Jump to content
BulForum.com

Shevchenko vs Adriano


sasho_1989

Recommended Posts

В момента по-добрият е Шевченко . Ясно е , наистина има страшен усет към гола , удара с глава му е страшен ! За вбъдеще не знам . Надявам се Адриано също да стане номер едно , може би дори да задмине Шева , много е млад , но има страшен талант !

И бтв стига сравнявайте трофейте , които са спечелили двамата ! Трофеят е отборна награда и не се дава само за заслугите на един футболист .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

И двамата са слаби нападатели и не ги харесвам... :ghost

Ама по-темата как ще сравнявате Шевченко с Адриано,само факта че Шевченко е славянин и полу-българин,можете да разберете че е пъти по добър от Адриано(на който между другото не мога да му намеря нито един месец в Интер когато е бил постояннен)

Link to comment
Share on other sites

patriota кажи кои са силни нападатели ? хаха Шевченко бил слаб ти чуваш ли се бе ? а това че Адриано ще задмине Шева дълбоко ме съмнява някак си не мисля че Адриано ще стане велик играч, дано да греша харесва ми като футболист ...

Link to comment
Share on other sites

:laughing1:

 

Нямам думи...

 

:laughing1:

Ами намери си ги...иначе сега най-добрите нападатели...Шева е от тях и много ми допада начина му на игра ама се дразна че не е българин и затова така говора...

Link to comment
Share on other sites

Ами намери си ги...иначе сега най-добрите нападатели...Шева е от тях и много ми допада начина му на игра ама се дразна че не е българин и затова така говора...

Шевченко е адски добър нападател, който има само един минус...

...Не е от БГ. :punk :)

 

За това ли става дума ?

Като ти гледам ник-а...простено ти е B)

Link to comment
Share on other sites

Има и по силни играчи от тях, които не са се доказали.

А за сравнението с Бастен няма да говоря. Според мен Шевченко никога няма да достигне Бастен като играч...

 

Лично мнение

Link to comment
Share on other sites

И двамата са слаби нападатели и не ги харесвам... :ghost

Ама по-темата как ще сравнявате Шевченко с Адриано,само факта че Шевченко е славянин и полу-българин,можете да разберете че е пъти по добър от Адриано(на който между другото не мога да му намеря нито един месец в Интер когато е бил постояннен)

 

Относно постоянството на Адриано:

1ви мач от сезона-гол; 2 мач -гол; 3 мач - гол; 6ти мач - 2 гола; 8 мач - гол; 9 мач - гол; 10 мач - гол; 11 мач - гол; 13 мач - гол; 14 мач - 3 гола; 15 мач - гол и след 19 кръг се контузва и излиза от форма (макар че показа класа на мачовете с Порто на 1/8 финала). И между другото от 6 мача в Шампионската лига преди да се контузи (4 в групите и 2 в третия кръг) има 7 гола. Така че не можеш да кажеш че не е бил постоянен.

 

П.С. Мисля че стано ясно че симпатизирам на Адриано и Интер като цяло. А и той беше гол-майстор на последната Копа Америка. Смятам че макар и по-слаб от Шевченко за момента, това няма да е за дълго

Link to comment
Share on other sites

по-добър нападател от Шевченко в следващите най-малко 10год. сигурно няма да се появи поне аз така мисля

 

Фернандо Торес, Рубиньо, Адриано, Рууни, Ибрахимович, Анри, Ето'О и може ди още толкова като не забряваме факта, че някои от тях в момента са с класата на Шева а дори и по-добри.

 

Това че си фен не бива да те прави пристрастен. Все пак Шевченка не е Пеле за да няма по-добър от него...

Link to comment
Share on other sites

ми попринцип не съм фен на Милан даже са ми леко антипатични, но просто не мога да не призная невероятната игра на Шевченко ! за мен той е най-добиря нападател в момента . от изброените от теб само Анри може да го конкурира другите нямат нищо голя и торес рубиньо и адриано са направили по 1-2 добри сезона и не са слаби Ибрахимович и Ето'О айде те играят повече време но не са на класата на Шева. Шевченко от 4-5 години на сам няма конкуренция за мен ! няма и да има !

Link to comment
Share on other sites

Ти каза близките 10 години. А Рубиньо, Адриано, Торес, Рууни и Ибрахимович са набор 8х. Шева е роден 76та. А Анри е единственият, който е бил голмайстор на Европа две поредни години през последните 15-20 години ако не и повече.

Link to comment
Share on other sites

Ти каза близките 10 години. А Рубиньо, Адриано, Торес, Рууни и Ибрахимович са набор 8х. Шева е роден 76та. А Анри е единственият, който е бил голмайстор на Европа две поредни години през последните 15-20 години ако не и повече.

А ти откъде си сигурен, че ще станат супер звезди ?

 

EDIT:

Справкa - Роналдо (Luiz Nazario de Lima) ;)

Всички казваха - Винаги ще бъде най - големия! Защо ? 1-2 добри сезона...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

абе не разбирате ли че са много нападателите които правят по 1-2 добри сезона, няма такива като Шева които да играят така през цялото време можеби Анри играе и тои винаги с постоянство но другите са нападетели "еднодневки" все пак има изключения но от Шева по-голям няма

 

+ това, тези 28 мача са мачовете на адриано които е вкарал гол, колко са тези които не е ? може да са малко не го следя под лупа но все пак можеше да споменат този факт в статийката

Link to comment
Share on other sites

А ти откъде си сигурен, че ще станат супер звезди ?

 

EDIT:

Справкa - Роналдо (Luiz Nazario de Lima)  ;)

Всички казваха - Винаги ще бъде най - големия! Защо ? 1-2 добри сезона...

 

 

абе не разбирате ли че са много нападателите които правят по 1-2 добри сезона, няма такива като Шева които да играят така през цялото време можеби Анри играе и тои винаги с постоянство но другите са нападетели "еднодневки" все пак има изключения но от Шева по-голям няма

 

+ това, тези 28 мача са мачовете на адриано които е вкарал гол, колко са тези които не е ? може да са малко не го следя под лупа но все пак можеше да споменат този факт в статийката

 

don_anton, сам си признаваш че Анри е добър колкото Шева, а има и няколко факта, които сочат че Анри е по-добър:

 

European Golden Boot

FIFA_World_Player_of_the_Year

Golden Ball

 

simba, и ти можеш да разгледаш тея класации, за да видиш че Роналдо все още е един от най-големите. Тоя сезон има 21 гола в Лигата, докато Шевченеца има 17 в Серия А :woot хъх

Link to comment
Share on other sites

абе не разбирате ли че са много нападателите които правят по 1-2 добри сезона, няма такива като Шева които да играят така през цялото време можеби Анри играе и тои винаги с постоянство но другите са нападетели "еднодневки" все пак има изключения но от Шева по-голям няма

За това говорех ;)

 

...има и няколко факта, които сочат че Анри е по-добър:

 

European Golden Boot

FIFA_World_Player_of_the_Year

Golden Ball

 

simba, и ти можеш да разгледаш тея класации, за да видиш че Роналдо все още е един от най-големите. Тоя сезон има 21 гола в Лигата, докато Шевченеца има 17 в Серия А :woot хъх

За разлика от Анри (нападател, когото уважавам), Шевченко винаги е бил супер звезда, а не е търкал скамейката на Юве...

А между другото кой беше последният футболист, който спечели златната топка ? (най-добър играч в света за годината) :music

 

За Роналдо - няма какво да говоря, ако не е Зидан и останалите полу-защитници да го бутат, щеше да е пълна нула...

А също всички знаем, че в Италия,са най-добрите защитници. ;)

В Италия всеки играч, първо става защитник а след това вече - нападател, вратар или халф :P

Link to comment
Share on other sites

това че Анри има неква титла а Шева няма таква не говори шищо Шева от както дойде в Милан е най-добрия нападател в света това е ... не че преди милан е играл слабо просто тогава се шлифова

Link to comment
Share on other sites

А между другото кой беше последният футболист, който спечели златната топка ? (най-добър играч в света за годината)  :music

 

За Роналдо - няма какво да говоря, ако не е Зидан и останалите полу-защитници да го бутат, щеше да е пълна нула...

А също всички знаем, че в Италия,са най-добрите защитници.  ;)

В Италия всеки играч, първо става защитник а след това вече - нападател, вратар или халф  :P

Златната топка е най-добър футболист в Европа. Над линка за Златната Топка е класацията за най-добър играч ФИФА (демек света).

 

А сега почнахме и с халфовете. Аре стига вече.

 

И Шева и Адриано и всеки класен нападател щом е титуляр е вкарва голове е полезен

 

Точно така. Няма какво повече да спорим. :tongue

Link to comment
Share on other sites

е ние не спорим дали са полезни нападателите във футбола а кой е по-добър Шева или Адриано и мисля че отговора е ясен но все пак -Шева

Link to comment
Share on other sites

е ние не спорим дали са полезни нападателите във футбола а кой е по-добър Шева или Адриано и мисля че отговора е ясен но все пак -Шева

 

Айде,айде...чак пък толкова.В момента Адриано е в по-добра форма и е по-опасният нападател.Шевченко да си беше вкарал дузпата срещу Л'пул ;)

Link to comment
Share on other sites

всеки си има мнение за мен не е така за мен Шева е по-добър това е Адриано ми харесва но Шева е класи над него поне за мен, всичко г/д опира до пристрастия ... а Шева че не е вкарал дузпата не може да говори нищо за класата му ... тъп пример ... ако се определяше от дузпи Шева е номер 1 все пак той вкара за да вземат милан ШЛ преди 2 сезона...

Link to comment
Share on other sites

всеки си има мнение за мен не е така за мен Шева е по-добър това е Адриано ми харесва но Шева е класи над него поне за мен, всичко г/д опира до пристрастия ... а Шева че не е вкарал дузпата не може да говори нищо за класата му ... тъп пример ... ако се определяше от дузпи Шева е номер 1 все пак той вкара за да вземат милан ШЛ преди 2 сезона...

 

 

Дам,да я беше вкарал и тази година де :) Както каза-всеки си има мнение ;)

Btw-не съм пристрастен,харесвам еднакво Милан и Интер :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...