Jump to content
BulForum.com

Предлагам работа


Recommended Posts

Не се хващайте на това хоро с Бинго Палас. Парите уж са хубави, ама смените са 12-часови, колегите са да ги хванеш и да ги пребиеш всичките до един(включително и момичетата). Чудят се само каква глоба да ти наложат. Например, ако някоя бабка ти иска два талона от по 20 стотинки и ти даде 2 лева, после ти се върнеш с талоните при нея и и дадеш 1.60 лв ресто, тя може да ти каже"Ам' аз ти дадух 20 левъ". След това не можеш да докажеш въобще че не е така и си плащаш. Освен това талоните се продават по 6 броя и ако някой ти иска само един талон ти отиваш на касата и зимаш 6?!?!?!?! След това ако не успееш да пробуташ останалите 5 талона на някой до началото на играта - тоест за 1-2 мин. просто си ги плащаш. Как е а???

ПРОСТО МЕ ПОСЛУШАЙТЕ - НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ!!!

Link to comment
Share on other sites

Не се хващайте на това хоро с Бинго Палас. Парите уж са хубави, ама смените са 12-часови, колегите са да ги хванеш и да ги пребиеш всичките до един(включително и момичетата). Чудят се само каква глоба да ти наложат. Например, ако някоя бабка ти иска два талона от по 20 стотинки и ти даде 2 лева, после ти се върнеш с талоните при нея и и дадеш 1.60 лв ресто, тя може да ти каже"Ам' аз ти дадух 20 левъ". След това не можеш да докажеш въобще че не е така и си плащаш. Освен това талоните се продават по 6 броя и ако някой ти иска само един талон ти отиваш на касата и зимаш 6?!?!?!?! След това ако не успееш да пробуташ останалите 5 талона на някой до началото на играта - тоест за 1-2 мин. просто си ги плащаш. Как е а???

ПРОСТО МЕ ПОСЛУШАЙТЕ - НЕ СЕ ЗАХВАЩАЙТЕ ЩЕ СЪЖАЛЯВАТЕ!!!

 

Tova mi stana interesno...a sluchaino da znaesh kak stoi vaprosa s chistachkite ,che imam edna poznata koiato tarsi!? Tiax kak gi "navejdat"?

Link to comment
Share on other sites

Не се хващайте на това хоро с Бинго Палас. Парите уж са хубави, ама смените са 12-часови

1. 1-ва смяна е 11 часа

2. 2-ра смяна е от 19.00 до края на работното време което е плаващо. Най често 4.30

Чудят се само каква глоба да ти наложат.

Мисля че е нормално ако се издъниш и да си платиш за това. Няма работа която като направиш крешка и да не ти се отрази и на теб. А примера с бабата не е много подходящ. Друг е въпроса ти ако не си спомняш колко пари ти е дала бабата ...

След това не можеш да докажеш въобще че не е така и си плащаш.

Определено не си прав млого лесно се засича колко пари има в теб и за колко пари си взел талони и колко ресто трябва да върнеш. За това нямаш право да имаш пари в себе си по време на работа

 

 

И накрая никой не те кара теб или който да било да работи в бинго. Който има желание си работи. има хора с по 4-5 години стаж. Така че не се оплаквай. Истината е че е работа е сериозна за сериозни хора а не е тип скатавка

Link to comment
Share on other sites

1. 1-ва смяна е 11 часа

2. 2-ра смяна е от 19.00 до края на работното време което е плаващо. Най често 4.30

 

Мисля че е нормално ако се издъниш и да си платиш за това. Няма работа която като направиш крешка и да не ти се отрази и на теб. А примера с бабата не е много подходящ. Друг е въпроса ти ако не си спомняш колко пари ти е дала бабата ...

 

Определено не си прав млого лесно се засича колко пари има в теб и за колко пари си взел талони и колко ресто трябва да върнеш. За това нямаш право да имаш пари в себе си по време на работа

 

 

И накрая никой не те кара теб или който да било да работи в бинго. Който има желание си работи. има хора с по 4-5 години стаж. Така че не се оплаквай. Истината е че е работа е сериозна за сериозни хора а не е тип скатавка

 

 

Нищо против работата в бинго "Палас", и аз съм чувал специално за там не много хубави неща ама......Обаче да ми твърдиш, че това е сериозна работа за сериозни хора, извинявай ама малко мсешно е. Това е работа за хора които са по-скоро на зор и не могат да си намерят нещо по-добро.

Link to comment
Share on other sites

Хехехе как ми наскочиха всички...Няма проблеми аз само си изразих мнението. Все пак моето мнение не може да съвпада с това на тзи, който я предлага тая работа. За някои неща си ме цитирал и си ги казал по-завъртянко и с други думи. За други обаче услужливо си премълчал... Както и да е, и аз съм капиталист по душа... Щом има навити, да работят... Обаче пък това със сериозната работа за сериозни хора просто е смешно. Сериозна работа означава да работиш някъде от 9 до 17 например и нещо да зависи от теб и да си имаш отпуски и болнични и т.н. А да работиш за някой, който прави луди пари, и все пак си гърчи персонала, е това, както отбелязва колегата по-отгоре, е работа за хора, които са на зор... Най-малкото няма никаква перспектива за издигане... Е, освен като във онзи филм(забравил съм му името, че отдавна го гледах) дето някакъв се беше хванал в нещо акто MCdonalds и замечтано говореше "В началото бях на хлебчетата, сега слагам кетчупа, след няколко години усърдна работа, кой знае, може и да съм на картофките"

Ами не мерси, предпочитам да бачкам за 150 лева, ама работата ми да е перспективна, да завързвам контакти, и да научавам нови неща...

 

Sorry, ако съм бил малко offtopic, модераторите да ме извиняват ако е така...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Е, освен като във онзи филм(забравил съм му името, че отдавна го гледах) дето някакъв се беше хванал в нещо акто MCdonalds и замечтано говореше "В началото бях на хлебчетата, сега слагам кетчупа, след няколко години усърдна работа, кой знае, може и да съм на картофките"

 

 

 

Филма е "Завръщане в Америка" с Еди Мърфи...

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

АБЕ КАКВО СТЕ СЕ ВЪРЗАЛИ

ЧОВЕКА СИ ПРАВИ МАЙТАП

ВИЖТЕ САМО СПРАВКАТА НА МЯСТО КЪДЕ Е

НЯКЪДЕ МАЛКО НАД КАЗАНЛЪК

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
АБЕ КАКВО СТЕ СЕ ВЪРЗАЛИ

ЧОВЕКА СИ ПРАВИ МАЙТАП

ВИЖТЕ САМО СПРАВКАТА НА МЯСТО КЪДЕ Е

НЯКЪДЕ МАЛКО НАД КАЗАНЛЪК

Това, че линка е объркан няма нищо общо. Абсолюто съм убеден, че в бингото търсят работа, ама не съм съгласен да постъпвам на работа където ме следят под лупа като някакъв престъпник. Да ви светна, че на 3 ден откакто работите вече ще имат информация кой си, къде живееш, кои са майка ти, баща ти - къде работят и т.н. Че може някой твой роднина от 8 коляно да е престъпник и ще вземе покрай теб да ги обере нещо. Тая работа в бингото sux отвсякъде. Не се хващайте, поне в това. За други нямам наблюдение.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
АБЕ КАКВО СТЕ СЕ ВЪРЗАЛИ

ЧОВЕКА СИ ПРАВИ МАЙТАП

ВИЖТЕ САМО СПРАВКАТА НА МЯСТО КЪДЕ Е

НЯКЪДЕ МАЛКО НАД КАЗАНЛЪК

 

 

Sorry ! Linkovete v BGMaps imat validnost 1 mesets i zatova se e poluchilo taka

obnovil sam obiavata i linka

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...