Jump to content
BulForum.com

Виртуален секс!


Recommended Posts

Напоследък ме занимава следния въпрос: какво аджеба е това "виртуален секс" и как се прилага на практика. Имам един приятел, на който като му предложили такъв секс той казал "Добре, кажи къде да го пъхна, че да излезне при теб" :) Светнете ме за какво става дума, кой го е опитвал и какви са ви впечатленията. Голям интерес ме е подгонил :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

не мога да обясна понятието професионално, НО

 

първо:

ако си гледал един много стар филм със Силвестър Сталоун и Сандра Бълок - Demolition Man, там си слагаха някви каски на главите които им прожектираха някви размазани образи, соътветно без какъвто и да било физ. контакт. Водеха го секс. Аз лично като чуя виртуален секс и за тва се сещам, странно, ама :bgrin:

 

второ: (малко офф)

преди няколко години в един брой на Геймър'с Уъркшоп пишеше за някаква щуротия ,която се слага на един от слотовете за CD отпред на кутията и предствалява всъщност вибратор. Даже има и две разновидност - мъжки и женски, и двете с големина на CD-ROM. Слагаш си мъжки и всъщност чукаш компютъра си, ако ме разбрахте...

та мисълта ми е, че си чатиш с някоя примерно, и по някое време си казваш чакай аз да я видя тая работа, хващаш компа и почващ да хммм.... ръгаш :wacko:

Link to comment
Share on other sites

не мога да обясна понятието професионално, НО

 

щуротия ,която се слага на един от слотовете за CD отпред на кутията и предствалява всъщност вибратор. Даже има и две разновидност - мъжки и женски, и двете с големина на CD-ROM. Слагаш си мъжки и всъщност чукаш компютъра си, ако ме разбрахте...

та мисълта ми е, че си чатиш с някоя примерно, и по някое време си казваш чакай аз да я видя тая работа, хващаш компа и почващ да хммм.... ръгаш :wacko:

 

Е как да не се разбиеш от смях като го прочетеш това. :D :D :D :D :D

Братчед ,ти да не си пробвал,братле ???? :D :D :D :D :D (майтапче) :P

 

Човек, не ме край да ровя за тоя брой, да го сканирам и качвам...

 

Спокич, вЕрвам ти :D :P :D

Link to comment
Share on other sites

Е как да не се разбиеш от смях като го прочетеш това. :D  :D  :D  :D  :D

Братчед ,ти да не си пробвал,братле ???? :D  :D  :D  :D  :D (майтапче) :P

 

ей, в кЮчука се майтапчии :D Човек, не ме карай да ровя за тоя брой, да го сканирам и качвам...

 

пийс

Link to comment
Share on other sites

Пускате си вибраторите на GSM-ите и почвате да си звъните ;)

 

Първия път беше интересно ама.. после се отказах от IRC-то :D

Link to comment
Share on other sites

преди няколко години в един брой на Геймър'с Уъркшоп пишеше за някаква щуротия ,която се слага на един от слотовете за CD отпред на кутията и предствалява всъщност вибратор. Даже има и две разновидност - мъжки и женски, и двете с големина на CD-ROM. Слагаш си мъжки и всъщност чукаш компютъра си, ако ме разбрахте...

та мисълта ми е, че си чатиш с някоя примерно, и по някое време си казваш чакай аз да я видя тая работа, хващаш компа и почващ да хммм.... ръгаш :wacko:

 

FUFME (Fuck You Fuck Me) наистина съществува... Не съм чувал за някой, който го притежава, но знам, че има такова нещо...то хората от скука и простотия какви други неща още могат да измислят...

 

Хм...ето какво извади един google search...

 

Колкото до виртуалния секс...нищо не разбирам от тия неща. Аз съм старомоден.

Link to comment
Share on other sites

FUFME (Fuck You Fuck Me) наистина съществува...

 

То това е някакъв FAKE ама все пак е готино ;)

 

Само погледнете дивайсите :D

 

m-small.JPG

 

f-small.JPG

 

do4okarako4ev: Сложи си UPS :devil

Link to comment
Share on other sites

не мога да обясна понятието професионално, НО

 

първо:

ако си гледал един много стар филм със Силвестър Сталоун и Сандра Бълок - Demolition Man, там си слагаха някви каски на главите които им прожектираха някви размазани образи, соътветно без какъвто и да било физ. контакт. Водеха го секс. Аз лично като чуя виртуален секс и за тва се сещам, странно, ама :bgrin:

аз съм го гледала тоя филм.. тогава на това се е наричало виртоален секс..

а сега незнам.. може би почват да си представят как се *бат , да се описват точно всички подробности.. абе незнам :laughing: и не ме интерисуват много много тея неща :)

Link to comment
Share on other sites

FUFME (Fuck You Fuck Me) наистина съществува... Не съм чувал за някой, който го притежава, но знам, че има такова нещо...то хората от скука и простотия какви други неща още могат да измислят...

 

Хм...ето какво извади един google search...

 

Колкото до виртуалния секс...нищо не разбирам от тия неща. Аз съм старомоден.

Е тва ме разби :lol: :lol: :bgrin: .А я си представете да удари някоя малния ЕЛ.Мрежата :devil :devil или пък това да направят някакъв вирус точно като го вкарваш и то да се заключи :evil :bgrin: .Имам още един въпрос как ли се чисти това чудо след употреба :pirate :sick :woot :laughing:

Link to comment
Share on other sites

ЕИмам още един въпрос как ли се чисти това чудо след употреба  :pirate  :sick  :woot  :laughing:

 

чисти се с последните вирусни дефиниции (и най-новия ъпдейт на фаиъруола!) :lol:

 

И С ЩАЙГАТА САМО БЕЗОПАСЕН СЕКС :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аве аз преди време си мислех да направя няква програма (нещо като.. драйвери :) ) за някво такова устройство със TCP/IP поддръжка и разбира се Single Player img src="style_emoticons/default/devil.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":devil" border="0" alt="devil.gif" /> (демек .. Work Offline опция)

 

Нека се захванем и да патентоваме някакви по-идейни устройства и напред във 21-век :)

Link to comment
Share on other sites

Аве аз преди време си мислех да направя няква програма (нещо като.. драйвери :) ) за някво такова устройство със TCP/IP поддръжка и разбира се Single Player  :devil (демек .. Work Offline опция)

 

Нека се захванем и да патентоваме някакви по-идейни устройства и напред във 21-век :)

 

СИНГЪЛ с БОТОВЕ! :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

не мога да обясна понятието професионално, НО

 

та мисълта ми е, че си чатиш с някоя примерно, и по някое време си казваш чакай аз да я видя тая работа, хващаш компа и почващ да хммм.... ръгаш :wacko:

 

Не е точно така When you start remote sexual intercourse with your partner using FuckU-FuckMe the system will transmit all your actions to his/her genitalDrive and precisely reproduce them in real time.

Link to comment
Share on other sites

Не е точно така When you start remote sexual intercourse with your partner using FuckU-FuckMe the system will transmit all your actions to his/her genitalDrive and precisely reproduce them in real time.

Ехеее....ако наистина е така искам такова нещо и аз:) Че тези разстояния ме убиват просто :( .

Link to comment
Share on other sites

Пффф, кфи са тея модерни ралти бе? Едно време само доброто старо ал4а имаше, сега какви работи измислили... :)

Link to comment
Share on other sites

ебаси бъдещето. ако ще се чукат хората чрез писи, заникъде не сме.

Link to comment
Share on other sites

Не говоря от личен опит, както е много верноятно доста хора да ме захапят, такова нещо не съм практикувал, макар и да съм бил замесен в такава щуротия.

Виртуалния кекс си съществува от преди изобретяването на такива щуротии. В един форум бях чел точно такава тема и беше описано по следния начин, ще го опиша малко по-грубо и цинично, но такова ми е мнението по въпроса - "говорите си мърсотиийки и ти лъскаш, а тя скречи"...

При навлизането на WEB камерите дойде нов етап в тази част - вече можеш да гледаш поне партньора си - съответно казваш му "покажи си еди-какво си, направи това, направи онова" и ако му/й е на кеф - прави го, същото се очаква от теб, или поне да опишеш, ако нямаш так'воз изобретение.

Преди време с един приятел [работеше в една заличка (Royal)] се развихрихме в Yahoo Messenger и пича му се ровеше в лесбийски канали и търсеше мадами с WEB камери. Повярвайте ми, 80% от образите от ответните WEB камери бяха или вагини, чиито собственички от време на време потъркваха или пениси, чиито собственици държаха и... полираха. Но голям процент от хората бяха точно воайори като нас... Получавахме доста предложения от сорта на "що не се цункате", "съблечете се" (б.а. - в залата имаше клиенти, сигурно щяхме да сме гледка) Чесно казано видяното лично мен ме отврати. Моят приятел завалията беше здраво загорял и се наслаждаваше на видяното, но в един момент на мен ми дойде в повечко и си left-нах. Ако това наистина е виртуалния секс - предпочитам да остана виртуално девствен.

За гореспоменатите изобретения бях чувал. Не си ги представях точно в такъв вид, но... Може и да съм старомоден, но по скоро бих избрал чистото мастурбиране пред такъв вид заместител на секса. И все пак, нищо не може да се сравни с истинския секс, не мислите ли?

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...