Jump to content
BulForum.com

Kak se zalaga online


Gats

Recommended Posts

Vaprosa mi e dosta qsen,zabelqzah 4e mnogo hora zalagat ot internet i iskam da znam tova po to4no kak stava vazmojno i dal ie mnogo slojno.V psoled4tvie 6te sam dovolen na nqkakvo lesno i razbiraemo obqsnenie.Pls ne me vinete ako ima PODOBNA tema prosto ne namerih a i 1 4ovek ako mi obqsni 6te mi e dostata4no

10x predvaritelno

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 77
  • Created
  • Last Reply
Vaprosa mi e dosta qsen,zabelqzah 4e mnogo hora zalagat ot internet i iskam da znam tova po to4no kak stava vazmojno i dal ie mnogo slojno.V psoled4tvie 6te sam dovolen na nqkakvo lesno i razbiraemo obqsnenie.Pls ne me vinete ako ima PODOBNA tema prosto ne namerih a i 1 4ovek ako mi obqsni 6te mi e dostata4no

10x predvaritelno

Еми първо трябва да имаш няква сметка за да има кво да залагаш и когато залагаш спрямо тва дали печелиш или губиш сметката ти се увеличава или намалява доколкото знам е като банковите карти винаки трябва да ти останат най малко ако не се лъжа около 30-40 лева вътре.Нещо от тоя сорт е не съм много сигурен.

Link to comment
Share on other sites

Начини за залози колкото щеш - кредитна карта, дебитна карта, поне 3 вида банкови преводи, Moneybookers и т.н. Лично аз ползвам вторият метод (дебитни карти), защото излиза почти безплатно. При кредитните карти в 90% от сайтовете искат процент от трансфера. По принцип е около 5%, но ако се играе с по-големи суми има значение. Друго лошо на кредитните карти е,че трудно се следи баланса на сметката тъй като реално парите са на банката :). Единствения плюс е,че превода става мигновенно. Банковите преводи са изключително скъп медод, но са бързи и удобни. Там на трансфер се искат поне 20 евро/$, а при доста сайтове и повече. Превода става сравнително бързо - два или три дни. Стигаме до методите които ползвам аз. Единият е с обикновена дебитна карта издадена от банка ДСК напълно безплатно. Няма лимит на съхраняваните пари, т.е. може да си седи празна. С нея нещата стават малко бавно, но за сметка на това много евтино. За целта се вади такава карта, след което се активират международните плащания. Това става от почти всеки банкомат из града. След като това е направено, картата трябва да се регистрира в www.epay.bg . От тук вече с неща може да си плащате тока, водата и т.н., но не това е целта ;). Влизате в www.moneybookers.com и си правите акаунт. След това влизате в акаунта си на сайта на Moneybookers и избирате Upload Funds -> Bank Transfer. Тук се намират данните които ще въвеждате в сайта на epay. След като влезете в сайта на epay пък, отивате на Плащания -> Вносна бележка. Попълвате данните като в "Описание на вносната бележка" пишете номера в червено в сайта на Moneybookers. Звучи малко объркано, но всъщност не е така. За превода се взима само 1лв. След няколко дена (около 2) парите ви са на сметката ви в Moneybookers. Оттук вече е лесно, защото всички известни сайтове поддържат тази услуга. Намирате мейла на който се праща определената валута и пращате. Например Bet365 не ви взимат пари, но Sportingbet лапат по 0.25$ на превод. В някой сайтове парите пристигат светкавично, в други е необходим ден. Другият начин който ползвам е отново с дебитна карта, но този път Visa Electron, издадена от SG Expressbank. При нея всичко е много лесно. Отивате в банката, захранвате картата си (като вътре трябва да има минимум 60лв и не може да падате под тях), регистрирате се в сайт който поддържа Visa Electron и вкарвате пари за секунди. Тегленето става до няколко дена, но мен например ме бавиха почти две седмици веднъж. Лошото е,че доста сайтове поддържат Visa Electron, но не и българската такава. Отскоро обаче в Sportingbet може да се залага с нея.

Това е горе-долу, надявам се да съм бил позлезен. Ако има нещо неясно питайте ;).

Link to comment
Share on other sites

Има начин да те прецакат, но не мисля, че ще го направят за малките суми с които играеш. Пък и ако стане нещо подобоно може да ги съдиш :P .

За помоща няма проблем. Кажи кой метод си избрал :).

За сайта - ами това си е БГ версията на Sportingbet. В момента залагам там.

Иначе забравох да добавя - има сайтове които искат да им пратиш сканирана лична карта, така че може да ти се наложи да ходиш до близката зала ;).

Link to comment
Share on other sites

Всичко зависи от теб. Аз описах метода сравнително подробно...където имаш нещо за питане, питай :).

Link to comment
Share on other sites

Здрасти RIP може ли едно запитване?

 

След като влезете в сайта на epay пък, отивате на Плащания -> Вносна бележка. Попълвате данните като в "Описание на вносната бележка" пишете номера в червено в сайта на Moneybookers

 

Ами влезнах там и не знам къде точно да напиша номера в червено.Там има:

В полза на:Moneybookers Ltd.

БИН: -

Сметка No:

Банков код:

Внесохме сума: 20 BGN

Вносител: аз

Основание: Захранване на сметката

Link to comment
Share on other sites

Gats извиняваи че ползвам темата ти и аз да науча нещо полезно но мисля че и на теб тази информация ще ти е от полза :P

Link to comment
Share on other sites

Точно това го знам само на теория :lol: . Отиваш на Withdraw и от там нещо бъзикаш...не знам точно, защото през картата на ДСК не съм теглил. Иначе първият път ти дават да изтеглиш максимум 20 евро/$. Получаваш код с който правиш останалите тегления... По-добре прегледай тази тема.

Link to comment
Share on other sites

Problema e 4e na 18 юниZaminavam za USA, i se 4uda dali ima smisal za 3 mese4a.Ma tapiq evrofutbol ne mi ostava izhod-Palna podigravka s Ungaria Bulgaria ot 2.45 stigna do 2 za 15 4asa za Bg....

Link to comment
Share on other sites

Ами смисъл има, но зависи дали ти се занимава...

 

ЕФУ са на огромни загуби от мача ни със Швеция. Сега победата ни е доста вероятна и за това коефициента пада - вече е 1.90.

Link to comment
Share on other sites

А после как мога да си преведа парите от Moneybookers в моята дебитна карта?

 

 

Точно това го знам само на теория  :lol: . Отиваш на Withdraw и от там нещо бъзикаш...не знам точно, защото през картата на ДСК не съм теглил. Иначе първият път ти дават да изтеглиш максимум 20 евро/$. Получаваш код с който правиш останалите тегления... По-добре прегледай тази тема.

Това което базикаш е Add bank accaunt където ти трябва номера на банковата ти сметка ( различен от този на картата ) , град и банков код. Друго важно условие за да стигнат парите до вас, е сметката да е на ваше име. Няма ограничение за първия път ( моя беше 80$ ), както не ти дават и никакъв код с който да правят останалите тегления.

 

За тези който са решили да се занимават с online залагания ще им препоръчам да разгледат по-подробно за betting exchanges където с малко добри прогнози могат да се получат фантастични резултати.

 

 

Успех с залозите :D

Link to comment
Share on other sites

Ti debitna karta ot koq banka si iskara??

EDIT Mnogo tap vapros sr  :wir

 

ДСК Дебитна -> от ДСК :)

Visa Electron от SG Expressbank.

 

MJ-23, успех в залозите.

azsum, възможно е...въпреки, че аз съм 80% сигурен, че има подобен код. Метода който ти казваш е различен от този за който говоря...

Link to comment
Share on other sites

azsum, възможно е...въпреки, че аз съм 80% сигурен, че има подобен код. Метода който ти казваш е различен от този за който говоря...

Да не съм теглил 10-тина пъти да сгреша, но КОД няма. Кода е, че иска да се въведе рожденна дата.

Когато се тегли от moneybookers, трябва да се вкарат данните на банковата сметка на която е регистрирана картата. Иска се пълно име на банката, код на банката, град и номер на сметка. След това парите пристигат за 2 дена като удържат 2 евро или валутната им равностойност ( при мен около 2,4$ ) за трансфер.

Country Bulgaria

City/Town - Града

Bank name - Пълното и точно име на банката на латиница

Sort / Bank Code Банков код - може да го получите във Банката или да го откриете на сайта йм.

След което ви иска това:

Account number - Където се въвежда номера на сметката

 

 

Не пропускам и възможността да са измислили нещо ново за сигурността, тъй като акаунта ми е на близо 2 години.

Link to comment
Share on other sites

Да не съм теглил 10-тина пъти да сгреша, но КОД няма. Кода е, че иска да се Account number - Където се въвежда номера на сметката

 

.....

  Не пропускам и възможността да са измислили нещо ново за сигурността, тъй като акаунта ми е на близо 2 години.

 

Сега като теглиш за 1 път и ти искат този код.След това вече не.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...