Jump to content
BulForum.com

Shevchenko vs Adriano


sasho_1989

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply

Темата, според мен се изчерпи ;)

Ако на някой му се спори, да си отваря нова тема, пък може и аз да се включа :devil

 

Тази май вече е за close :huh:

Link to comment
Share on other sites

айде пък ти кво си правиш безсмислени постове!!! ще е затворят или махнат кво давате зор... кладес поста ти е прост спам!

Link to comment
Share on other sites

айде пък ти кво си правиш безсмислени постове!!! ще е затворят или махнат кво давате зор... кладес поста ти е прост спам!

А твоя? Не е сигурно :P Стига си се ядосвал напразно, няма смисъл ;)

Всички разбрахме, че Адриано е по добър :P

Link to comment
Share on other sites

Адриано е доста по-добър. Той е просто типичен таран. Не съм чел предишните страници, просто ми се струва смешно да ги сравнявате, но за момента ако аз съм един менажер(а аз не съм) много по-полезен би ми бил човек като Адриано, отколкото Шева. Мое мнение. А Кака е смешен - играе, но не с необходимото самочуствие. Ако играеше с повече самочуствие щеше да е доста по-добър. Пак мое мнение. Не искам да ядосвам много. К. Роналдо пък там му е проблема. Самочуствието му е толкова голямо, че му пречи да види къде е топката :) Иначе и двамата са добри и имат различни стилове, така че доста е странно за мен лично да сравнявате такива играчи.

Отново казвам, че не съм чел темата, но просто съм почти убеден, че над 90% гледат не обективно на нещата, а гледат повече на кой отбор симпатизират повече, Манчестър, Милан & etc или кой играч ги кефи повече.

 

И след като 30 човека помолиха темата да се затвори не разбирам защо спорите още ;)

Просто някой мод може да я затвори, тамън моя пост е като капак :P

Link to comment
Share on other sites

айде наистина е затворете темата че кладес сами постове прави с нея явно както и да здраве да е !

Стига си се заяждал. Ти правиш постове точно толкова колкото и аз. Като не искаш хората да правят безмислени постове не рави и ти. Аз не мисля, че съм направил някой такъв пост, но няма значение. Вече много :spam: :spam-die: :spam3: се събра в тази тема и за съжаление част от него го внесох аз. Извинявам се. Доволен?

Link to comment
Share on other sites

за Джерард и Лапард може но за Кака и Кр. Роналдо кво да му спорим Кака е класи над оня скакалец Кр. Роналдо

Тонка аз пък мога да ти кажа че е точно обратното Лампард е класи над прехваления Джерард, който си вкарва красиви автоголове, а за Кака и Роналдо може доста да се спори защото все пак Роналдо е по-млад и няма достатъчно опит още...

 

 

KnoppiX ти ставаш смешен... Шева не бил нищо пред Адриано, той пък къв е :confused :angry: вЗера се пръкна и вече е най-големия, като е толкова голям кви признания е получил :confused :confused :wacko:

Link to comment
Share on other sites

KnoppiX ти ставаш смешен... Шева не бил нищо пред Адриано, той пък къв е :confused  :angry: вчера се пръкна и вече е най-големия, като е толкова голям кви признания е получил :confused  :confused  :wacko:

Ще получи. Скоро. Вярвай ми :D

Още догодина ще има световна титла. А лични признания ще получи може би след няколко години. *Лично мнение

Link to comment
Share on other sites

абе относно Лампард за мен той е доста по-добър от Джерард както и Кака е по-добър от Кр. Роналдо ... и разликата в годините на Кака и Роналдо не е голяма нз колко е но да е 1-2 години макс

Link to comment
Share on other sites

@Clades може и да получи, ама в момента Шева е много по-голям по всякакъв критерий

 

 

Тонка Кака е на 23 а Роналдо на 20...

Link to comment
Share on other sites

абе относно Лампард за мен той е доста по-добър от Джерард както и Кака е по-добър от Кр. Роналдо ... и разликата в годините на Кака и Роналдо не е голяма нз колко е но да е 1-2 години макс

Абе не е баш така(ние двамата с теб почти никога не сме на едно и също мнение).Айде кажи ми 1 мач в който Лампард е повел отбора и е обърнал резултата както направи Джерард срещу Милан от 0:3 :confused

Link to comment
Share on other sites

Фактът, че Лампард има над 100 мача подред като титуляр за Челси говори достатъчно за него. :angry: Той е в основата на почти всяка победа на Челси и е лидер на отбора. Кой очакваш да помни кой кога си е повейдал отбора към обрат :angry1

 

П.С. Ето два мача от сезон 2003/2004, в които Лампард поведе отбора към обрат: Челси-Уулвърхемптън-5:2(беше 1:2 преди Лампард да вкара около 60-та минута) и Челси-Лацио-2:1(Лацио водеше с 1:0 преди Лампард да изравни)

А и миналия сезон Челси рядко се случваше да изостава в резултата ;)

Link to comment
Share on other sites

@Clades може и да получи, ама в момента Шева е много по-голям по всякакъв критерий

Тонка Кака е на 23 а Роналдо на 20...

Не отричам, че има много повече, но това не значи, че в момента Адриано не го превъзхожда.

Link to comment
Share on other sites

Не отричам, че има много повече, но това не значи, че в момента Адриано не го превъзхожда.

Ти вмомента каде си ги гледал на някой плаж ли?Повече ме притеснява ,че си мислиш,че разбираш от футбол.

Link to comment
Share on other sites

Ти вмомента каде си ги гледал на някой плаж ли?Повече ме притеснява ,че си мислиш,че разбираш от футбол.

Пич не знам ти футбол гледаш ли или си говориш е така на изуст. Кво като Шева е взел златна топка? Това значи че винаги ще е номер 1 така ли? Ае да не казвам нещо :censored2: по твой адрес, защото ме ядосваш, ама ае ок ТИ СИ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ РАЗБИРАЧ. ВСИЧКИ ТЕ ПРИЗНАВАТ ЗА НОМЕР 1.

Link to comment
Share on other sites

Пич не знам ти футбол гледаш ли или си говориш е така на изуст. Кво като Шева е взел златна топка? Това значи че винаги ще е номер 1 така ли? Ае да не казвам нещо  :censored2:  по твой адрес, защото ме ядосваш, ама ае ок ТИ СИ НАЙ-ГОЛЕМИЯТ РАЗБИРАЧ. ВСИЧКИ ТЕ ПРИЗНАВАТ ЗА НОМЕР 1.

Еми да ти кажа тренирам футбол от 12 години-2пъти шампион и веднъж вицешампион на България.По-голям съм от теб и съм сигурен,че съм изгледал повече мачове от теб.Извинявай,но по всичките ти изказвания си личи ,че не разбираш.Ти май по-скоро се интересуваш от Барса отколкото от футбол

Link to comment
Share on other sites

Оф омръзна ми да се занимавам с теб. ОК може да разбираш малко повече, но това слабо ме интересува. Спирам да пиша тук защото ми писна от разбирачи.

 

П.С. от 8 годишен си започнал да тренираш така ли? И къде играеш в момента?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...