Jump to content
BulForum.com

inter-milan ot ligata


brazileiro

Recommended Posts

Досега ненавиждах Интер като отбор или нещо такова...вече са ми едни от любимците...майната им на парите,майната им на наказанията!Феновете на Интер показаха,че не са някой си с който можеш да се базикаш както искаш!

А това кадето някой каза че е можелп да има смъртен случей...хахахахаха!Какво феновете на Интер само ли ще се избият...просто няма смисъл от коментар!

А аналогията със Ботев-Локо беше много точна :) !Въпреки че репертоара на нераатзурите беше каде каде по-голям!Аз като гледам освен в Италия и България каде другаде феновете имат такъв темперамент!!!

Link to comment
Share on other sites

Ако ония мач между Ботев и Локо беше от такъв ранк с толкова публика щяха да бъдат хвърлени повече предмети и факли. Ние сме по-луди и от италианците

Link to comment
Share on other sites

!Аз като гледам освен в Италия и България каде другаде феновете имат такъв темперамент!!!

Че е темперамент си прав, ама и си е бая простотия също така. Днес ще разбереш защо предполагам, ако още не си разбрал де :)
Link to comment
Share on other sites

Аве тука има някой хора дето сигорно цял живот са гледали мачове само то телевизията (теливизиони утраси ) и ся се правят че много разбират - невъзможно било да се подкупи съдя , феновете трябвало да стоят се едно гледат тятър , и все изказвания от тоя сорт :sick , искам да ви питам : аве пичове ко си мислите че като цял живот гледате мачове по телевията и сте вече гoлемите разбирачи , не е важно само да гледаш , важно е и да рабираш кво гледаш :devil

Link to comment
Share on other sites

Интер са ги наказали 4 мача без публика в Евротурнирите и още два условно + глоба. Малко мекичко ми се струва наказанието.........

Link to comment
Share on other sites

1.Големите рабирачи на италиански футбол никой ли не видя че @braziliero е написал и то с главни букви "НЕРазурите" поне някой да го беше поправил то тва е срамота.

2.И като ги накажат 1 сезон аут от шампионската лига и кфо да не се свърши светът,Ливерпъл са били наказани за 6 ама още "цъкът" нали?

Link to comment
Share on other sites

2.И като ги накажат 1 сезон аут от шампионската лига и кфо да не се свърши светът,Ливерпъл са били наказани за 10(ако не се лъжа) ама още "цъкът" нали?

Ливърпул бяха наказани за 6 сезона :angry1 , но няма значение. На Интер им се размина много леко :angry:

Link to comment
Share on other sites

Ливърпул бяха наказани за 6 сезона :angry1 , но няма значение. На Интер им се размина много леко :angry:

Еми според мен Интер са си добре така...закво да не играят в Шампионската лига като феновете са им ''виновни''.Ся феновете им няма да присъсрват на няколко мача и тва е.И аз като се замисля е малко лекичко наказанието ама поне аз се накефих като гледах мача и ся си мисля че всеки футболен фен трябва да постъпва така като се гаврят така с отбора му.. :devil :devil

Link to comment
Share on other sites

Еми според мен Интер са си добре така...закво да не играят в Шампионската лига като феновете са им ''виновни''.Ся феновете им няма да присъсрват на няколко мача и тва е.И аз като се замисля е малко лекичко наказанието ама поне аз се накефих като гледах мача и ся си мисля че всеки футболен фен трябва да постъпва така като се гаврят така с отбора му.. :devil  :devil

Абсолютно си прав.Когато някой се гаври с любимия ти отбор ти неможе да стоиш и да гледаш.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...