Jump to content
BulForum.com

Lubov ot pruv pogled, samo 4e ...


Recommended Posts

Аха, ОК. Чудно ми е, как може човек, който не е изпитал нещо да каже, че не съществува? Аз, който съм изпитал любов от пръв поглед твърдя, че я има, но не всеки ще я почувства.

 

Това е като шопа, застанал пред клетката на жирафа: "Те такова животно нема!"

За пореден път се уверявам че се справяш перфектно с пренасянето на мислите ми в писмен вид :D

Link to comment
Share on other sites

имам въпрос хода с едно момиче от месец и половина и искам да и кажа да се оженим, но незнам как да и го кажа, защото май е рано:)

 

Uraa, 6te codim na svatbaaaaaaaaaa! Ot koga ru4kam nqkoi da se ojeni, ta da ida i az na takova ne6toOO :)

 

Maitapa na strana! Mladite da se obi4at, puk nii 6te pomagane s kakvoto mojem!

Uspex v na4inanieto!

Link to comment
Share on other sites

Аз бях на 17 (1987) , той на 25.Запознахме се в бара в който работех след училище.Той и колегите му разпускаха там след работа.На 17 Януари се запознахме.На 20 (3 дни по-късно въпреки всички и всичко имахме самостоятелна квартира).На 1 Февруари (1998)си направихме бебе.На 17 Юни се "взехме" :DВече колко години ... и всичко си е както на онзи далечен 17 (който често ми се струва като вчера).Дай боже всекиму така да се случи.

Link to comment
Share on other sites

Аз бях на 17 (1987) , той на 25.Запознахме се в бара в който работех след училище.Той и колегите му разпускаха там след работа.На 17 Януари се запознахме.На 20 (3 дни по-късно въпреки всички и всичко имахме самостоятелна квартира).На 1 Февруари (1998)си направихме бебе.На 17 Юни се "взехме" Вече колко години ... и всичко си е както на онзи далечен 17 (който често ми се струва като вчера).Дай боже всекиму така да се случи.

 

e tova e gotino maina makar 4e v nashi dni e po4ti nevuzmojno ina4e.az li4no vqrvam v lubovta ot pruv pogled..za tva 3 godini si skitosvam sam sega i 4akam moqta da se vurne 6 meseca s neq baha nai-velikoto nehsto v jivota mi...

p.s. deftur moi 4ovek znam 4e si prost ne go pokazvai pred horata de 4e pak sti slojim namornika :)

Link to comment
Share on other sites

A,to nqkoi batko da ta hvani i 6e ti pokaje kolko si naqsno

 

A kolkoto za liubovta ot pryv pogled i az sym na 15 ma e sme6no da tvyrdq 4e sym naqsno.Spored men "ot pryv pogled" moje6 da useti6 samo himiqta, da vidi6 strastta v o4ite,da po4uvstva6 4e iska6 da pravi6 nqkoi ne6ta s tozi 4ovek,no zavisi dali tova bi se nareklo liubov,ili silno privli4ane,strast i zavisi kakvo o4akva 4ovek ot edna vryzka.Vse pak za men ne samo fizi4eskoto privli4ane e vajno. :rolleyes:

 

За кво са ми тия батковци само не можах да разбера?При положение, че съм с 'батко' година и малко отгоре, ако за теб, скъпа, е смешно да твърдиш, че си наясно, то за мен не е...

А за любовта от пръв поглед съм на мнение, че тва не е любов, тва са някакви физически привличания, увлечения и пр.

Link to comment
Share on other sites

е тва не мога да го разбера! какво си бил пропуснал през тва време ли? а що мааму стара не се замисляте какво печелите??????

този начин на мислене ми е антипатичен. защо се съсредоточавате да търсите недостатъци и пропуски? защо не се радвате на живота ами търсите под вола теле?

 

любов от пръв поглед не съм имал. при мен винаги е от 2ри. или 3ти. ранната ми сериозна връзка приключи със същия мотив от отсрещната страна - пропускане на живота, но така и не можа да се конкретизира какво точно е пропуснала. личните ми наблюдения показват че този тип характери никога не успяват да намерят това което търсят, защото винаго търсят нещо различно от това което имат.

толкова от мен. пожелавам ви повече късмет и разум. а на тези които са имали и двете навреме - честито!

Link to comment
Share on other sites

е тва не мога да го разбера! какво си бил пропуснал през тва време ли? а що мааму стара не се замисляте какво печелите??????

този начин на мислене ми е антипатичен. защо се съсредоточавате да търсите недостатъци и пропуски? защо не се радвате на живота ами търсите под вола теле?

 

любов от пръв поглед не съм имал. при мен винаги е от 2ри. или 3ти. ранната ми сериозна връзка приключи със същия мотив от отсрещната страна - пропускане на живота, но така и не можа да се конкретизира какво точно е пропуснала. личните ми наблюдения показват че този тип характери никога не успяват да намерят това което търсят, защото винаго търсят нещо различно от това което имат.

толкова от мен. пожелавам ви повече късмет и разум. а на тези които са имали и двете навреме - честито!

 

 

"Jelanieto da imame tova, koeto nqmame, ni pre4i da osenim i da se nasladim na tova, koeto imame! "

 

Moje da vzu4i kato porednata izturkana fraza, no si e 4istata istina! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...