Jump to content
BulForum.com

Актьори


Кой е най-добрия комедиен актьор  

210 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 88
  • Created
  • Last Reply

Мен пък най-много от изброените актьори ме кефи Вилл Смитх :D незнам за вас ама на Хитцх и на таткова Градина съм се смял брутално ! :lol: :punk :lol:

Link to comment
Share on other sites

Във въпросната класация ли4но аз нареждам по следния на4ин най-добрите комици,въпреки 4е имам любими филми и със тримата :

 

1.Jim Carrey

2.Martin Lawrence

3.Rowan Atkinson

 

Други комици, които поне на мен са ми направили добро впечатление са Лесли Нилсен,Чарли Шийн,Юри Никулин,Андрей Миронов,Терънс Хил и Бъд Спенсър(не помня дали последните двама баха актъори или техните герои но вие ще се сетите)

Link to comment
Share on other sites

Немога да повярвам че не сте сложили Matthew Perry който играе в Приятели,Десет ярда,Девет ярда все много яки комедий,а първото ще си остане класика за години напред.

Аз мисля ,че от приятели по скоро Джоуито трябваше да сложат . Иначе и аз гласувах за Джим Кери

Link to comment
Share on other sites

Джим Кери си остава невероятен Вчера гледах не знам за кой път Аз моя милост и Айрин и Двете части на Айс Вентура заради него

Link to comment
Share on other sites

Роуан Аткинсън! Той просто е най-великият. Интересно ми е що го няма Вини Джоунс :confused . Все пак се справи толкова добре в "Гадняра", "Две димящи дула" и "Гепи"... :)

 

Rowan Atkinson е най-великия комик!!! :tongue  :tongue Само заради серииките на Mr. Been го заслужава!!! Да не говорим той още колко много филми има(и на всичките съм се смял през сълзи)  :tongue  :tongue  :punk  :punk

 

 

Скъсал съм се на серийките на mr. Bean. Издърпал съм ги всичките. Страшно много ме изкефи и Johnny English.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

За мен Jim Carrey е номер 1. Той ми е и любимия актьор.

Rowan Atkinson също е много добър въпреки, че с него съм гледал само Mr. Bean и The Black Adder.

Link to comment
Share on other sites

Олеле,олеле какво съзвездие от уникални комици :laughing: Много труден избор ,но според мен афроамериканците превъзхождат белите в комедията.От белите може би единствено Джим Кери е наравно с "черните".

Само като се сетя за "Час Пик" и Крис Тъкър или пък за Мартин Лаурънс...

Уил Смит нещо не го виждам наравно със останалите светила в комедийния жанр, тъй че отпада :bgrin:

В крайна сметка гласувам за Крис Рок , заради уникалните шоута на живо които прави и за ролята в "Down to earth" и много други...

 

BTW Еди Грифин rocks too :punk

 

EDIT: OMG след като видях резултатите ще кажа ,че в тази анкета наистина се гласува на расистка основа :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...