Jump to content
BulForum.com

Music Requests


Recommended Posts

  • Replies 3.1k
  • Created
  • Last Reply

Някой може ли да ми намери музика на Alex Wurman. Той е писал музиката на The Nines. Нищо не можах да намеря. 10кссссс

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Всичките:

 

1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

 

 

Това са от филма K-Pax , мерси все пак :)

 

Още един рекуест ще задам,но не се надявам много-много някой да помогне :)

Все пак да пробвам :)

 

Ако някой може да даде музичката от края на филма 'Awake'

Става въпрос за началото на CAST-а.

Тогава започва една мн яка мелодия.

Ако някой я знае,ще съм мн благодарен!!!

Link to comment
Share on other sites

Много търсих и не мога да си я намеря ,затова ще се радвам на малко помощ.Трябва ми песента j-punch-the secret(original) .Мерси предварително.

Link to comment
Share on other sites

това е клип на сингъл от нов албум на The Buddhist Monks. доколкото разбрах албума се казва "Live Mantra"...ако някой го срещне нейде да го метне на нашия тракер. аз им имам предишния албуму, ако някой го иска да свирка B)

много съм прост - не бях задал търсенето правилно явно - намерих си го :music

Link to comment
Share on other sites

това е клип на сингъл от нов албум на The Buddhist Monks. доколкото разбрах албума се казва "Live Mantra"...ако някой го срещне нейде да го метне на нашия тракер. аз им имам предишния албуму, ако някой го иска да свирка B)

много съм прост - не бях задал търсенето правилно явно - намерих си го :music

Заповядай: ЦЪК

Link to comment
Share on other sites

Заповядай: ЦЪК

виждам, че отбор музика следи заявките, но от бързане не си дочел - последния ред ;)

мерси все пак, ще помогна със сийда в тракера :)

Link to comment
Share on other sites

Търся дискографията на СНАП и на ТУРБО Б ,също някои ако има техни клипове и гостуването им във шоуто на слави или някои концерт . ако може някои да помогне ще съм му много много благодарен !

Link to comment
Share on other sites

трябва ми на торент ако може да го качи някой ... :)

:blink: ... и защо ти е торент? нали съдържанието те интересува, а не как е качено

Link to comment
Share on other sites

:blink: ... и защо ти е торент? нали съдържанието те интересува, а не как е качено

Стават все по-притенциозни...ама трябва за 1 месец да спрат всички торенти, форуми, блогове...да им дойде акъла. То бива нахалство, ама...

сори за оффа.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...