Jump to content
BulForum.com

Любим културист


capone

Recommended Posts

Кой Ви е любимият културист ? Аз имам двама,единият се казва Стив Рийвс,за тези които са вътре в тоя спорт знаят за кой "говоря",а другият е Флекс Уилър !

Кажете вашите любимци,и с какво Ви впечатляват .

Link to comment
Share on other sites

Първо любимият ми културист беше Арнолд, след това Ли Хейни, после Кевин Леврин, Дориан, а накрая се влюбих в себеси хахаха :D

Link to comment
Share on other sites

a toq kevin levroni ni6to ne e ostanalo ot nego skoro go gledax na 1 snimka nikoga ne moje da kaje6 4e e bil kulturist...

 

Тази снимка не съм я виждал, но чесно казано от доста време насам съм изгубил спатиите на К.Леврон

Link to comment
Share on other sites

Тази снимка не съм я виждал, но чесно казано от доста време насам съм изгубил спатиите на К.Леврон

ami az dokolkoto znam toi se e otkazal ot kulturizma 6toto iskal da probie sa6to kato bate arni v 6ou biznesa i naistina dosta se e smalil

Link to comment
Share on other sites

awe kvoto i da si govorim ronkata si e the best s tiq trapci i ramene...

nemam dumi prosto

i s tiq ventilatori v zalata.... te po golemi ot nego

az li oglupqh ili ti zabravi da slojih smisul v izre4enieto s ventilatorite?!!?ili moje bi propusna da spodeli6 s nas ne6to ,koeto si si mislel naum?!

 

ot 1960-1965 arni e Mr. Olimpia.sled kato se otteglq na zaslujen otdih na6to mom4e se se6ta 4e ako iska pak moje da stane Olimpia i prez 1970 se zavru6ta i stava 1-vi.tova go pravi 10 godini na vurha.ne e rekordior po broi titli , no kato godini na vurha toi e nenadminat.

osven tova e sbudnatata amerikanska me4ta,pristignal v amerika s $20 i samo ot filmi e narpavil pove4e to $1miliard...osven tova se e ojenil za KENEDY(za taq familia nqma da obqsnqvam)

sled kato vtoroto po prestij saztezanie v kulturizma se kazva Arnold clasic i na pobeditelite se razdavat statuetki s lika na Arni....e koi da e nai velikia na vsi4ki vremena?!?!!?

Link to comment
Share on other sites

az li oglupqh ili ti zabravi da slojih smisul v izre4enieto s ventilatorite?!!?ili moje bi propusna da spodeli6 s nas ne6to ,koeto si si mislel naum?!

 

ot 1960-1965 arni e Mr. Olimpia.sled kato se otteglq na zaslujen otdih na6to mom4e se se6ta 4e ako iska pak moje da stane Olimpia i prez 1970 se zavru6ta i stava 1-vi.tova go pravi 10 godini na vurha.ne e rekordior po broi titli , no kato godini na vurha toi e nenadminat.

osven tova e sbudnatata amerikanska me4ta,pristignal v amerika s $20 i samo ot filmi e narpavil pove4e to $1miliard...osven tova se e ojenil za KENEDY(za taq familia nqma da obqsnqvam)

sled kato vtoroto po prestij saztezanie v kulturizma se kazva Arnold clasic i na pobeditelite se razdavat statuetki s lika na Arni....e koi da e nai velikia na vsi4ki vremena?!?!!?

napalno sam saglasen s tebe

Link to comment
Share on other sites

От както Арнолд започна да се прави на смислен взе и да ме дразни, най ми допадаше като Командо  :punk  :punk

Найстина , той стана много повече филмова звезда , в момента и политическа фигура , отколкото културист и човек отдаден напълно на този спорт . Моите уважения към него ,но по едно време си беше направо смешен с някои негови действия . Велик културист - абсолютно , но след като прекрати кариерата си ... В крайна сметка може би и все пак това е начин да печелиш :)

П.П. 2000 поста

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...