :beerchug . Момчето от снимката отиде за пиене и след като се върна започнахме купона. Той през цялото време ми повтаряше, че искал да отидем на дискотека заедно (уточнение-момчето не е гей) :wub: , а аз му отказвах поради простата причина, че не ми се ходеше. Незнам след коя водка той каза,че след като няма да ходим на дискотека ще си легне (във стаята на хората от които е взвл ключа,а там всъщност се сътоеше и купона :) ) Та по едно време един от аверите му каза, че не може той да се напива, а други да спят. Реши, че за наказание трябва да изкараме поспаланкото навън :devil Речено сторено..... Към 3:00 след полунощ отидох да събудя съквартиранта си който не бе на купона и го накарах да направи снимки (той помисли,че ще снима голи мадами и се облече) и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Не са постъпили правилно с него според мен, но от друга страна - поне си е поспал :P

 

p.s.: не знам са две думи :blink:

p.s.2 :P : ми тва е българинът - освен да пие малко други неща знае

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...