Jump to content
BulForum.com

Kak se zalaga online


Gats

Recommended Posts

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply

. Само за клиенти над 18 години;

2. Офертата важи само за крайната сума на пьрвия потвьрден облог с Globet.com;

3. Коефициента на пьрвия Ви облог не може да бьде по-малко от 2.00.

4. Сьщата сума от пьрвият Ви облог ще бьде вьзтановена на Вашата сметка в Глобет след потвьрждаването на облога.

5. Офертата важи само за нови клиенти.

6. Преди да бъде възможно да се изтегли сумата от този бонус в брой, тя трябва да се използва за залози поне веднъж при коефициент не по-малък от 2.00.

7. Бонусът не се прилага ако клиента е извършил депозит с Moneybookers и/или Neteller

 

То хубаво, ама не е като на спортингбет, където бонуса го заложих 3 пъти на коефициент 1.01 и готово :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Само едно ще кажа не си вадете дебитна карта Виза Електрон за онлайн залагания както искат някои от ДСК!!!В момента просто е лудница при тях 2 месеца вече ме мотаят и така и още нищо не е оправено за да мога да си залагам като хората. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Само едно ще кажа не си вадете дебитна карта Виза Електрон за онлайн залагания както искат някои от ДСК!!!В момента просто е лудница при тях 2 месеца вече ме мотаят и така и още нищо не е оправено за да мога да си залагам като хората. :angry:

 

ми извади си от SG или Райфайзен ;)

Link to comment
Share on other sites

Е след като вече имам издадени 2 карти от тях,със пари вътре освен да ида и от друга банка да си вадя,аз ще си правя колекция от дебитни карти.Между другото в момента ми правят трета карта. :D Много са зле оттам честно,така че внимавайте,ако си вадите карта от коя банка е,макар че при ДСК финансовите условия,като че ли са най-добрите.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

направих си картичката най-накрая, но от спбет искат сканирани, лична карта, дебитна карта и банково извлечение по сметката. от де да го зема тва банково извлечение, питах ги тея в банката те се едно за 1-ви път чуват за такова нещо :angry:

Link to comment
Share on other sites

направих си картичката най-накрая, но от спбет искат сканирани, лична карта, дебитна карта и банково извлечение по сметката. от де да го зема тва банково извлечение, питах ги тея в банката те се едно за 1-ви път чуват за такова нещо :angry:

 

банково извлечение=вносна бележка :)

 

инъче тея работи ги искат за да теглиш но преди това може и без тях да си залагаш :)

 

айде успех в залаганията

Link to comment
Share on other sites

банково извлечение=вносна бележка :)

хмм, ще видим кво ша кажат, аз им пратих един меил :huh:

а да попитам, някой депозирал ли е в левове, защото един приятел иска, но карата му е в лева и пише, че не може.

Link to comment
Share on other sites

Ако сметката на сайта му е в левове и валутата на сметката по картата му е - може. Колкото до глупостите, които искат... не знам, на мен ми искаха само сканирана лична карта и сканирана Visa.

Link to comment
Share on other sites

значи в крайна сметка се спрях на дзи-смятам да си извадя виза електрон.въпросът ми е каква трябва да е за да залагам в интернет?в смисъл парите в нея в каква валута трябва да са-в лева или в долари?

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

искам да ви питам, с един приятел сме решили да залагаме на хокей, тенис, волей...етк и единия да пуска за единия отбор другия за другия. има ли вероятност да ни усетят и да ни цакнат с някой друг лев като ни закрият ъкаунтите :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Kaкво ги бърка букитата с колко акаунта на кого залагаш ? В крайна сметка те са там да ти вземат парите, не да гледат за кого залагаш :blink:

Link to comment
Share on other sites

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

Kaкво ги бърка букитата с колко акаунта на кого залагаш ? В крайна сметка те са там да ти вземат парите, не да гледат за кого залагаш :blink:

ами знам ли ги, едва ли обичат да губят :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ами знам ли ги, едва ли обичат да губят :bgrin:

Ами не знам как сте го замислили, ама не виждам какво могат да загубят - ти и от един и същ акаунт можеш да заложиш на двата възможни изхода от едно събитие, само, че не виждам на каква печалба ще си.Евентуално от подобно нещо може да се излезне отгоре с live betting на събитието, но с късмет - иначе в най-добрия случай ще си на нулата от него при двоен залог.

Link to comment
Share on other sites

искам да ви питам, с един приятел сме решили да залагаме на хокей, тенис, волей...етк и единия да пуска за единия отбор другия за другия. има ли вероятност да ни усетят и да ни цакнат с някой друг лев като ни закрият ъкаунтите :bgrin:

Нещо с твоя приятел не сте го доизмислили.Те няма да ви цакнат - сами ще се цакнете :D

Нали не си мислите, че възвръщаемостта ще е над 100 % :)

Освен това щом са ги обявили тези коефициенти, значи са съгласни да се залага на тях.

При положение, че се въртят милиони евро на един мач, едва ли ще им пука на къщите за някой друг лев. ;)

 

Както каза N00KiE, ако залагате на Live betting имате шанс, но трябва да разбирате от тези неща ;)

Разгледай този сайт - ако решиш да се занимаваш сериозно ми кажи, да ти обясня за какво става въпрос по mail или в ICQ.

Link to comment
Share on other sites

не знам как са коеф. на тенис, баскет и т.н. но при коеф над 2 може да се печели та даже и на футболни мачове. печалбите няма да са големи но ще са постоянни. пример за 1ца 2.2 х 10 евро =22евро, и да кажем Х 2,5 х 10евро=25. ако залозите са наистина под 2 няма възвръщаемост и в най-добрия случай ще сме на 0 както каза nookie :bgrin: livebetting засега се въздържам въпреки, че вчера можеше да спечеля 10тина евро, ако бях заложил на psv и SC Heerenveen коефициентите скочиха доста по време на мача, но ме хвана шубето :huh:

Link to comment
Share on other sites

ако стане 2-ка кофти :bgrin:

При примера, който си дал, според коефициентите, би трябвало мачът да е дерби - това означава, че е съвсем възможно да се получи двойка.

Link to comment
Share on other sites

При примера, който си дал, според коефициентите, би трябвало мачът да е дерби - това означава, че е съвсем възможно да се получи двойка.

ако говорим за мачове като милан-ювентус, барса-реал, челси-манчестър и т.н. те са 3-ни. но тази седмица имаше 3-4 много весели мача в които 2-рия знак ти е само застраховка. пример 2-ката на парма, 2-ката на ливърпул, 1цата за псж. ето за такива мачове говоря, а не за супер дербитата на европа в които наистина не е ясно кой ще победи :D

Link to comment
Share on other sites

преди когато залагах ме кефеше лайв бетинга :)

 

ще дам пример с барса-хетафе (3-1 краен/1-1 полувреме)

 

търсете точно такива мачове...ако преди мача си сигурен в единицата и играят фаворит срещи среден отбор или слаб... чакаш полувремето или 55-60та мин ... ако резултата е равен си праскаш яко единичката и я фащаш на много по-голям коефицент...според мен в почето случаи тея мачове излизат.Ако преди мача коефицента е бил 1.3 то в 60*тата мин. може да е 1.8 ;)

 

малко се отклоних от темата :)

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

искам да попитам хората,които залагат онлайн дали им се взимат удръжки докато печалбата стигне от нета в джоба.ако се взимат удръжки то тогава от 10евро печалба примерно,колко реално влизат в джоба?

Link to comment
Share on other sites

Бетфеър взимат 5 процента от всяка печалба понеже там е борса. Букитата нищо не взимат от печалбата. А 5 процента от 10 евро са си 50 цента. Демек 9.50 си отгоре.

Link to comment
Share on other sites

Moneybookers също взимаха дребна комиционна. Като теглиш от банкомат също, но зависи от дебитната/кредитната карта.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...