Jump to content
BulForum.com

ГРУПА GABANA - има ли фенове?


Kirk_H

Recommended Posts

Тема за феновете на групата - споделете впечатленията си от тази пловдивска група!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 71
  • Created
  • Last Reply

Оооо, има има :D

За мен те са една от най-добрите групи, които съм чувал на живо! Жалко, че на последък по-рядко свирят, но се надявам, че това ще се промени! Като стана дума за участия, ще има ли скоро някакъв концерт някъде? Някой знае ли?

Link to comment
Share on other sites

искам да поканя групата на едно свирене ПЛАТЕНО но им нямам координатите

и не знам, колко трябва да си платя :blink: дайте телефони на 032/62 10 41 ,

032/62 21 91, 0898338190 обаче не е сигурно :D ако поискат твърде голям хонорар отпадат :P а и да не забравя, става въпрос за средата на май!!! в голяма и хубава

дискотека/зала с платено озвучаване!!!!

Link to comment
Share on other sites

НА 16.04. СЪБОТА ГРУПАТА ЩЕ СВИРИ В ПЕТНОТО НА РОРШАХ ОТ 21:30 И ВХОД 2 ЛВ. НЕКА ВСИЧКИ ФЕНОВЕ НА РОКА ЗАПОВЯДАТ И ДА ЧУЯТ КОНЦЕРТА САМО ОТ АВТОРСКИ ПАРЧЕТА :punk

Link to comment
Share on other sites

Мамка му! :angry1 :angry1 :angry1

Не можах да дойда! :angry:

Супер много ме е яд, но нямах пари! Как беше? Яко ли стана? Имаше ли много хора?

Link to comment
Share on other sites

И аз се олях и не можах да отида...въпреки личната покана :cry

Тъп съм, ама...надявам се това да не е последната им изява, за да мога все пак да чуя авторските им песни.

Link to comment
Share on other sites

Mnogo sa qki pi4ovete!!!Minaloto lqto sre6tnah edna grupa hora na fontanite,koito si svireha i peeha.Stana mi interesno,dori 6tqh da se zapoznaq s tqh(i az si padam malko metal4e),no ne go napravih :( Tam za parvi pyt 4uh pesenta im "LICKETY-SPLIT" (togava ne znaeh o6te 4e se kazva taka),mnogo mi haresa.Sled nqkolko meseca savsem slu4aino popadnah na edno cd ot nqkakvo spisanie v koeto 4uh tazi pesen i ot togava se zapalih po GABANA :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

NA 14.06. V MARMALAD 6TE SVIRQT AKUSTI4NO I ZA BEZ PARI!

IDVAITE DA SE NAPIEM :punk

 

POSLE NA 22.06. 6TE SVIRQT S BARABANI I VSI4KO OSTANALO NA KONZERT V ZENTARA NA GRADA... :punk

Link to comment
Share on other sites

Kirk_H, а да питам от колко часа ще започне концерта в Мармалад? Да знам дали да взимам жената :D

/едит: Вече разбрах :) Беше мноооого яко!!! :punk :punk

Тези, които не дйдоха - могат спокойно да се спукат от яд! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Моржът е кубинец но похапва си компот... :blink:

Link to comment
Share on other sites

By the way, разбрах, че тази вечер 22.06 от 9.20 някъде ще свирят на копчетата! Ще бъде много яко! Аз съм там живот и здраве! :D

 

Моржът е кубинец но похапва си компот...

Текста е:

Моржът е кобинец, но от ромски произход

Мож' да е кубинец, но похапва си компот

Там, на Северния полюс много е добре

Всичко живо мре, а пък моржа се пече

Link to comment
Share on other sites

Ми..Габана са да не кажа НАЙ-ЯКАТА пловдивска група :) Ние сме свирили с тях на Бирфеста, в Сакса доста често сме свирили пред тях, говорили сме си, самите те са много точни и си правят шоу постоянно... Иначе напоследък свирят повече Unplugged в онова кафе "Антично" ли беше, не знам, нещо такова :) Истина е че са много добри музиканти и който не ги е слушал е изпуснал...Последния куриоз беше Gangsta's Paradise в Unplugged вариант и Феномено с електрическите китари :D Днес ще ги видим пак :)

Link to comment
Share on other sites

Кафето се казва "Старинно". А и последния куриоз е една тяхна песен "Защо такъв" във суинг вариант - става уникално!!!!!

А, ти в коя група свириш?

Link to comment
Share on other sites

Кафето се казва "Старинно".

Kъде е това? :huh:

Link to comment
Share on other sites

До понеделник пазара! Значи като тръгнеш от спирката до тунела, минаваш понеделник пазара и след него има една площадче(ползва се за паркинг), в края на това площадче е заведението - няма как да не го видиш. Пада се в ляво на улицата!

Link to comment
Share on other sites

До понеделник пазара! Значи като тръгнеш от спирката до тунела, минаваш понеделник пазара и след него има една площадче(ползва се за паркинг), в края на това площадче е заведението - няма как да не го видиш. Пада се в ляво на улицата!

o,да сетих се!не знаех,че там свирят групи? :huh: винаги ми е приличало на обикновено кафене :huh: :blink:

Link to comment
Share on other sites

То и си е обикновено кафе, но когато свирят Gabana - става необикновено кафе! :D Между другото ако решиш да отидеш на тяхен концерт в "Старинно", съветвам те да отидеш по-раничко, защото после няма да намериш място и къде да стоиш прав! Говоря съвсем сериозно!

Link to comment
Share on other sites

Аз съм басиста на Noise, преди жулех яко метъл с Хаос като соло китара (не питайте какво общо имат басист в alternative/grunge банда и соло китарист в Death Metal такава, дълга история е :))

Link to comment
Share on other sites

:)

Важно е рока(метъла) да е жив!

 

Бяхте ли на концерта? Аз се размазах! Много яко беше!!! Само ме хвана яд - 'къв беше тоя Алт дето бяха дали на Nixon за каса? Ама Моржа как издрънча тоя Скуеър на сцената - направо ме заболя сърцето, но стана много ефектно!!!

А Феномено в метъл вариант просто беше врхЪ!!! :punk :punk :punk

Абе в общи линии Gabana RulezZzZ!!!!!!!! :excl:

Link to comment
Share on other sites

Хм...това за алта не съм го забелязал..май си беше нормална каса, само дето беше по-малка. Не ми се вярва на такава сцена пред цял Пловдив да не са били наред барабаните. А и озвучител беше нашия "любим" Любо от щата Коматингтън (ъ-ъ-ъ, квартал Коматево де :D), а той ако не друго поне си държи на работата. За Squier-а на Моржа..Не се притеснявай, тая китара е толкова здрава че може и от сцената да полети и пак ще свири :D Всички бас китари са така.

А за песните...Да сте чули нещо на Габана, което да не е върхЪ? :)

Link to comment
Share on other sites

За алта се шегувам :) Естествено, че беше каса, но не по вкуса на Никсъна -много малка. Пио мое мнение беше около 20", а Никсъна свири с 29" май. Той ми каза преди концерта, че ще свирят с барабаните на Епизод, но мисля че тимпана и със сигурност чинелите бяха негови! Любо си свърши работата!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...