Jump to content
BulForum.com

Shevchenko vs Adriano


sasho_1989

Recommended Posts

  • Replies 120
  • Created
  • Last Reply
mai se vidq koi e po klasniq se pak se razpisa a adriano ne mu 4uh imeto

Ахахаха. Емй толкова си гледал мача :laughing: . Адриано не игра ве :angry: . Затова не си му чул името ... Но защо говорите без да знаете ?!! :angry:

Link to comment
Share on other sites

Адриано е по-млад  и по-неопитен , и поради тези , но и други причини , аз мисля , че Шева е по-класния играч. Адриано прекалено много залага на индивидуалната игра, и това не е никак добре за него и за отбора му. Надявам се да се пооправи и да подава повечко ;)

Ми то с неговите качества по-добре да не подава, а да играе сам. :D

Link to comment
Share on other sites

Според мен Адриано е по добрият тъй като Шевченко почти всички голове му са сам срещу вратаря или с глава не може сам да реши мач докато Адриано може всичко спомнете си мача с Удинезе прeз първият полу сезон когато той взе топката от наказателното поле на Интер и сам вкара а после вкара и от 40 метра,той може да поведе отбора в трудни моменти.

Link to comment
Share on other sites

Shve vs Ibrahimovic-tova e dobra tema sahto ili pak Bojinov-Adriano.....(ironiq,ako ne go razbreahte)

Inache po temata:Sheva e unikalen,postignal e vsi4ko-kupi v Italiq i v Evropa,individualni otlichiq.......Adriano go ochakva blqskava kariera,no e mnogo "chupliv" futbolist

Link to comment
Share on other sites

Еми има място за сравнение защото и двамата за напеадатели и и двамата за едни от наи добрите в италия и в европа.За пореден път ще кажа моето мнение-Адриано наистина може да поведе отбора и да си прави сам головете докато Шева е типичен реализатор.

Link to comment
Share on other sites

Адриано е животно без умора и смразяващ удар, докато Шевченко залага на хитрината и техниката :excl:

Хаха това определение ми хареса :)

 

Иначе Шевченко е много по-добър от Адриано :)

Link to comment
Share on other sites

тцтц който казва че Адриано е по-добър значи не е гледал и 10% от головете не Шевченко това е уникален играч леко удря топката и тя вече е във вратата не случайно го сравняваха със Бастен а предполагам всички знаем кой е Бастен а Адриано е направил 1 сезон верно и в Парма играеше значи 2 сезона в които играе добре и го сравняваме с играч който от 5 години е 1 от най-добрите играчи в Европа и нз колко пъти е голмайстор на Италия 2-3 ше да са такаче мисля че дактите сами говорят за себе си ... а и моментната игра на Шева си остава по-добра на Адриано личното ми мнение е това ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

адриано е 200 пъти по добър от прехваления шевченко и от който и да е от милан.неслучайно е най скъпият играч в света.по як е от шевченко,по бърз е ,по техничен е,удара му е десетки пъти по силен.

украинеца само цъква на празна врата ,тва и аз го мога

Link to comment
Share on other sites

адриано е 200 пъти по добър от прехваления шевченко и от който и да е от милан.неслучайно е най скъпият играч в света.по як е от шевченко,по бърз е ,по техничен е,удара му е десетки пъти по силен.

украинеца само цъква на празна врата ,тва и аз го мога

 

 

Еми да те продадем в Милан тогава?? :)

Link to comment
Share on other sites

и да бях добър никога не бих играл в най омразния си отбор !

Link to comment
Share on other sites

адриано е 200 пъти по добър от прехваления шевченко и от който и да е от милан.неслучайно е най скъпият играч в света.по як е от шевченко,по бърз е ,по техничен е,удара му е десетки пъти по силен.

украинеца само цъква на празна врата ,тва и аз го мога

Адриано като отиде в по-голям отбор от Интер тогава ще си проличи що за стока е. Шевченко играе в един от най-големите отбори в света и е номер 1. Доказал се е 1000 пъти. Тва за празната врата е голям виц

Link to comment
Share on other sites

Андрей Миколайович Шевченко

 

Не съм си и мислел, че може да възникне спор на такава тема! :confused

 

На Адриано ще му трябват още доста години, за да вземе толкова трофеи колкото има Шева, за респект да не говорим...

Link to comment
Share on other sites

eazy-e ти футбол гледаш ли ??? щото Шевченко е най-добрия нападател в Европа от доста години ... не случайно го сравняваха с Бастен ... ей ти сигурно не си чувал за Бастен прочети в и-нет за него ако искаш ... доста ти е смехотворно твърдението бтв !!!

 

бтв не се заяждам просто казвам какво мисля ...

Link to comment
Share on other sites

хахахахах

аве не ми обяснявай на мен за футбола..

много добре знам кой е бастен,гулит,рийкард,куман по принцип обичам холандския футбол

шевченко не го харесвам като играч.вкарва ,вкарва.просто не ми праи кеф.не е способен да вкара от 40 метра като адриано,просто няма качествата му.бройте си там трофеи и вкарани голове ,не ми дреме,адриано е най добрия нападател в европа

Link to comment
Share on other sites

хахахахах

аве не ми обяснявай на мен за футбола..

много добре знам кой  е бастен,гулит,рийкард,куман по принцип обичам холандския футбол

шевченко не го харесвам като играч.вкарва ,вкарва.просто не ми праи кеф.не е способен да вкара от 40 метра като адриано,просто няма качествата му.бройте си там трофеи и вкарани голове ,не ми дреме,адриано е най добрия нападател в европа

доста несериозно изказване. Първо Шевченко е вкарвал фаул от 35 метра и то без да очакваш. Винаги може да поднесе изненада с нестандартни изпълнения. Никой не му очакваше гола му във втория мач срещу Интер. Както си цъка с топката и изведнъж я гледаш в мрежата. Второ Адриано е по зле и от Анри и от Шевченко, има много хляб да яде за да стане най-добър в Европа. Просто си личи ултра пристрастното мнение

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...