Jump to content
BulForum.com

50 начина да вбесите мъжа


Recommended Posts

@Grimjaur как можа да пуснеш такава тема. После защо жените само си играели с мъжете. Да беше пуснал 50 начина да вбесиш една жена (макар,че те ще са доста повече). Или 50 начина да накараш една жена да те слуша без тя да разбере. По-добре ще бъде :D .

Link to comment
Share on other sites

Или 50 начина да накараш една жена да те слуша без тя да разбере. По-добре ще бъде  :D .

 

Внимавай какво си пожелаваш :devil Защото може и да се сбъдне...

Link to comment
Share on other sites

Specialno za Aureolus :) beb4o ... az vbesqvam jenite okolo men prosto non-stop. Virtuoz sum, pravq go dobre i vinagi se izmukvam. 4ara nikoga ne me e predaval dosega :)

ps. samo ne kazvai 4e vinagi ima parvi put ... shtoto nqma da e aktualno ;)

Link to comment
Share on other sites

Specialno za Aureolus :) beb4o ... az vbesqvam jenite okolo men prosto non-stop. Virtuoz sum, pravq go dobre i vinagi se izmukvam. 4ara nikoga ne me e predaval dosega :)

ps. samo ne kazvai 4e vinagi ima parvi put ... shtoto nqma da e aktualno ;)

Бебе AuReOluS....е ОЧАРОВАНА :D :D :D и думи няма да опише колко.....

И така...по темата-почти...

В чара на нас жените е да се кефим на всички бесни кретич,защото обожаваме да се поставяме в позиция Олиго...това беше шегичка!!! :D

Не,....не винаги е актуален "първия път"...а за Последния какво ще кажеш?!

Доволно актуален ли е за теб???? :D

Ето ти нещо далеч по-наложено....-Ще си намериш МАЙСТОРА!!! :devil :devil

...всеки го намира сам за себе си...някога.... :D

С поздрав...за Виртуозчето...без лоши чувства...почти... :devil

Link to comment
Share on other sites

има и един друг момент при вбесяването на един мъж

 

1-ви начин - обикновенно успешен (мъжът е бесен)

2-ри начин - обикновенно болезнен (жената е защлевена или бита сериозно , зависи колко бързо схваща)

3-ти начин - жената се научава , че има мъже с които неможе да се бъзика (двамата се разбират само с погледи)

Link to comment
Share on other sites

32. Сервирайте му супата студена, а бирата - топла.

кофти

 

 

Повечето ме разбиха от смях , ама има някои които често ми се случват и наистина дразнят

Link to comment
Share on other sites

Офф малко.Дайте линк за 30 причини поради което е по-добре да си мъж плс

Причини ли ти трябват? То това трябва да си е заложено в теб... А щом имаш такива наклонности, за какво са ти други причини :woot Шегувам се де! Просто не се сдържах...

Само не мога да разбера с какво може да ви вбеси отговор: "Не знам"..., просто не е възможно да знаем всичко... Пък и понякога не сме в състояние да мислим ;)

Link to comment
Share on other sites

Причини ли ти трябват? То това трябва да си е заложено в теб... А щом имаш такива наклонности, за какво са ти други причини :woot  Шегувам се де! Просто не се сдържах...

Само не мога да разбера с какво може да ви вбеси отговор: "Не знам"..., просто не е възможно да знаем всичко... Пък и понякога не сме в състояние да мислим ;)

Имаше преди време тема "30 причини поради които е по-добре да си мъж"

Там има написани доста оригинални мисли.Това е единствената причина,а не да се заяждаме !!!! ЯСНО !?!?!?

Link to comment
Share on other sites

Да и на мен - много е сладка в моите дрехи :D ;)

А освен това (и може би още едно, две от посочените) ЖЕНИ НЕ ПРАВЕТЕ ТЕЗИ НЕЩА :D

Link to comment
Share on other sites

Еми кво да ви кажа има неща който въобще не могат да ме вбесят така че този списък поне за мен не важи с пълна сила но има и такива който веднага ме изкарват от нерви

Link to comment
Share on other sites

Определено не всичко е чак толкова дразнещо,но наистина има неща заради които ще припаля от раз,особено:4,8,12,18,20,24,28,31,42,44, и 50.А пък 44 "обикалянето по магазините ",ме докарва направо до бяс,особено след като 4 часа сме обикаляли исе оказва че само е гледала и въобще не е мислила да купува нищо,или тръгнем да си купува дънки за мен и пътьом обиколим и всички магазини за бельо,обувки,гримове и т.н. :sick :angry1 Някои път жените могат да бъдат много гадни и несъобразителни,но същото се отнася и за нас.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз със сигурност знам повече от 50 начина да вбеся някой :) а пък ако е мъж още по-добре :) Повечето от тези обаче определено действат :)

Link to comment
Share on other sites

Като изнервяте хората(в случая мажете),какво ще постигнете?Я шамари,я тупаници,я шутове.И накрая пак сами.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...