Jump to content
BulForum.com

Какво е да си "нормален"???


Recommended Posts

Какво значи да си нормален? Ми да си пълна противоположност на мен, очевидно. Тва за дрехите е Bullsh*t и важи замо за тези които нямат грам акъл и само дрехи могат да покажат :bgrin: Ония ден си ходя аз по главната и гледам ми то к*рва фест мяза всичко бре! Обществото е устроен от хора, а хората не са перфектни следователно (според нездравата ми логика) няма начин (балгодарение на наще си човешки грешки ) да не вземе да стане едно съвсем първобитно стадо (с украски които минимално разнообразяват картинката). За стегни се... ми очевидно ако някои ми го каже тва начи не ме харесва и си има некви амбиции да се променя (ще си остане с амбициите) Накратко: Е*и обществото БЪДИ СЕБЕ СИ!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 57
  • Created
  • Last Reply
Какво значи да си нормален? Ми да си пълна противоположност на мен, очевидно. Тва за дрехите е Bullsh*t и важи замо за тези които нямат грам акъл и само дрехи могат да покажат :bgrin: Ония ден си ходя аз по главната и гледам ми то к*рва фест мяза всичко бре! Обществото е устроен от хора, а хората не са перфектни следователно (според нездравата ми логика) няма начин (балгодарение на наще си човешки грешки ) да не вземе да стане едно съвсем първобитно стадо (с украски които минимално разнообразяват картинката). За стегни се... ми очевидно ако някои ми го каже тва начи не ме харесва и си има некви амбиции да се променя (ще си остане с амбициите) Накратко: Е*и обществото БЪДИ СЕБЕ СИ!

 

Скъпи Мирославчо,

Може да спреш да лъжеш, щото знам че последно ти беше на главната на 26 декември и то по някаква случайност с мен. Ако зависеше от теб ти нямаше да си излезеш от стаята поне 2-3 месеца ( аз също :P ). А сега по темата. Що трябва да се превръщаме в първобитно стадо? В ОМГ-то имате униформи, нали? Ми то някой ( те са много ) ако не си носи униформата вие да не би да го заключвате някъде? Ми не естествено, виждаш ли, че всеки може да бъде който си иска без да се връщаме към първобитно общинския строй. Живей си в нашия модерен свят. Виждаш ся, дори политици се признават за гейове. И никой не им е казал " Я марш оттука мръсна гей тупалко!" ( А трябва! ). Така, че в днешния свят няма такова понятие като нормален. Всички сме ненормални и никой не ни държи сметка за тва. Така че кефи се, пускай си по често ICQ-то и звънкай :D .

Link to comment
Share on other sites

Скъпи Мирославчо,

Може да спреш да лъжеш, щото знам че последно ти беше на главната на 26 декември и то по някаква случайност с мен. Ако зависеше от теб ти нямаше да си излезеш от стаята поне 2-3 месеца ( аз също :P ). А сега по темата. Що трябва да се превръщаме в първобитно стадо? В ОМГ-то имате униформи, нали? Ми то някой ( те са много ) ако не си носи униформата вие да не би да го заключвате някъде? Ми не естествено, виждаш ли, че всеки може да бъде който си иска без да се връщаме към първобитно общинския строй. Живей си в нашия модерен свят. Виждаш ся, дори политици се признават за гейове. И никой не им е казал " Я марш оттука мръсна гей тупалко!" ( А трябва! ). Така, че в днешния свят няма такова понятие като нормален. Всички сме ненормални и никой не ни държи сметка за тва. Така че кефи се, пускай си по често ICQ-то и звънкай :D .

Митак, ако някой доиде без униформа и има класна като нашата маи ще е по-добре да го залкючат в тъмна стая... И по случайност това че слабата ти памет не може да си спомни че аз бях зает да обикалям по глажната и да кисна ж speed-a докато ти решаваше задачи е твои проблем. Спокойно, има време да станем хептен първобитно стадо, нищо не е вечно :lol: ... А що се отнася до това че всички сме ненормални , да така е до някаква степен... напълно "нормални" няма, едва ли и ще има. Бъди по-откачен (със здраве) и по-рядко да бягаш по главната след гълъбите викайи "котенце" :punk

Link to comment
Share on other sites

Митак, ако някой доиде без униформа и има класна като нашата маи ще е по-добре да го залкючат в тъмна стая... И по случайност това че слабата ти памет не може да си спомни че аз бях зает да обикалям по глажната и да кисна ж speed-a докато ти решаваше задачи е твои проблем. Спокойно, има време да станем хептен първобитно стадо, нищо не е вечно :lol: ... А що се отнася до това че всички сме ненормални , да така е до някаква степен... напълно "нормални" няма, едва ли и ще има. Бъди по-откачен (със здраве) и по-рядко да бягаш по главната след гълъбите викайи "котенце"  :punk

 

off/ Верно ч1е ти киснеше в Speed през един хубав мартенски (ако не се лъжа ) ден. А колкото до задачите... заслужаваше си ( имах 6.00 ( почти ) :P ). не мога да бъда по ненормален, щото ще отнеса още 20% warn ( иначе казано ще ми стане 80%). Sorry... :(

 

on\ Аз все още не мога да схвана на 100% гейниялния ти замисъл за "първобитното стадо". Кво искаш да кажеш ся? Че всички ще се прибираме в пещерите, ще ядем, ще :censored2: жените и ще лягаме да спим. И тва всеки ден? Ти ся кво смяташ, че всички ще правим едно и също нещо/ едни и същи неща по цял ден, всеки ден... Тва ли ти е визията за нормални хора? Аре стегни се бе!

 

П.П. На гълъбите виках "гризач" :P

 

П.П.П. В поста си не защитавам гейове и разни там етнически помияри :D

 

Приятен ден...

Link to comment
Share on other sites

Кхъ-кхъ....и аз да си отворя устата :D .....Да си нормален ли?.....мисля,че не означава да спазваш някакви норми или пък да ти е скучно.....значи много неща...хах-ако трябва да се избъзикам в момента нормални са хората(всъщност само момичетата де),които не са с мухарски очила и коса на пластове(тъпата мода :dry: -отекчава ме).Нормален си,когато не се правиш на какъвто не си(визирам хората дето се правят на метъли-даже цяла тема имаше за псевдо феновете)....Нормален си,когато приятелите ти те мислят за свестен-нормален :)

Защо те приемат и изпращат по дрехите?

Ами може и сам да си отговориш-Ти кво си мислиш когато видиш (вече е лято,но да говорим за зимата) момиче с розово яке,мухарски очила и високи лъскави черни боти?А?...ааа-и в повечето случаи на якето пише D&G :D

 

"Стегни се" означава според мен на се лигавиш по-малко :D

На последния въпрос....не винаги са датчик-зависи си от човека

 

 

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Определението "разни гейове и етнически пумияри" не е много различно от изказване от сорта на "мани го тоя тъпак, той е пълно куку, щото не е като нас" (образно казано). И двете са определения лепнати на хора на базата на различни по вид предразсъдъци. Понятието ненормален е точно такова - предразсъдък, определение, сложено на човек, непасващ на определени норми. Значи ние се бием в гърдите, че сме различни и не сме като останалите в стадото, но пък ние самите определяме една или друга етническа прослойка като 'мангали' (не че и аз ги обичам особено), "рязани карабини", "негра", "дръпнати" и така нататък расови разделения. Замислете се...

 

П.П. С изказването си не целя конфронтация с автора на тази реплика, по-скоро говоря по принцип.

Link to comment
Share on other sites

Определението "разни гейове и етнически пумияри" не е много различно от изказване от сорта на "мани го тоя тъпак, той е пълно куку, щото не е като нас" (образно казано). И двете са определения лепнати на хора на базата на различни по вид предразсъдъци. Понятието ненормален е точно такова - предразсъдък, определение, сложено на човек, непасващ на определени норми. Значи ние се бием в гърдите, че сме различни и не сме като останалите в стадото, но пък ние самите определяме една или друга етническа прослойка като 'мангали' (не че и аз ги обичам особено), "рязани карабини", "негра", "дръпнати" и така нататък расови разделения. Замислете се...

 

П.П. С изказването си не целя конфронтация с автора на тази реплика, по-скоро говоря по принцип.

 

смятам че със спора ни в един друг топик е приключено.

 

Добре де scorpion и аз ще говоря по принцип. Има белези, които ни правят "от едно стадо" а други от друго "стадо". Да вземем за пример лъвовете защото те живеят на групи :P . В един прайд ( група, за тези които не знаят ) има да кажем 15 лъва и всеки от тях е със свой характер, но те са и като семейство или поне 90% от тях носят прекалено сходни генетични белези, но като се срещнат с друг прайд ( други генетични белези ) и става патакламата. така е и с хората. единия прайд са белите, другия черните и ала-бала. ся ти ще кажеш че при лъвовете тва е инстинкт и още куп неща. Но и хората са животни, кво като сме най-умните??? И при нас има нещо животинско. Още примери... футболните агитки. Локо :sick и Ботев ПД :love . в агитката никой не те пита къв си. Щеш не щеш в тая група си , а след някой мачове ква е целта? да :censored2: агитката на другия отбор. Виждаш ли ся, че ти може да си различен и в същото време да влизаш в стандартите на групата.

 

П.П. Сори за фермана дето изписах ама тая теза трябва да се защити.

Link to comment
Share on other sites

Да де, не казваш нищо противоречащо на моята теза. А не целя да прехвърля спор от друга тема, просто изказвам мнение. Примера с лъвовете е хубав и много показателен... но! Нали все пак сме хора, водим се на по-високо еволюционно стъпало от лъвовете? Нали целта ни е да израстваме. Една крачка напред би било именно това - да се оттърсим от предразсъдъците си. Примерно, че агитките на Локо и Ботев се трепят за удоволствие не смятам, че означава, че всички трябва да го правим. Виж талибаните - взривяват себе си, с целта да убият колкото може повече хора. Значи ли това, че и ние трябва да правим така. Това, че други допускат една или друга грешка не мисля, че трябва да значи, че ни е простено и ние да я правим.

И все пак, не мога, и не целя, да налагам разбиранията си на който и да е било, мога поне да покажа моята гледна точка.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...