Jump to content
BulForum.com

Виртуален секс!


Recommended Posts

Това списание и аз съм го чел  Само дето ако спре тока и оставаш вътре 

Ето заради такива ситуации се радвам, че съм жена!

тва ме разби    .А я си представете да удари някоя малния ЕЛ.Мрежата  или пък това да направят някакъв вирус точно като го вкарваш и то да се заключи 
Но пък в този случай и аз не бих могла да се отърва.... :) :) :laughing:

Иначе за виртуалния секс, както казва един мой познат:"Не владея до такова съвършенство клавиатурата, че да изпитвам удоволствие."(беше нещо от този род)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

вие го взехте на майтап а хахахахах. Я си представете че приятелката ви е далече и няма да си дойде два три месеца но за това пък имате връзка чрез интернет и какво да не би само да се гледате тогава. Все някой от вас ще го избият сачмите и ще каже няква простотия и се почва едни сладки приказки.

Link to comment
Share on other sites

вие го взехте на майтап а хахахахах. Я си представете че приятелката ви е далече и няма да си дойде два три месеца но за това пък имате връзка чрез интернет и какво да не би само да се гледате тогава. Все някой от вас ще го избият сачмите и ще каже няква простотия и се почва едни сладки приказки.

 

извинявай ама аз компютъра няма да го шибам!

Link to comment
Share on other sites

вие го взехте на майтап а хахахахах. Я си представете че приятелката ви е далече и няма да си дойде два три месеца но за това пък имате връзка чрез интернет и какво да не би само да се гледате тогава. Все някой от вас ще го избият сачмите и ще каже няква простотия и се почва едни сладки приказки.

 

Аз казах че съм правил .. някаква форма на виртуален секс, но все още смятам, че е тъпо :)

Link to comment
Share on other sites

Най-класическия виртуален секс, който някога е правен или ще бъде направен.

 

http://www.albinoblacksheep.com/text/bloodninja.php

 

 

Тези изпълнения са страшни :D , много ме разсмяха :woot .

А що се отнася до виртуалния секс и аз май винаги съм си го представял така, говорите си мръсотийки и си "вършите работата" ;)

А пък ония M и F Drives направо не мога и не искам да си представям секс с пластмаса :blink: , но какво да се прави явно това е бъдещето и както някой каза няма място за нас в него :wir .

Едит: хрумна ми 1 идея за M и F Drives: за да олеснят този вид полов акт може да почнат да правят кутиите във формите на мъже и жени и тогава направо ще "спасят" положението и бизнеса ще потръгне повечко :music .

Link to comment
Share on other sites

Най-класическия виртуален секс, който някога е правен или ще бъде направен.

 

http://www.albinoblacksheep.com/text/bloodninja.php

охахохехихи :excl: тва ме разби! ето нагледно за кво става въпрос! тея хора си живеят в някакъв си техен свят бе :confused :excl:

Link to comment
Share on other sites

вие го взехте на майтап а хахахахах. Я си представете че приятелката ви е далече и няма да си дойде два три месеца но за това пък имате връзка чрез интернет и какво да не би само да се гледате тогава. Все някой от вас ще го избият сачмите и ще каже няква простотия и се почва едни сладки приказки.

е, е , немога да си се представя в едната ръка държа слушалката на телефона, в другата - мойта слушалка и да ми е яко :blink: :confused :wacko:

щом толкова си загорял, има далеч по-класически(ефикасни методи) да си доставиш удоволствие :excl: :punk

бел.ред. не говоря лично за теб , ми по принцип :excl:

Link to comment
Share on other sites

Е точно за тва става дума!

 

smisal nikav + tfa s nashiq baven net samo ste si zasramim nacionalnata gordost ... ako iskas kupi si nqkfa kraava i si q rugai pa za otsrestniq pol edin vibrator i tfa si e dokolkoto za net sex mi kat ti e na daleko bulkata kfo po huu zimas i ebes nova .. :)"

Link to comment
Share on other sites

Най-класическия виртуален секс, който някога е правен или ще бъде направен.

 

http://www.albinoblacksheep.com/text/bloodninja.php

 

Good God!!! :woot :woot :woot Все пак за всеки влак си има пътници и все си мисля че не би могло това да е един нормален начин за водене на разговор дори и в таква насока. Но от друга страна е интересно ,едно изживяване което е необикновенно и по този начин е неповторимо. Аз лично бих пробвал но без тенденция за пристрастяване защото би могло да стане опасно.Представете си тотално да привикнете към един такъв модел за разговор и за в бъдеше да не знаете на истинска среща ,какво друго да кажете и в края на крайщата да истърсите без да искате нещо от сорта на рапликите на Bloodninja :woot . Като цяло във вируалният секс няма нищо лошо и той е една доста добра стимулация но трябва според мен да се изпозва само за това защото почнеш ли много да се връзваш рискуваш да се превърнеш в потенциален маниак :wacko: на тази тема, което не е много за предпочитане пред истинската изживяване все пак. :D

Link to comment
Share on other sites

a we hora kude gi namirate tiq opasnite det taka opasno si lafqt?

spukah se ot smqh,i o6e se smeq :punk

no si prestaih kartinkata mnoo cvetno i naprao mi se ot6q :sick tiq hora sa jalki i hi4 ne sa v red ei!!!i se pak si mislq 4e normalnite nqma da sednat da praat takia raoti,s cel da im dostavq tva ne6o udovolstvie,nali?

Link to comment
Share on other sites

Няма по-тъпо нещо от виртуален секс! Секса е един и мисля, че го знаем всички.

Link to comment
Share on other sites

az sam pravil :laughing: :punk mi vpre4atleniq NIKVI :D niznam ni6to osobenno :D a adjeba kvo e tva : mi ...... nejni dumi ot roda na az ti svalqm bavno i nejno pra6kite i prekarvam ezik prez ********** i taka natatAK ..... tva e kato cqlo ... ili pak ot neina strana: az ti razkop4avam pantalonite izdarpvam bokserkite i Go poemam :laughing: :punk :lol: Stiga tolkova ot mene ! :D :bgrin: :punk

Link to comment
Share on other sites

tova e strashno qko s virtualniq sex

osobeno tozi pich napravo gi skysva daite oshte takiva linkove

a koito ne razbira za kvo stava na vypros neka da ne pishe vyv foruma samo da postva bullshits

aide houk

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...