Jump to content
BulForum.com

На кой национален отбор симпатизирате


emirates stadion

  

185 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Холания :) Пичовете от край време си ме кефят, ама нещо им куца отборната игра. Супер добре са всички като играчи, ама като отбор все се дънят.

 

Ама иначе мисля, че шампиони ще станат Германиците. Просто няма как съдиите да не ги бутнат :) Те в Корея ги бутаха та като са домакини ли няма.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 108
  • Created
  • Last Reply

Аз обичам да права забележки, но този път няма как да не кажа че това са два различни въпроса. Аз може да симпатизирам на Люксбембург примерно (въпреки че не знам кога и къде ще мине групите), а отбора ми за фаворит примерно да е Бразилия. Все пак този отбор е последователен и рядко непредсказуем не е пропуснал участие на световни финали по футбол(ако го направи това ще бъде според много голяма сензация. Само не знам дали ще съм жив тогава де :) )

Кой е вашият фаворит за Germani2006?

На кой национален отбор симпатизирате?

Бих добавил и

Кои са аутсайдерите за Germani2006?

(т.е. тези които предополагате, че ще ги има но няма да се представят добре там като изключим българския отбор защото(не искам да го обиждам) той по подразбиране е аутсайдер)

Link to comment
Share on other sites

Аз обичам да права забележки, но този път няма как да не кажа че това са два различни въпроса. Аз може да симпатизирам на Люксбембург примерно (въпреки че не знам кога и къде ще мине групите), а отбора ми за фаворит примерно да е Бразилия. Все пак този отбор е последователен и рядко непредсказуем не е пропуснал участие на световни финали по футбол(ако го направи това ще бъде според много голяма сензация. Само не знам дали ще съм жив тогава де :) )

Кой е вашият фаворит за Germani2006?

На кой национален отбор симпатизирате?

Бих добавил и

Кои са аутсайдерите за Germani2006?

(т.е. тези които предополагате, че ще ги има но няма да се представят добре там като изключим българския отбор защото(не искам да го обиждам) той по подразбиране е аутсайдер)

Moje za liubimiq si otbor da glasuva6 ,a za svoq favorit da spomene6 po-nadolu

Link to comment
Share on other sites

От много време насам съм си "лале" :)

Не мога да го обясня, много по-логично би било да съм от Англия, ама на, не ме вълнуват копелетата. Ниската земя притежава! :P

Link to comment
Share on other sites

Е как за кой :confused :) ако трябва да гласувам за някой друг отбор вместо българския, това задължително е Бразилия :excl: :punk :punk :punk

Това е истината! Единствено в тази школа е съхранена романтиката във футбола! просто изтръпвам като ги гледам тея момчета! :D много им се радвам :punk

Link to comment
Share on other sites

То е ясно, че ние няма да ходим. А пък и да идем случайно с ная игра, която показваме много няма да останем. Дано поне Бразилия победи.

Link to comment
Share on other sites

Може Германия да стане шампион знае ли се все пак те са домакини макар че могат и да паднат техния отбор не е много силен но не е и много слаб.

Link to comment
Share on other sites

Холания :) Пичовете от край време си ме кефят, ама нещо им куца отборната игра. Супер добре са всички като играчи, ама като отбор все се дънят.

 

Ама иначе мисля, че шампиони ще станат Германиците. Просто няма как съдиите да не ги бутнат :) Те в Корея ги бутаха та като са домакини ли няма.

 

 

ахаха и къде подпряха германия в корея ве човече? в мача с камерун като има дадоха милиони картони ли ? нещо си гледал друго световно ти май

аз гласувах за германия за тях съм от 96 и са ми любимия отбор след Бг естествено фенс ъм на немския футбол като цяло мисля че до 2006 ще изградят добър отбор и трябва да спечелят за да се доближат до бразилците та да има интрига 1 вид

 

относно другите отбори :

Англия - нищо не могат да направят какъвто и отбор да имат никога не са направили нищо като изключим 1 Световна титла и то защото първенството е в Англия а и гола на финала срещу Германия никъв го няма а за Евро 1996 пак като домакини нищо не на правиха макар отбора да не беше слаб такаче не очаквам нищо особено от тях

Испания - добър отбор но никога нищо не правят те са по-зле от Англия даже те пък супер индивидуалностни но все нещо им пречи като например "съдията" на световното 2002 или просто играта незнайно не върви

Бразилия - няма какво да кажа колкото и да не ме кефят наистина са с най-добрите играчи

Аржентина - предпочитам ги пред Бразилия харесва ми отборът им

Портогалия - не мисля че ще направят нещо

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...