Jump to content
BulForum.com

Problem s Daemon Tools


Recommended Posts

Imam nqkolko ne6ta, koito iziskwat Daemon Tools - WarCraft III, Spells of Gold & Adobe Premiere. S computera mi stana problem (ne znam to4no kakav) i sled tova kato instaliram ne6to s virtualno CD (Daemon Tools, WarCraft III, Spells of Gold & Adobe Premiere) mi pravi sa6tiq nomer (razvalq se i mi dava sin ekran). Computera mi e na okolo mesec i o6te v na4aloto instalirah tezi ne6ta (Daemon Tools, WarCraft III, Spells of Gold & Adobe Premiere) i togava raboteha. Posle doide tozi problem, za koito spomenah v na4aloto i ot togava ne iska da mi tragnat tezi ne6ta (Daemon Tools, WarCraft III, Spells of Gold & Adobe Premiere).

Predpolagam, 4e e ot Daemon Tools-a, no mnogo hora se u4udvat i mi kazvat, 4e nikoga sa nqmali takav problem i qwno e hardueren (nesavmestimost v konfiguraciqta ili gre6ka v BIOS-a). Molq kajete spored vVas kakav e problema spored Vas!!! :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

като скапеш системата няколко пъти ша са нучиш

Moze bi Heller12a e prav. Mnogo prilicha na Windows, koito plache za preinstalacia. Ako iskash obache proveri vse-pak za virusi, moze da se e nabutala niakoi buba i da ti varti mizerii. Ako niama bubi, preinstalirai i si gotov.

Link to comment
Share on other sites

никой не се е родил нучен. :P

като скапеш системата няколко пъти ша са нучиш :D  :woot

колкото повече пъти я скапваш толкова повече неща учиш. успех :punk

Като гледам не си много компетентен ама Heller12a ти го е обяснил правилно а и наистина е така според мен проблема не е в Daemon Tool ами нещо ти си оплескал бори се с Windowsa и игрите успех!!! :)

 

Edit: Извикаи някои твои приятел които разбира и ще видиш че проблема не е в Daemon Tools. ;)

Link to comment
Share on other sites

Като гледам не си много компетентен ама Heller12a ти го е обяснил правилно а и наистина е така според мен проблема не е в Daemon Tool ами нещо ти си оплескал бори се с Windowsa и игрите успех!!! :)

 

Edit: Извикаи някои твои приятел които разбира и ще видиш че проблема не е в Daemon Tools. ;)

izvikah i toi mi kaza 4e ne moje da razbere problema. v momenta se 4udq dali da remontiram PC-to. (kakvo 6te kajete?) Smqtam 4e kato izpolzvam Daemon tools-a kompuera se natovarva (e ne mnogo de 80 GB e no vse pak) i togava se proqwqwa nesavmestimostta m/u komponentite na PC-to ili gre6kata v BIOS-a!

 

P.S. A i smqtam 4e ve4e dostata4no skapvah sistemata ;)

Link to comment
Share on other sites

Ako razbrah ne6to da pukna....

 

Taka s tezi obesnenia moje da e kakvo li ne.

Ne moje oba4e da e hardwerna nesavmestimost.

Ako e hardwerna nesavmestimost 6te6e da se proiavi o6te ot

momenta v koito si vkliu4il PC-to za prav pat sled kato si go kupil.

A i nevijdam kak software moje da predizvika hardwerna nesavmestimost.

 

Na sliapo streliaiki bih kazal 4e si si zadrastil hard diska - niama miasto na nego.

Za simulaciata na CD triabva miasto. Osven tova moje kogato si instaliral

niakakava programa tia da ti e podmenila sistemen fail i Daemon da ne moje da

raboti s versiata koiato e instalirala tia. Tva e 4esto sre6tano iavlenie. Za da proveri6

otidi na start->aksesoari->system tools->system file checker. Sloji diska s windows

v CD-to i kogato filechecker-a ti predloji da vaztanovi sistemen fail natiskai 'OK'....

Niama garancia 4e 6te pomogne.

 

Opitai se da si spomni6 kakvo si instaliral neposredstveno predi da po4ne da ti pravi

taka kompa i go deinstalirai.

 

Iz4isti HDD ot vsi4ko nenujno.

 

I za kakav remont 6te go nosi6 PC-to?! Kakvo da mu remontirat?!

Preinstalirai Winbozata - tva sa6to pomaga da se vaztznoviat sys failovete.

 

 

A i nai-vajnoto - zaebi go Daemon Tools - sloji FantomCD - ima po-golemi vazmojnosti,razpoznava vsi4ki vidove image na CD-ta (s izklu4enie na 6ibania Virtual CD 4 format) i

raboti mnogo, mnogo, mnogo po-stabilno!!

 

~peace~

Link to comment
Share on other sites

Haide niakoi moderator da vnese malko red....

 

Postove za software problems v "Others", postove za knigi v "WinApz"........

 

Pi4ove, pomislete malko predi da postvate za kade vi e vaprosa.

Ne 4e e goliam problem, no primerno hora koito mogat da ti pomognat,

no ne vlizat v toia podrazdel na foruma taka i niama da ti vidiat topika...

Link to comment
Share on other sites

Kolega PC-to mi e na polovin mesec (priblizitelno). As da pukna ne moga da go zapalnq tolkoz barzo (vse pak e 80 GB). Preinstalirah "Winbozata" i pak e sa6toto. Navqrno si prav 4e Hard problem ne moje da e, kakto i 4e soft problem ne moje da predizvika hard problem. Mersi za palnoto info :D :D

 

P.S. Qkaji ne6to pove4e za taq programa FantomCD. Kade moga da q namerq, kolko pari struva i naj-vajnoto dali 6te pomogne spored teb. Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

:D :D :D

 

Be ti ubi ribata, be... Abe kaji, 4e ne razbira6 ni6to, za da znae 4ovek kak da ti obiasni...

 

Ta...

Ima a, b i c za6toto tova e arhiv razdelen na tri faila. Kak se pravi:

 

1. Svali trite faila. Svali i faila ser.num - vatre e seriinia nomer eto 6te ti iska pri instalaciata.

 

2. S WinZip otvori faila "a".

 

3. Dai mu da razarhivira v sa6tata papka faila "*.rar" koito e vatre v arhiva.

 

4. Razarhivirai failovete ot rar arhiva.

 

5. Otvori s Notepad faila "ser.num", markirai i kopirai seriinia nomer vatre.

 

6. Startirai faila koito ima "setup" v imeto si.

 

7. Kato te pita za regstracia paste-ni seriinia nomer v poleto za serien nomer. V poleto za ime

vavedi imeto ot faila "ser.num". v poleto firma - vavedi kakvo da e...

 

8. Click-ai next dokato svar6i instalaciata...

 

9. Gotov si - ima6 si FantomCD na kompa...

 

~peace~

Link to comment
Share on other sites

  Imam nqkolko ne6ta, koito iziskwat Daemon Tools - WarCraft III, Spells of Gold & Adobe Premiere. S computera mi stana problem (ne znam to4no kakav) i sled tova kato instaliram ne6to s virtualno CD (Daemon Tools, WarCraft III, Spells of Gold & Adobe Premiere) mi pravi sa6tiq nomer (razvalq se i mi dava sin ekran). Computera mi e na okolo mesec i o6te v na4aloto instalirah tezi ne6ta (Daemon Tools, WarCraft III, Spells of Gold & Adobe Premiere) i togava raboteha. Posle doide tozi problem, za koito spomenah v na4aloto i ot togava ne iska da mi tragnat tezi ne6ta (Daemon Tools, WarCraft III, Spells of Gold & Adobe Premiere).

Predpolagam, 4e e ot Daemon Tools-a, no mnogo hora se u4udvat i mi kazvat, 4e nikoga sa nqmali takav problem i qwno e hardueren (nesavmestimost v konfiguraciqta ili gre6ka v BIOS-a). Molq kajete spored vVas kakav e problema spored Vas!!!  :confused  :confused  :confused

Imah sashtiq problem kato tvoq dori i po golqam osven che davashe SIN ekran ponqakoga kato mountvah prosto ZABIVASHE celiq windows... kvo napraih togava biah s Win98SE kachih si ME pri koito mojeh da mountvam ama poradi hardwareni problemi ME-to mi zabivashe ne ot deamon toola kachih si XP i sichko zaspa ne che hvalq XP .. ama aaa ama ne go kachvai predi da si svalil SP1 i SP2 koito moje bi oshte e beta ne sam zapoznat ama e po dobre ot nishto

 

 

 

aaa

P.S. zemi si kachi linux ... ne ti triia deamon tool : i naprao mountvash iso cue bin taka :

mount /direktoria/file.iso /distination/ -t iso9660 -o ro,loop=/dev/loop0

i si gg ;PP i nqaa sin ekran i nqaa blokaj i ima 30 dni uptime bez problemi :)

Link to comment
Share on other sites

P.S. zemi si kachi linux ... ne ti triia deamon tool : i naprao mountvash iso cue bin taka :

mount /direktoria/file.iso /distination/ -t iso9660 -o ro,loop=/dev/loop0

i si gg ;PP i nqaa sin ekran i nqaa blokaj i ima 30 dni uptime bez problemi :)

JOKe prav si, no ako mojesh i da mu obqsnish kak da si pusne emulaciq za igrite :punk .

Link to comment
Share on other sites

не съм мноо сигурен дали под ХР става така но все пак:

1. pc on

2. copy from cd win98(se)+xp

3. restart

4. f8

5. command prompt only

6. c:\smartdrv

7. c:\deltree progra~1

8. c:\deltree windows

9. go to install folder win98(se)

10. type cd-key.txt (или нещо подобно и записваш буквичките и цифричките, ша разбереш къде даги сложиш)

11. c:\setup ( иследваш стъпките, ако не знаеш кво става даваш "(Recomended)"

12. you now starting windows for first time :D

13. install folder xp

14. cd-key again

15. setup

16. upgrade

17. натъка незнам :(

та тва е инсталация step by step (до стъпка 17) при която губиш само папката с програмните файлове, драйверите и всички др. програми които влизат в регистрите, обаче си имаш чисто нов windows без да форматираш с:

не съм много сигурен за стъпките >13 така че хора който знае да помогне човека (котето :D )

ай дано са оправиш

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Надявам се че поста ми ще се забележи тук че да не отварям нова тема ... та имам проблем с Daemon-a Днес като го стартирах ми даде следнага грешка :"No language support detected!" .До вчера му нямаше нищо ... преинсталирах го наново ,но нямаше ефект ; опитах и със една по стара и една по нова версия ,но пак същотото ми изписва (при по новата ми даде че даже не съм инсталнал програмата :blink: при положение че е ...) Версията ми е 3.46 ... проверих и за вируси - нямаше нови.Някой да има представа от къде идва проблема ?

Link to comment
Share on other sites

Поразрових се малко в google и се оказа, че доста хора имат като твоя проблем, но страниците, които отварях бяха или на немски, или на испански, не съм отварял тези които са на китайски и т.н :) След като се усетих, че мога само да търся страници на английски :) се оказа, че не са много тези страници. Но все пак виж тук. Мисля, че ще имаш успех!!!

И все пак ако знаеш немски или испански заповядай :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Jorkis mersi mnogo ... namerih baq ne6ta za problema si no taka i ne go re6ih :( оказа се че този проблем се получава при използването на някой RegCleaner .. странното е че аз нямах подобна програма при първия опит да стартирам Daemon-a - проблема си го имаше .. малко след това сложих RegCleaner :) после отново го махнах и преинсталирах Daemon-a но без успех ... и се чудя сега накъде - да пусна Restore system-a ili da iztriq restore systema i da opitam otnovo s instala na daemon-a ... или нещо друго. Някакви идеи някой ?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zdravejte. Svaluih si ot wareza versiq, 0,47 li beshe, oba4e kat se opitvam da mountna go priema i posle kato dam play, ili neshto drugo kvoto e tam mi iska disk.

Are nqkoj, ako znae kak se opravq tozi problem da pishe.

Mersi predvaritelno!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...