Jump to content
BulForum.com

nova i qka muzika


**ASTERIX**_89

Recommended Posts

Здравеите!

Предлагам ви в тази тема да се обсъждат наи новите mp3-ta.

Какво ново е излезнало. На кого е. Да споделите за песните които вие слушате (по точно имената на песните) за да могат и други потребители да си ги друпнат и да им се кефят.Споделяите за новите яки песни. Например: "Днес слушах новата песен на ЕДИКОЙСИ.Тя се казва ЕДИКАКСИ. Много ми хареса и я препоръчвам на всички. "

Или нешто подобно.

Моля казваите за яките песни които слушате и ако може даваите линкове.

Благодаря

 

 

ПС. Направих тази тема защото излизат доста нови пени за които малко хора знаят, а останалите разбират доста по-късно за тях и "много ги е ят".

Моля да ме извините ако вече има подобна тема, но с търсачката не намерих ништо.От мен толкова. Нататък сте вие.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 54
  • Created
  • Last Reply

темата като цяло е добра, ако решат админите да я оставят моля да давате линкове към песните :P

 

едит: аам да давате само нови песнички :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

adminite sigurno 6a sa blagosklonni ama se pak temata ne e dali adminite 6te sa blagosklonni.....(kakto Stenli i Chefoto kazvat....) pi6ete vse pak i za novi pesni...

az kato 4uq nqkoq qka nova pesen 6te pi6a B)

 

 

sry za latinicata......ama kirilicata se precaka ne6to :angry1

Link to comment
Share on other sites

A ue po princip napodobqva 1-2 drugi temi NO kato cqlo naistina e dobra ideqta da ima takava tema za da moje da znaesh to4no kade da tursish za nai novata muzika.Po udobno e i po lesno :)

Link to comment
Share on other sites

Body Head Bangerz Ft. Magic RJJ And Trouble - Cant Be Touched

 

Sledvashtata moje da ne e tolkos nova ma sushto e qka ;)

 

Body Head Bangers - I Smoke, I Drank

 

PS:

 

Mnogo sujelqvam 4e nemoga da dam link-ove kum pesnite :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Казвайте си новите песни ама не през 5 минути един и същи юсер да поства ,щото се спами и неми харесва.

Link to comment
Share on other sites

абе кво им е новото на тея песни бе. ай четете малко за кво стаа въпрос в темата!!!!!! :spam-die:

Neznam kolko sa stari tezi pesni na stenli, no kato kazvan novi tova ne zna4i 4e trqbva da sa izleznali tozi mesec (novi-da re4em ot izleznalite prez 2004 do tezi koito sa izlezli suvsem naskoro) no ne zna4i i 4e trqbva da sa ot predi 2-3 godini.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...