Jump to content
BulForum.com

Music Requests


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...

Някой може ли да ми помогне в търсенето на Inez - Stronger (Cato Azul Progressive Mix). Няколко БГ сайта и google не помогнаха и идеите ми свършиха. Благодаря предварително! :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте.. трябва ми нещо подобно на оригиналния инструментал на песента на Seal - Kiss from a rose(ако не и оригиналния smile.gif ), че всички на които попаднах са ужасни..

 

Благодаря предварително

Link to comment
Share on other sites

Честита нова година !

 

Трябва ми песента "Memories of Another Life" от филма "Fluke". Изпълнител на парчето е Carlo Siliotto .

 

EDIT : Съжалявам за поста ми, песента е намерена - Download , ако все пак на някой му потрябва B)

Link to comment
Share on other sites

H Two O Ft. Platnum - What's It Gonna Be ?

Само на някакъв микс попаднах :( .. дано да ти свърши работа

 

H Two O ft. Platnum - What's It Gonna Be (Agent X Re-Rub Edit)

 

----------------------------------

Значи , аз пък чух едно парче , докато един авер циклеше Cabal .. парчето се води уж саундтрак на тая игра , ама май тея печенеги са го изкопирали и изрязали най-безочливо от някъде .

 

Ето файла който беше в играта (Цък за Даунлоуд) , ако някой евентуално ми намери цялото парче ... ще му бъда много признателен :)

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, не съм фен на поп фолк музиката, но на една приятелка много и харесва. Та молбата ми е следната: Да съберем малко от по модните поп фол песни от 2006- 2008 :)

Много ще съм благодарен :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

МНОГО НЕ СЕ НАДЯВАМ НО ВСЕ ПАК...MOBY-Graciosa . ПЕСЕНТА Е ОТ СОУНДТРАКА НА ANY GIVEN SUNDAY. АКО НЯКОЙ ИМА ЛИНК ЩЕ СЪМ МН БЛАГОДАРЕН , ЗАЩОТО АЗ НЕ УСПЯХ ДА Я НАМЕРЯ. ЕТО ВИ ЛИНК ДА СЕ НАСЛАЖДАВАТЕ НА ТАЗИ ЯКА ПЕСЕН :)) http://www.youtube.com/watch?v=VbBxSNqwgOU...re=channel_page

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ще се повторя с темата от Р2Р,но все пак май тук е мястото да попитам - някой може ли да ми каже откъде да си дръпна дискографията на Ренегат(във вирус.бг има само 2 албума) ?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...