Jump to content
BulForum.com

Актьори


Кой е най-добрия комедиен актьор  

210 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Tvardo zad Sean William Scott, izvesten na si4ki ni kato Stiflar ot amerikanski pai

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

mislq che e propusnato mnogo syshtestveno ime - Sir Antony Hopkins... smqtam che toi e the best of the best... vse pak za tova mu e dadena titlata... inache i vin diesel mi dopada...

Link to comment
Share on other sites

Определено Джим Кери е най-бесният и неудържим от всички!!! :sayjin А Ейс Вентура е най-безумният и неповторим комедиен персонаж в киното!

Еди Мърфи също е много добър, въпреки че през годините се превърна в типаж.

Стив Мартин е адски добър актьор и слава богу амплоато му е комедията.

Дани ДеВито е ГОЛЯМ по свой си начин.

Много добре се справя с комедията и Де Ниро, а едно време и Брус Уилис правеше едни коремо-превиващи гегове.

Други кадърни смехотворници за мен са Роуан Аткинсън, Стийв Зан, Оуен Уилсън, Мартин Лоурънс и Уил Смит и т.н. и т.н. Съжалявам само, че сега не мога да се сетя за още безупречни зевзеци.

Link to comment
Share on other sites

Charles Chaplin

Louis De Funès

Rowan Atkinson

 

Списъкът е голям, но това са истински комедийни богове, 2 от които, лишено от всякаква логика, липсват в анкетата

Link to comment
Share on other sites

Charles Chaplin

Louis De Funès

 

... това са истински комедийни богове,  които липсват в анкетата

С теб съм! :punk Бих добавил и Бени Хил, Лесли Нилсен, Стив Мартин и Мел Брукс!

Да не забравяме и "всичко българско и родно..."! Не могат да се пренебрегнат и имена като Кръстьо Лафазанов, Тодор Колев и Любомир Нейков.

 

Edit: Ами Къци!!! :P

Link to comment
Share on other sites

Charles Chaplin

Louis De Funès

Rowan Atkinson

 

Списъкът е голям, но това са истински комедийни богове, 2 от които, лишено от всякаква логика, липсват в анкетата

Tezi aktiori koito ti izbroqva6 su6to sa mnogo dobri,no spored mqstoto ne im tuk za6toto te sa ot drugo vreme(bez Rowan Atkinson).Su6to taka vuprosut na anketata e Koi e nai dobriq aktior,a ne Koi e nai dobriq aktior na veka ili stoletieto ili za vsi4ki vremena.

Link to comment
Share on other sites

Всеки актьор си има звезден миг,и голям филм но като цяло мисля че Мартин Лорънс е най постоянен с изявите си .Но все пак не мога да преценя

Link to comment
Share on other sites

От изброените ми харесва само Роуън Аткинсън. Впрочем, някои от тях дори не съм ги чувал :confused

 

Иначе първите, които ми идват на ума, са: Луи де Фюнес, Юрий Никулин, Чарли Чаплин, братя Маркс, Монти Пайтън, Уди Алън, Норман Уиздъм, Пиер Ришар, а от българските - Парцалев, Калоянчев, Мутафова, Лолова, Тодор Колев, Георги Русев... плюс още много, много други!

Link to comment
Share on other sites

От изброените ми харесва само Роуън Аткинсън. Впрочем, някои от тях дори не съм ги чувал  :confused

 

Иначе първите, които ми идват на ума, са: Луи де Фюнес, Юрий Никулин, Чарли Чаплин, братя Маркс, Монти Пайтън, Уди Алън, Норман Уиздъм, Пиер Ришар, а от българските - Парцалев, Калоянчев, Мутафова, Лолова, Тодор Колев, Георги Русев... плюс още много, много други!

 

Ami ne sa samo te:Laurel i Hardi,Jan-Pol Belmondo,Jerar Depardio,a ot balgarskite:Pavel Popandov,Velko Kanev,G.Mamalev,a zashto nikoi ne e spomenal nqkoi ot ruskite komici........

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...